O beni Seviyor mu? Nasıl Öğrenirim?

Aralık Ayı Aşk Tarotu

aralık ayı aşk tarotuARALIK AYI AŞK TAROTU

Bir sevgiliniz var ya da yok. Aşk tarotu size yalnızlığınızın ne zaman son bulacağı veya ilişkinizin nereye gideceği hakkında önemli ipuçları verecek.

Onun sizinle ilgili düşüncelerinden biraz daha emin olacaksınız.

www.sukarakus.com

Instagram/ youtube: sukarakus

KOÇ: GUNEŞ- ADALET- MAHKEME- BÜYÜCÜ

Ayın ilk haftalarında partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek sandığınızdan daha kolay olacak. Her ikinizde uyumlu ve düzeltmeye hazır davranacaksınız. Günler ilerledikçe beklentileriniz yükselecek ve saygıyı hak ettiğinizi düşünerek mesafeli bir duruş sergileyeceksiniz. Oysa partneriniz sizi incitmeyi aklından bile geçirmiyor. Bu nedenle karşılıklı yanlış anlamaları düzeltip affedecek ve affedileceksiniz. İşte bu durum ilişkiniz için daha bağlayıcı ve güvenli bir zemin oluşturacak. Aşkınız ay biterken zirve yapacak ve gerçekten kalbiniz onun için çarpacak.

BOĞA: YILDIZ- BÜYÜCÜ- İMPARATOR- DENGE

Ayın başında büyük bir dileğiniz gerçekleşecek. Partnerinizle ilişkinizde bir adım atacaksınız veya yalnızsanız ruh eşinizle tanışacaksınız. Bu etkileyici kişi aklınızı başınızdan alacak ve verilen kararlardan emin olacaksınız. Ay ortalarında aileleri tanıştırmakla veya onun saygın yanlarını keşfetmekle heyecanlanacak, ay biterken ilişkinizdeki uyumun yarattığı huzuru net şekilde duyumsayacaksınız. Aralık verimli ve duygu yüklü bir ay. Yeniden heyecan duymak hayata daha çok bağlanmanızı sağlayacak.

İKİZLER: MAHKEME- AY- ŞEYTAN-AZİZE

Bir birlikteliğiniz varsa sorunlu günleri geride bırakıp temiz bir sayfa açmak ayın ilk haftalarında ilişkinize vereceğiniz bir şans olacak. Fakat ne yazık ki bu şekilde devam edemeyecek çeşitli korku ve endişelerle kendinizi hırpalayacaksınız. Korktuğunuzu yaşayacak, terk edilmenin eşiğine geleceksiniz. Buna engel olmak için korkunun yolundan geçseniz bile sezgilerinize güvenmeli, bağımlılıklarınızın farkına varıp şifacı yönlerinizi güçlendirmelisiniz. Ay biterken bir sır açığa çıkacak ve sorularınızın cevabını alacaksınız. Buna rağmen partnerinizin sizinle ilgili duygu ve düşüncelerini tahmin etmek hiç kolay olmayacak.

YENGEÇ: YILDIZ-AY-ERMİŞ-DÜNYA

Romantik ve hızlı çekim bir film izler gibi yaşayacağınız Aralık ayı başında ruh eşinizi bulduğunuzdan ve doğru bir ilişki yaşadığınızdan gayet emin hissedeceksiniz. Yalnızsanız yeni birinin yaşatacağı heyecan bahar havasına dönüştürecek yaşantınızı. Ancak kısa sürede her güzel şeyin çabuk bittiğine dair kuşkularla kendinize ve ona korku dolu dönemler yaşatacaksınız. Bir süre yalnız kalarak ilişkinin aşırı duyarlılığını yatıştırmak ve duygularınızı normal bir seviyeye çekmek iyi gelecek. Detaylar hakkında yeniden düşünecek değerlendireceksiniz. Ay biterken kaldığınız yerden devam edecek ve daha güvenli bir alanda ilişkiyi büyüteceksiniz.

