O Beni Gerçekten Seviyor mu?

Yeni bir ilişkiye başladığımızda veya ilişkinin ilerleyen süreçlerinde mantık sezgileri eleştirmeye başlar ve O kişinin bizim için doğru olup olmadığını gözlemlemeye başlarız.

Kimi zaman deneyimlerimiz O kişi doğru olarak değerlendirmeye yetmez. Kimi zaman karşımızdaki kadar uyanık veya diplomatik değilizdir. Tüm davranışları samimi sanabilir ve içimizdeki o güvenmeyen yanın neden olduğunu merak ederiz. Kimi zaman kuşkular içimizi yer kemirir ama karşımızdaki tüm netliği ile bizi şaşırtır.
Sezgiler bazen fısıltıyla ” güvenme” der bazen de ” işte evleneceğin ruh eşin budur” der.

Her koşulda ilişkilerde O’nun ne düşündüğünü tam olarak kavramak mümkün değildir.

Böylesi durumlarda en doğru yol gösterici Tarot kartlarıdır. Yeni iş arkadaşınızla aranızın nasıl olacağı, yöneticilerinizin zam sözünde durup durmayacağı, partnerinizin duygularında samimi olup olmadığı, ev satışınızın ne zaman gerçekleşebileceği, mahkeme sonuçlarının olumlu olup olmayacağı gibi astrolojiden yardım alamayacağınız konularda en doğru sonucu tarot kartları verir. Bu nedenle bir kez yorum alan kişiler için tarot vazgeçilmezdir.
……………………..
Su Hanım merhaba,
Sizden 1 yıl kadar önce tarot yorumu aldım. İstanbuldan çok uzakta yaşadığım için e-postayla yorum aldım. 3 ay sonra yazdıklarınız gerçekleşmeye başladı. 7 ay sonra ben tekrar yorum aldım.

Bana kalsaydı bu ilişki çoktan biterdi. Güvenemiyordum. Siz her iki yorumda da sevgilimin bana değer verdiğini ve bu ilişkinin evliliğe gidebileceğini yazdınız.

Önerilerinizi dikkatle uyguladım. Şimdi çok mutluyuz. Nişanlandık. O yüzden 7 ay sonra tekrar yorum almıştım zaten. Ailesiyle ilgili endişelerim de vardı. Yorumda annesiyle ve babasıyla aramızda soğukluk olmayacağını belirtmiştiniz. Artık O’nun annesi benim annem kadar değerli . Çok iyi anlaşıyoruz, ben O’nun ailesini de çok seviyorum. Siz olmasaydınız, tarot kartları olmasaydı ben ne bu güzel inanların ailesine katılırdım ne de nişanlanırdım. İyilikler sizin deyiminizle yanımdan geçip giderdi benim haberim olmazdı. Çok teşekkürler hayatımı en doğru şekilde yönlendirdiğiniz için. Beni mutlu bir hayata gönderdiğiniz için. (Lütfen mailimi yayınlayın.) S. U. /Antalya