Tarot Kartları Evleniyorsun Dedi!

Tarot kartlarıyla yapılan genel açılımda birden fazla konunun yanıtını bulma şansımız var. Hem aşk hemde iş yaşamınıza kısa bir göz atabiliriz. İşte böyle bir açılımın sonunda evleneceğini ve işe başlayacağını duyan danışan avutulmak için güzel sözler duyduğunu sanıyor. Sonrasında not aldığı öngörüleri tek tek yaşadığını fark ederek geri bildirim yazıyor. Olayların nasıl geliştiğini ondan öğrenelim.

Su Hanım Merhaba,Çok feci bir kış gününde umutsuzca size gelmiştim. Erkek arkadaşımla ne ayrılabiliyor ne bir araya gelebiliyorduk. Onu kaybetmekten korkuyor hatta intiharı düşünüyordum. Bana O’ndan ayrılacaksınız hem de kendi istediğinizle dediğinizde yüzünüze de söylediğim gibi size inanmamıştım. Bir başkasına aşık olacak, mutlu bir evlilik yapacaksınız dediniz. Bunlar güzel avutma sözleriydi bana göre. Bir gün sevgilimden ayrılabileceğimi veya onu unutabileceğimi aklım almıyordu. Ölmek daha iyi bir düşünceydi.

Nasıl olduysa sizden tarot yorumu aldıktan bir ay sonra sevgilim beni hala aramamıştı, kesin ayrıldık diye düşünmeye ve üzüntüden depresyon geçirmeye başlamıştım ki bir başkasıyla tanıştım. Görür görmez ruhumda bir canlanma hissettim. Güven duydum. Çok yakışıklıydı, sevecendi, bir önceki sevgilimin aksine bana tedirginlik ve kaybetme korkusu değil, güven ve şefkat hissettiriyordu. Bir süre sonra ilişkimiz başladı. Mucize gibi bıçak gibi kesildi bir önceki mutsuz eden sevgilime ait duygularım. Ben yeni bir ilişkiye başladım. 10 gün sonra eski sevgilim aradı görüşmek istedi. Duygularımı sınamak için son kez görüşmeyi kabul ettim.

Buluştuk. “Aman yarabbim buna mı aşık olmuşum ben” dedim içimden. Aşkın perdesi kalktığında kişinin gerçek yüzünü görebiliyorsunuz. O’na bir başkasını sevdiğimi artık kendisi için üzülmeyeceğimi ve benim açımdan bu ilişkinin bittiğini sakin sakin anlattım. İnanamadı şok oldu, tehditler savurdu. Ben umursamadım yoluma gittim.
Şimdi çok mutluyum. Aradan geçen yaz boyunca daha yakından tanıştık ve evlenme kararı aldık. Tıpkı sizin söylediğiniz gibi. O günlerde inanılmaz olan şimdilerde benim en büyük mutluluk kaynağım. Bu huzuru başkaları da yaşasın diliyorum.

Bu arada işsizdim ve işe başlayacağımı söylemiştiniz çok da umutsuzdum. Şu anda çalışıyorum. Söylediğiniz gibi sert, disiplinli ama dürüst bir patronum var.
Sizi çok seviyorum. İyi ki varsınız. Yüzünüze inanmıyorum beni avutmak için söylüyorsunuz dediğim için şu an çok pişmanım. Zaten sizde bana inanacağınız o gün yakındır. Tekrar geleceksiniz demiştiniz. Tekrar gelmek istiyorum. Evlilik davetiyemi vermek ve evliliğimin daha mutlu ve doyurucu olması için neler yapmam gerektiğini sormak için. Kendinize çok iyi bakın. Bize lazımsınız. Işık oluyorsunuz.