Güneş 23 Ekim de akrep burcuna yerleşiyor. Duyguların 5000 kilometre derinine inmeye hazır olanlar için bu makale. Çünkü akrep burcu karanlığın en dibine severek yapılan seyahattir. Orada bir miktar karamsarlık, çokça güvensizlik, devasa sezgisel güç, geleceği hissetme yeteneği ve elbette geleceği yeniden inşaa etme yeteneği de var. Karanlıktan bir ayrınlık yaratmak mümkünken genellikle bir akrep bu kadar

Yeni Yaşına ve Hayatımıza Hoşgeldin. İyi ki Doğdun Akrep

Güneş 23 Ekim de akrep burcuna yerleşiyor. Duyguların 5000 kilometre derinine inmeye hazır olanlar için bu makale. Çünkü akrep burcu karanlığın en dibine severek yapılan seyahattir. Orada bir miktar karamsarlık, çokça güvensizlik, devasa sezgisel güç, geleceği hissetme yeteneği ve elbette geleceği yeniden inşaa etme yeteneği de var. Karanlıktan bir ayrınlık yaratmak mümkünken genellikle bir akrep bu kadar çok yetenekle donatıldığının farkında değildir. Bu nedenle yalamı boyunca görüp görebileceği şeyin zifiri karanlıkla yani ölümle, duygusal derinlik arasındaki manzara olduğunu sanır.

O yoğun, tutkulu duygularla tanışmak ve tanışmak hiçde kolay değildir.

23 Ekimden sonra hayata nasıl bakıyorsunuz, neler düşünüyor, neler hissediyorsunuz dikkat edin. Akrep burcunu deneyimleneceksiniz. Onlar gibi düşünecek, onlar gibi algılayacaksınız yaşamı.

MerkürRx’ün akrep burcundaki retrosu ay sonunda terazi burcunda devam edecek ve 3 Kasımdan itibaren retro sona erecek. 10 Kasımdan itibaren Merkür ve Güneş akrep burcunda yolculuk yaparak Neptünden destek alacaklar. Akrep gibi düşünmek ve hayalleri gerçekleştirmek konusunda yaşamın bize sunduğu özel ve güzel evre 10 Kasım sonrası dahada belirginleşecek. Bu noktada güzel hayallerinde, korku dolu endişelerinde gerçekleşme ihtimali var. En iyisi pozitif düşüncede kalmak, iyi olanı çağırmak. Başaranlar için Kasım hediyelerle gelecek.

İyi ki doğdun akrep. Yeni yaşına ve hayatımıza hoşgeldin.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos