Kolajdaki Para 2 lisi ve Değnek ikilisi tarot kartlarından kimileri. Biri ödemeleri dengelemeyi, diğeri kariyeri dengelemek üzere alınan eğitimleri anlatıyor. Tarot yorumunu herkes yapabilir mi? Elbette yapamaz! Hisleri güçlü olanların önyargıları da güçlüyse yorumu soru biçimine, karşısındakinin görünüşüne veya önyargılarına göre yapacaktır

Tarot Kursu

Kolajdaki Para 2 lisi ve Değnek ikilisi tarot kartlarından kimileri. Biri ödemeleri dengelemeyi, diğeri kariyeri dengelemek üzere alınan eğitimleri anlatıyor.

Tarot yorumunu herkes yapabilir mi? Elbette yapamaz! Hisleri güçlü olanların önyargıları da güçlüyse yorumu soru biçimine, karşısındakinin görünüşüne veya önyargılarına göre yapacaktır. Objektif ve Dünya görüşü geniş, vizyon sahibi kişiler mükemmel bir yorum ortaya koyabilirler. Mesele kiminle ne zaman evleneceğiniz ve kaç çocuğunuzun olacağı gibi sığ bir soru değilse, tarot kartları size umduğunuzdan daha çok bilgi verir. Mesele kiminle ne zaman evleneceğinizse, ne zaman boşanacağınız, kaç yıl depresyonda kalacağınız, ne zaman tartışacağınız, aileler arası uzlaşmazlıklar, çocuğunuzun geçireceği ağır hastalıklar, çocuğunuzun sizden önce ölüp ölmeyeceği gibi sorulara da cevap bulursunuz ama etik olarak tarot bu tür bir moral bozukluğuna izin vermez! Mesele kiminle ne zaman evleneceğinizse siz istenmek için can atan, kendisine tahammülü olmayan, genel kültürü gelişmemiş veya henüz ergen yaşlarında biri de olabilirsiniz. Merak edilecek pek çok konu varken başka neden insan ne zaman kiminle evleneceğini merak eder ki? Mutluluğun yolu Ahmetle/Hüseyinle 2023 de evlenmekten mi geçiyor acaba?

Ama mesele hayata daha büyük bir pencereden bakmak, doğru zamanda doğru adımlar atmak, en mükemmel doğrulukta bilgi veren bir danışmanla çalışmaksa tarot en iyi seçimdir çünkü bir faldan çok daha fazlasıdır. Tarot gerçek bir danışmandır hiç bir dilde F A L olarak geçmez bilinçaltı okumasıdır. Yani bilinçaltınız geçmişinizin hatırlamadığınız kısmını bildiği gibi geleceğinizide bilir.

Tarot yorumunu doğru çıkması için aklımızda doğru sorular olmalı. Sığ sular yerine açık denizleri tercih eden, hedefleri, yaşam planları olan, geleceğe dair koca ve çocuk dışında bir çok sorusu olan, mutlu olacak mıyım sorusunun sorulmayacağını bilen, entelektüel anlamda dolu insanlar doğru cevapları alabilirler.

Soru ve yorum şekli konusunda kafanız karışıksa ama geleceği bilmeyi seviyorsanız yorum yerine eğitim almalısınız.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos