Geçmiş, Şimdi ve Gelecek Tarot Kartlarıyla Önümüze Serilir.

Nasıl Tarot Öğrenebilirim? (Video)

Nasıl Tarot Öğrenebilirim?

Tarot hislerle bakılan bir fal değil, kart anlamlarını öğrenmek ve ilişkilendirmek yeteneğiyle bağlantılı, bir çeşit bilinçaltı okuma sanatıdır.

Kartlara bakıp içinizden geçenleri söylüyorsanız kartlarınızı kapalı bir kutuya kaldırın ve kahve falı bakmayı deneyin. Kartlar uyduruk bilgiler karşısında tahmin edemeyeceğiniz kadar tehlikeli olabilir.

Özünde doğru yorumlandığında hiçbir tehlikesi bulunmayan kartlara saygıyla davranmak gerekir.

İçinde henüz çözülememiş gizemli enerjiler barındıran Tarot kartlarını doğru yorumlamak için, eğitimli, saygın ve işinin uzmanı birinden ya da ilginizi çeken kitaplardan öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bulunduğunuz kentte bir tarot öğreticisi yoksa kitapların anlamını zor buluyorsanız internet üzerinden eğitim almaya çalışmalısınız.

Bireysel ders alanlar kartların anlamlarını derste öğreniyor ve bu güne kadar ne kadar yanlış bilgi depoladıklarını fark ediyorlar. Bu nedenle tarot öğrenme arzunuz varsa yanlış kaynaklardan yalan bilgiler almak yerine hiçbir şey bilmeden derse başlamanızı özellikle tavsiye ediyorum. Yanlış bilgiyi düzeltmek, doğru bilgiyi yerleştirmekten daha zordur.

SERTİFİKALI TAROT EĞİTİMLERİ: Eğitim programımız 14 Hafta sürer. A.B.D kaynaklıdır.

Kurs programı ilk derste verilir. Bu program öğretme garantilidir. 3. Dersten itibaren yorumlama sanatı öğretilir.

İleri Düzey Tarot Eğitimine, Başlangıç Düzeyi Tarot Kursunu bitirmiş öğrenciler kabul edilir.

Başlangıç Düzeyi Tarot Kursu: Eğitim süresi 3 ay. Haftada 1 gün, 1.5 saat. Derse klasik Rider White tarot kartlarınızla gelmelisiniz. Yorumlama ve kartların geniş anlamları öğretilir.

Tarot danışmanlığı ve kursu almak için detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59