Tarot Yorumu Ne Zaman Gerçekleşir?

Tarot Yorumu Ne Zaman Gerçekleşir?

Bir tarot okumasının gerçekleşme zamanı sizin yaşam ritminize bağlıdır.

Tarot seansına başlarken, okumanızın gerçekleşme zamanı hakkında birkaç fikriniz ve alternatifiniz oluşur. Ya zamanı siz belirlersiniz; belli bir süreç içinde gerçekleşecek olayları, durumları ve ruh hallerini sorarsınız yada belli bir olayın sonuçlanıp sonuçlanmayacağını sorar, zamanı ne olursa olsun kabul edersiniz.

Zamanı belirlemiyorsanız, sonuç odaklıysanız, aceleci bir karakterinizin olması gerçekleşme zamanını hızlandırmaz. Ancak, sık sık değişken olaylar yaşıyorsanız, yaşamınızdaki olayların hızı başkalarına göre süratliyse, yani bir olayı yaşarken durmadan başka gelişmeler de oluyorsa Tarot okumanız başkalarına göre daha çabuk gerçekleşir.

Peki siz olayları ağır yaşıyorsanız ve hayatınızdaki önemli tarihsel olaylar nadiren başınıza geliyorsa ne olur? Gerçekleşme süresi ancak ve ancak yaşam ritminizin hızına eşitlenir.

Tarot okumasının zamanını siz nasıl belirlersiniz? Örneğin seansa başlamadan hemen önce, bir olayın gidişatının X süresi içinde ( 1 yıl içinde, 6 ay içinde) ne şekilde değişeceğini sorabilirsiniz.

Özet olarak Tarot’un gerçekleşme süresi hakkında her zaman 2 alternatifiniz vardır. İlki; yaşamınızın doğal ritmine razı olur, bir olayın sonuçlanabileceği en kısa süreyi beklersiniz.  Diğeri; bir süre belirler ve bu süre içinde merak ettiğiniz konu hakkında neler yaşayacağınızı sorarsınız.

İkinci seçenekte olayın sonucu görülemeyebilir. Zira zaman odaklıdır sorunuz. O zaman diliminde olay sonuca ulaşmıyorsa en azından bunu bilirsiniz. İlk seçenekte olayın sonuçlanacağı zamana dek neler yaşayabileceğiniz bilgisi referansınız olur.

Bu durumda seçeneklere siz karar verirsiniz. Dilerseniz zaman odaklı dilerseniz soru odaklı olma yönünde seçim yapabilirsiniz.

Ve unutmayın! Tarot okuması yaptırmak isterseniz, sabırla beklemeye gönüllü olmalısınız. Yaşamın size bilgi ve bilgelik aktarabilmesi sabırla beklemeye ne kadar hazır olduğunuza bağlıdır. Sabırsızlık, küçük ve yüzeysel aşklara eşlik eder. Büyük aşkların bilgesi, sabrın temsilcisi Ermiş kartıdır!

Su Karakuş

Tarot Eğitimcisi

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59