Tarot Kartlarına Dokunsak mı? Dokunmasak mı?

Tarot Kartlarına Dokunsak mı? Dokunmasak mı?

Tarot kartlarına danışmak yorum almak istiyorsunuz. Meraklısınız; tarota, fala ve gelecekten bahseden her şeye. İnternette bulduğunuz bir makale kartlara kendiniz dokunun derken, gittiğiniz yorumcu kadın “sakın dokunma negatif enerjin geçer” diyor! Peki hangisi doğru?

KARTLAR NASIL TEMİZLENİR?

Tarot kartları açılmış şekilde ortalık da bırakılamaz. Negatif enerjiyi toplar ve sonra geri yarar. Birinin dokunduğu kartlar temizlenmeden yorum yapılmamalıdır. Bir sonraki kişiye aynı enerjinin geçme ihtimali kuvvetlidir. İyi bir yorumcu kartlarını kapalı tutar ve nasıl temizleneceğini bilir. Her okumadan sonra temizlemelidir.

TAROT KARTLARINI MUTLAKA KENDİNİZ KARIŞTIRIN.

Yüz yüze tarot yorumu alıyorsanız kartlarınızı mutlaka kendiniz karıştırmalısınız. Yorumcu sizin enerjinizi değil kendi enerjisini yansıtabilir. Kartları yorumcu karıştırmamalıdır. Her zaman danışanın karıştırması gerekir. Danışanın kendi geleceği hakkında daha net bir öngörüsü vardır ve bu öngörünün yani bilinçaltındaki bilginin kartlara geçmesi gerekir.

TELEFONDA TAROT YORUMU KOMEDİSİ

Yüz yüze değil telefonla yorum almaya çalışıyorsanız büyük bir hata yapıyorsunuz demektir. Yorumcu hem kartlara yoğunlaşıp( ki uzaktan yorumda yorumcunun meditatif bir hale geçmesi gerekir) hemde kart açıp size telefonla ulaşamaz. O anda bütün elektromanyetik dalgalardan arınmış olması gerekir. Telefonla yapılan olsa olsa falcılıktır. Tarot asla fal değildir.

YORUMCU MEDİTASYON YAPMAYI BAŞARAMAZSA?

E-posta ile yorum alıyorsanız yorumcunun sizin bilinçaltınızla kontak kurması için ona zaman tanımalısınız. Bazen tekrar tekrar açılım yapmak olayların gelişimini uzaktan doğru şekilde görmek ve yorumlamak gerekir. Onun meditasyon yapması, kartlarınıza odaklanması, gün boyu sizi düşünüp adeta beden değiştirmesi gerekir. Günlük yaşam kaygılarından arınmış bir beyinle ve temizlenmiş kartlarla başarılan hayli zorlayıcı bir okuma biçimidir. Haftalık yorumlarınız daki doğruluk işte bu titiz çalışmanın ürünü ve başarısıdır.

Su Karakuş

Tarot Eğitimcisi

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59