bunlar benim mektuplarim gel birlikte okuyalim

Bunlar benim mektuplarım, gel birlikte okuyalım…

mektupSu hanım ve ekibindeki arkadaşlara,

Shamballa uyumlanması üzerinden bugün 21 gün geçmiş oldu. 21 gün boyunca düzenli olarak – notlarda belirtmiş olduğunuz gibi – enerji yüklemelerini de yaptım. Beni Shamballa ile tanıştırdığınız için hepinize teşekkür etmek istiyorum.
Bulunduğum ortam ve toplantılarda daha önceleri beni rahatsız eden stres ve kaygıları artık kontrol edebiliyorum. Tabii ki Shamballa sayesinde. Niyet ve dileklerimi nasıl olsa gerçekleşmeyecek diyerek tutardım daha önce. Shamballa enerjisi niyetlerimi belirlemede ve onları gerçekleştirmede önemli rol oynuyor artık.
Size ilk mailimi gönderdiğimde yasamakta olduğum maddi ve manevi problemlerden söz etmiştim. 5-6 yıldan beri bu sebeplere bağlı ailevi huzursuzluklar yaşadığımı belirtmiştim.
Üniversite mezunu ve iki yabancı dil bilen biri olarak 2009 yılından beri is ve para sıkıntıları ile uğraşmaktayım.. Yabancı firmalara yatırım ve yerli firmalarla işbirliği yapmaları konusunda aracılık yapıyorum. Bunun dışında gayrimenkul danışmanlığı da yapıyorum.. Dediğim gibi 2009 yılından bu yana is konusunda bir çok defa sonuç almaya yaklaştığım halde her defasında hayal kırıklığı yaşadım.
Shamballa enerjisini bundan sonra hayatimin her alanında kullanabileceğimi biliyorum. Size ilk başvurduğumda cevap olarak Shamballa ile başlamanın doğru olacağını yazmıştınız. Devam etmekte olan sonuç alamama problemi için bundan sonra hangi adımları atmamı tavsiye edersiniz?
”MAGIC OF MONEY’ calismasi uygun olur mu acaba?
Size ve ekibinize tekrar tesekkur ediyorum. Iyi calismalar.
Mehmet S.
 ……………….

