Neden Akşamları Tarot Bakılmaz

Tarot Nedir ?

Tarot Nedir ?

Tarot bir fal çeşidi değil, bilinçaltı okuma sanatıdır. Bu nedenle kesin ve doğru bilgiler verir.

Dünyada Tarot Reading( tarot okuması) olarak geçen tarot yorumu dilimize her nasılsa Tarot falı olarak çevrilmiş ve öyle kullanılagelmiştir. Gerçek bir yorumcu kartların tercümanıdır, bilici bir medyum değildir.

Tarot kartlarını danışanın çekmesi en doğru olan yöntemdir. Kartlarla nasıl iletişim kuracağını ve nasıl temizleyeceğini bilemeyen kimi falcılar ( ben onlara falcı diyorum çünkü yorumcu değil falcıdır onlar) danışana sakın karlarıma dokunma derler. Oysa danışan kadar soru konusuna iyi yoğunlaşacak, enerjisini kartlara aktaracak kim olabilir ki? Danışanın temizlenen kartlara dokunmasının hiçbir sakıncası yoktur. Yorum için kartları çeken danışan kendi geçmişini ve şimdiki düşüncelerini bildiği gibi bilinçaltının saklı bölümlerinde kendi geleceğini de biliyordur. Çektiği kartlarla yorumcuya soruya ait 3 zamanlı hikayeyi anlatır: geçmiş, şimdi ve gelecek.

İyi bir yorumcu bu hikayeyi danışana aktarır yani kartları tercime eder. Burada tercümanlıktan fazlaca yapılan şey soru hakkındaki gerçek hikayeyi görebilmek ve yorumlayabilmektir. İşte muhakeme yeteneği bu noktada çok önemli ve gereklidir. Sıradan biri sizin yaşam hikayenize hakim olamaz, anlatamaz. Kişilerin dünyaları kendi yaşamları kadardır. Yorumcunuzun eğitimi, yaşam biçimi, yaşı ve yaşadıkları bu noktada önem kazanır.

Kartlarla kendi kendine tanışanlar genellikle doğru yorum yapamazlar. ( Tarot eğitimlerimiz kesintisiz devam ediyor, katılım için bireysel randevu da alabilirsiniz)

Kartların yanına kahve falını ekleyenler her şeyi bilen üstün kişiler değil tam tersine tarotun tek başına en büyük, en kadim gelecek öngörü sanatı olduğunu henüz kavramamış olanlardır. Kahve faldır, tarot bilinçaltı okuma sanatıdır. İkisi yan yana olamaz.

Tarot yorumu almak istediğinizde; anne adı, anne kızlık soyadı, doğum tarihi gibi bilgileri kesinlikle hiçbir yorumcuya vermemelisiniz. Yorumlama için asla bu bilgilere ihtiyaç yoktur.

Tarot kartları kiminle evleneceğinizi ve evlilik tarihinizi anlatamaz. Kartların bu tür anlamları yoktur bu nedenle biri size isim ve tarih veriyorsa tarot yorumunu bilmediğinden, uydurduğundan emin olabilirsiniz.

Tarot kartlarıyla en azından hızlandırılmış kurs alarak tanışırsanız falcılarla yorumcuları ayırt etmeniz daha kolay olduğu gibi, kendi kararlarınızda veya sevdiklerinizle ilgili kritik dönemlerde tarot danışmanlığına başvurabilirsiniz. Ben en önemli kararlarımda mutlaka kartlara danışırım. Bunu belirttiğimde her zaman aynı soruyla karşılaşırım: insan kendi kendine bakabilir mi? Evet kendi yorumunuzu kendiniz yapabilirsiniz. Tarot bir fal olsaydı kendinize yorum yapamazdınız ama kendi bilinçaltımı okumam imkansız değildir.

12 yılı aşkın bir zamandır tarot eğitimleri veriyorum, danışanlarıma tarot yorumu yapıyorum. Öğrencilerim her meslekten, her yaştan kişiler oldular ve tarot kartlarıyla tanıştıktan sonra asla fal baktırmak istemediklerini mutlaka söylediler. Falcıdan falcıya koşuyor hem zaman hem para harcıyorsanız kendi kart takımınızı alın ve hemen 3 aylık hızlı eğitimimize başlayın. E-postayla veya yüz yüze her koşulda öğrenme garantisi veriyoruz. Ben önce bir yorumumu alayım bakayım nasıl bir şeymiş diyorsanız astrolojikulubu@gmail.com a yazıp randevu ve bilgi isteyin. Kadim bilgilerden biri olan tarot sizin onu seçtiğiniz gibi sizi seçiyorsa bir gün bir yerde buluşuruz nasıl olsa.

Su Karakuş

Tarot Eğitmeni

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59