Tarot Kendi İşine Yönlendirdi!

Tarot kartları gerçekten endişelendiğiniz konuda aydınlatır, doğru bilgi verir. Kimi zaman aklınızda yokken evleneceğinizi, kimi zaman çaresizken kendi işinizi kuracağınızı, kimi zaman ruh eşinizi bulacağınızı kimi zamanda başınıza gelen dertlerle nasıl baş etmeniz gerektiğini anlatır. Ne yazık ki evleneceğiniz kişinin adını veremez. Ama daha önemli hayat detayları verir.

İşte geribildirimlerden biri. Paylaşımlarınıza sunarken Aylin hanıma yeni işinde başarılar diliyor, geri bildirimi bizimle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum.

“Su Hanım Merhaba,
Sizinle Ankarada tanışmıştık ilk defa.Bana söylediklerinizi bir an bile unutmadım, sürekli değiştirdiğim iş yerlerinden sıkılmış ne olacağını sormuştum size, çünkü her başladığım iş yerinde yaşanan durum aynıydı.Yanlız kalıyordum ve kimse orada olduğumu farketmiyor gibi davranıyordu.(Bu bir tesadüfmü yıldız haritamda nedenleri cıkarmı merak etmiyorda değilim)
Siz bana iş değiştireceğimi, ama esas olarak kendi işimi kuracağımı ve bunların kısa sürede gerçek olacağını söylemiştiniz.Ve demiştinizki daha önce niyet ettiğin ama bir şekilde gerçekleştiremediğin bir iş olacak kendi işin.
Sizinle tanıştıktan 2 ay sonra iş değiştirdim, hemde sizin söylediğiniz gibi kendim ayrıldım .Ve şu anda çok istediğim hayalini kurduğum kendi işimle ilgili adım atmak üzereyiz..Çok heyecanlıyım.
Sizinle tekrar yorumlarınız için temasa geçeceğim.
Siz gerçekten bir harikasınız.”

Sevgiler,
Aylin