İYİ AKŞAMLAR SU HANIM

YAZMADAN DURAMADIM SİZİNLE MAGİC ÇALIŞMASI YAPMAK ÇOK GÜZELDİ.
ELİMDE  3 ADET GEZEGEN TILSIMI DVD Sİ VAR.
BİR YILDIR ÇALIŞMA YAPMIYORUM. TERAZİ BURCU OLARAK SATÜRN  TRANSİTİN DEN  ÇOK ETKİLENMİŞTİM.
TILSIMLAR SAYESİNDE İŞ BULDUM ÇEVREMİ DEĞİŞTİRDİM.
DOĞUM HARİTAMA GÖRE JUPİTER, AY, MERKÜR, NEPTUN, PLUTON VE GÜNEŞ TILSIMINA İHTİYACIM VARDI. TILSIMLARI KOZMİK SİHİR OLARAK DEĞİŞTİRDİNİZ. İÇERİKLERİ DE DEĞİŞTİ SANIRIM. KOZMİK SİHİR  ÇALIŞMALARINI YAPMAK İSTİYORUM. TEKRAR UYUMLANMAM GEREKİR Mİ?
GÜNEŞ, NEPTUN VE PLUTON  DVD LERİ  VAR MIDIR?  O ZAMANKİ RUH HALİMLE ŞİMDİKİ ARASINDA DAĞLAR KADAR FARK VAR .  ÇOK ÖZLEMİŞİM TILSIMLARI ÇOOOOK….
SEVGİLER
Ş.A
…………………….
Sevgili Su hanım,
sizden 4 yıl önce astroloji eğitimi aldım. Üzülerek astrologum diyen bazı kişilerin hiç astroloji bilmediklerini, laf kalabalığı ile insanları kandırdıklarını fark ettim. Astrolojinin matematiğini kavrayan herkes gibi ben de bu sahte astrologlar yüzünden bir çok insanın ” her 5 kişiden biri astrolog oldu” dediğini duyar oldum. Dün internette bir şahıs şu bilgileri vermiş. Şahsın saçları sarı, kaşları koyu siyah ortası bitişik. Soyadına “hoş” eklemesi bile sonucun çirkinliğini değiştirmemiş. Yazdıkları da tipi kadar ilginçti.
Diyor ki: ebcet hesabıyla  “Erzincan Yay 13,  deprem Akrep 2 derecedir. 30.10.1983 depreminde gökyüzü haritasında bu burç derecelerine gezegen kavuşumları vardır. Uranüs 7 derece Yay’a girişi ile 13. Dereceye kavuşum yapmıştır. Akrep 4 derece de kavuşum halindedir. “
Astrolojiyi az çok veya amatörce bilen kişiler bile bu yorum karşısında gülüyor tabii!!! Neyin neyle kavuştuğunu  yazamamış ve Akrep hem 2. derece, hem 4 derece olmuş. Deprem 2. derece Akrep uydurulmuş bir cümle. Bu yazılanı 3 boyutlu incelemeye kalksanız evrenin Akrep ve Yaydan ibaret olması, dünyanın tepe taklak gelmesi gerekir. Maalesef internette laf salatası yaparak anlamsız şeyler yazarak bilgiç görünen çok insan var. Ve maalesef onlar bu saçmalıklarla insanları kandırabiliyor.
Balıkesirden bir genç. kız sizin 3 kartlık tarot yorumlarınızı taklit etti, aynen yayınladı ve bunu da gururla yaptı. Çok yeni, çok ilginç bir şey bulmuş gibi yayınladı.  Her sektörde emek hırsızlığına, bilgi hırsızlığına tanık oluyoruz. Gerçekten üreten insanlar makalelerinin, ürünlerinin kopyalandığından, çalındığından şikayetçi. Fakat benim gözlemime göre makaleleri ve yaptığı çalışmaları en fazla çalınan kişi sizsiniz. Çünkü yaratıcısınız, Her zaman orjinal bir şey üretiyorsunuz. Üretemeyenlere hırsızlık yapmak kalıyor.
Kıbrıs’da Erhan, Balıkesir’de Arzu, İstanbul’da Melih, Diyarbakır’da Mahmut, Hatay da Sema..Daha kimbilir kimler vardır. Bir ara tarot yorumlarınızı ünlü bir astrologun sitesinde kendi astroloji yorumları olarak okumuştuk. Siz yayınlıyordunuz ertesi hafta o yorum onun haftalık astroloji yorumu oluyordu. Uyarı yazınızdan sonra kaldırdı bir daha yapmadı.
Kaynak sizsiniz. Yine üreteceksiniz ve öğrenciniz olmaktan gurur duyuyorum ki bize üretmeyi, orjinal olmayı aşıladınız. Saygılarımla..
Emel K.
……………
Sevgili Su hanım,
tam 2 yıl önce sizden tarot yorumu aldım. Belki beni hatırlamazsınız. İşimi değiştireceğimi, yeni bir hayata başlayacağımı, o sıralar aşık olduğum adamdan uzaklaşıp yeni birini seveceğimi söylediğinizde açıkçası hiç inanmadım.  Siz öngörülerinizi anlatırken ses kaydı almıştım. Bugün dinlediğimde geleceği ne kadar doğru yorumlamış olduğunuzu hayretler içinde görebiliyorum. Tekrar tekrar dinliyorum. Her cümlenizde ayrı bir anlam var. Ne acıdır ki sizden çok ben konuşmuşum ve yorumunuza itiraz edip bölmüşüm. Keşke sizi dinleseymişim, konuşmasaymışım.
Asla olmaz unutamam dediğim kişiyi unuttum. Ruh eşimle tanıştım, tıpkı söylediğiniz gibi. İşimi değiştirdim ve şimdi İstanbul’a taşındım. Tekrar randevu alabilir miyim? Söz bu kez itiraz etmeyeceğim ve yorumunuzu kesmeyeceğim:)
İ.D.L
………………..
Su ablacığım,
herkes tarot bakıyor. Gezmediğim gitmediğim falcı, ünlü, ünsüz kalmadı. Hatırlarsan senden yorum almadan önce sorularımla seni bunaltmıştım. Ama ne yapayım bende tecrübe sahibi oldum falcılar konusunda ihtisas yaptım be abla. Herkes o çocukla evleneceksin dedi, nişanlanacaksın dedi. Bir sen olduğu gibi doğru anlattın olacakları. Aynen dediğin gibi de oldu. Ondan ayrıldım. Başkası vardı beni seven, hiç aklımdan bile geçmezken. Ayrılınca bu çocuğa bir şans vereyim dedim. Aşık oldum, çok sevdim. Geçen ay beni istediler, babamlar verdi. Çok mutluyum, çok iyi anlaşıyoruz. Annesini kendi annem gibi görüyorum. Kaynanalık yapmıyor annelik yapıyor bana. Ben aradığımı buldum ablam. Yeni bir yorum istemiyorum. Ben bu tarotu senden öğrenmek istiyorum. Beni kabul eder misin?
F.S.
……..
WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59