YALNIZLAR İÇİN 2023 AŞK TAROTU

YALNIZLAR İÇİN 2023 AŞK TAROTU

 

1-2023’de aşkta şanslısınız ve tesadüfi bir çok tanışma yaşayacaksınız. Şansınız o kadar yüksek ki uyumsuz olduğunuz kişiler hayatınıza giremeden uzaklaşmak zorunda kalacak. Öte yandan sağlık sorunlarınızı çözmelisiniz özellikle ruhsal yanınızla ilgilenmeli, yeni aşka hazırlanmalısınız. Hala kurtulamadığınız bazı alışkanlıklar veya düşünmeden duramadığınız eski aşklardan da kurtulmalısınız. Hayal kırıklıkları geçmişte kaldı. Korkularınızdan arınmayı öğrenin veya profesyonel destek alın. Eski sevgilinize geri dönme ihtimaliniz yüksek ancak bu mümkün değil diyorsanız eskiden tanıdığınız, bildiğiniz güven veren birine yakınlık duyacak karşılık alacaksınız.

 

2-Yılın aşkta en şanslı yalnızı olabilirsiniz. Belirsizlik uzun zamandır devam etmiş. Bir var bir yok birisiyle uğraşmış ya da ne zaman karşıma çıkacak sorusuyla boğuşmuş olabilirsiniz. Bir daha aşık olamamak veya yalnızlığın hiç bitmeyecek olması korkusu iliklerinize işlemiş. Ruhsal yorgunluklardan yılın başında kurtulmalısınız. Yanlış inanışların ve düşüncelerin esiri olmuş olabilirsiniz. Eğer düşüncelerinizi, yanlış inançlarınızı değiştirirseniz yıl bitmeden ruh eşinizi tanımış olacaksınız. Bu ilişki hem hayrınıza hem de evlilik ihtimaliniz yüksek.

 

3-Yılın müzmin yalnızı değilsiniz ve kısa süre içinde aradığınızı bulacaksınız. Değişim, kişisel gelişim önem verdiğiniz alanlar. Kendinizi sürekli yeniliyor, güncelliyorsunuz. Bu değişimin olumlu sonuçlarını kısa zamanda alacaksınız. Aklınızda biri varsa evet bu kişiyle bir ilişki başlayacak. Çok arzu ettiğiniz biriyse uyumlu bir ilişki sizi bekliyor. Sadece aklınızdan geçen, henüz duygusal bir yoğunluk hissetmediğiniz biriyse bambaşka birine adeta çarpılacaksınız. Geçmişin olumsuz izleri siliniyor.

 

4-2023 aşk değil kişisel gelişim yılınız olmalı zira çözmeniz gereken problemleriniz var. Ya ebeveyniniz yanlış bir rol model oldu ya da siz ulaşılması zor birine takılıp kaldınız. Bu durum yalnız kalmanıza sebep olmuş görünüyor. Duygularınız tutku yoğunluğunda değilse size tad vermiyor. Tutkuyu tüm hücrelerinizde hissetmek istiyorsunuz. Önce duygusal normlarınızı değiştirecek sonra geçmişin izlerinden kurtulacaksınız. Ancak ondan sonra gördüğünüzde gerçek aşkı tanıyabilirsiniz. Şu anda görseniz de tanımanız pek mümkün değil.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.