Kozmik Sihir Çalışmalarına Nasıl Katılabilirim ?

Kozmik Sihir Videoları: 

Astrolog Su Karakuş Kozmik Sihirleri anlatıyor…

https://www.youtube.com/watch?v=0qBwt0YsBBM

Kozmik Sihirlerin Sırları Açıklanıyor…

https://www.youtube.com/watch?v=JxsR-CKVuhg

 

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

 

Kozmik Sihir (Gezegen tılsımı) Uzaktan Yapabilmek İçin Adımlar:

Nedir ne değildir? Kozmik Sihirler doğum anınızdaki sert ve geri giden gezegenlerin olumsuz etkilerini düzeltmek yani hayatınızı yeniden düzenlemek için hazırlanan motivasyon çalışmalarıdır. Bir başkası için yapılamaz. Bir başkası sizin için yapamaz. Bir büyü veya vefk değildir. Dolayısıyla hiç bir dinle  ilgisi yoktur. 

Önçalışma nedir? Ön-Çalışma ile doğum anınızda blokaj yapan gezegenler ve direnç sayılarınız belirlenir. Uyumlama yapılır. Direnç sayılarınız e-posta ile size iletilir. Bu çalışmanın teslim süresi 15 gündür.  Ön çalışma sonunda size bir doğum haritası hediye edilmez. Doğum haritası ayrı bir servistir.

Ücret: Ön-Çalışma (blokaj yapan gezegenler ve direnç sayılarının belirlenmesi): 150 TL (KDV Dahil) + Uyumlama işlemi: 100 TL (KDV dahil) = Toplam 250 TL (KDV dahil) dir.

Önçalışmayı Nasıl yaptırabilirim? Ödemenizi yaptıktan sonra e-posta ile doğum tarihi, saati ve mümkünse doğum saati bilgilerinizi iletin. Doğum saatiniz bilinmiyorsa yaklaşık bir saat verebilirsiniz ya da saati yazmayabilirsiniz.

Video ve Su karakuşla çalışma ücretleri?  Video ve yazılı metinler –her biri 350 TL (Kdv dahil)  İlk siparişiniz video olmalıdır.

Su Karakuş’la birlikte görüntülü çalışma yapmak 450 TL (KDV dahil) dir.

(kredi kartıyla ödeme , eft-havale ile ödeme seçeneklerimiz mevcut)