ASLAN: ÖLÜM- AŞIKLAR- BÜYÜCÜ- YILDIZ

Bitişleri, yenilenme ve yalnızlık dönemlerini sonlandırma evresindesiniz ve yaşam her zamankinden daha keyifli geliyor size. Yolunda gitmeyen ilişkiler, eskiyen düşünceler, size zarar veren davranış modelleri ve bir daha aşık olmam yanılgısı hayatınızdan çekiliyor. İçinizden bir ses diyor ki her şey çok güzel olacak. O ses yanılmıyor. Ve ayın ilk yarısında flörtöz günler başlarken, günler ilerledikçe sizi daha çok etkiliyor ve onunla ciddi bir ilişkiye ay sonunda adım atıyorsunuz. Yalnız değilseniz beklentileriniz ay sonunda gerçekleşiyor. Her koşulda aşkın doruklarında yaşıyor olacaksınız.

BAŞAK: KADER ÇARKI- DÜNYA- AZİZE- GÜÇ

Kaderin sizin için hazırladığı güzel günler ve iyi planlar dönemi başladı. Artık yalnız olmayacak, size uygun olmayan kişilere şans vermeye çalışmayacak veya ilişkinizin şahane yanlarını da görmeye başlayacaksınız. Bu dünyanın keyifli yanlarını fark ettiğinizde ilişkinizde iyiye gidecek. Sizdeki değişime rağmen partnerinizde neler değiştiğini anlayamayacak, soru işaretleriyle dolacaksınız. Ay biterken sorularınızın cevabını bulmuş ve başkalarını da kendinizi de daha iyi anlıyor olacaksınız. Yalnızsanız eski bir aşkın yeniden alevlenmesini ümitsizce bekleyeceksiniz. İlişkisi olanlar içinse iyi bir dönem.

TERAZİ: GÜÇ- AŞIKLAR- KULE- AZİZ

Ayın ilk günlerinden itibaren sezgilerinizin yükselişiyle kendinizi eğitmeniz, kişisel gelişim basamaklarını hızla çıkışınız gurur duyacağınız yanlarınız olacak. Ay ilerlerken kararsızlıklar ve ilişkinizdeki seçim yapma zorunluluğu biraz yoracak. En iyi karar kalbinizle vereceğiniz karardır bunu öneriyor kartlarınız. Mantığın değil kalbin sesi bu kez kazanacak. Ardından gelen büyük değişim konforunuzu ve yaşam kalitenizi arttıracak. Kendinizi yenilemekten, ilişkinizde büyük adımlar atmaktan kaçınmayın. Ay biterken ilişkinizi ciddi bir teklifle taçlandırabilirsiniz. Ya da daha iyiye gitmek için bir danışmandan destek alabilirsiniz.

AKREP: AY- İMPARATOR- ASILAN ADAM-AZİZE

Kesinliklerden ve keskinliklerden uzak bir ay sizi bekliyor. Bir ilişkiniz varsa her zamankinden daha duygusal olabilir, kaybetme korkusuyla başlayan ay boyunca onun duygu ve düşüncelerini merak ediyor olabilirsiniz. Ayın ilk yarısında iyi bir danışmanın fikrini alacak, yönünüzü çizeceksiniz. Buna rağmen beklentilerinizin gerçekleşmesi tahmininizden daha uzun zaman alabilir. İlişkiniz sizden bir fedakarlık bekliyor. Asla yapmam dediğiniz bir şeyi yapmak, aydınlanma yaşamak ve ilişkiyi yeniden istediğiniz kıvama taşımak bu ayın konuları. Öte yandan ay sonuna dek büyük adımlar atılmamalı veya aksiyonlu, eğlenceli planlar yapılmamalı.

YAY: AZİZE- AZİZ- ADALET- AY

Eşit güçlerin, iyi danışmanların, sezgilerin çarpıştığı ve son kararı vermenin hayli zor olduğu bir aydasınız. Asıl soru şu: bir karar vermeli mi? Bence hayır. Egonun yönettiği dünyada bir karar vermek yerine sadece iyicil duygularınızı öne çıkararak harika bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ego sizi mesafelerin gitgide uzadığı ve ilişkinin yıprandığı bir dönemece götürebilir. Ve elbette bu sessizlik ve siz perdesi sizi korkutabilir. Önce saygı uyandırmak isterken yalnızlığın kollarında kendinizi bulabilirsiniz. Onun yerine sessizce sırların açığa çıkacağı günü beklemek, adil ve objektif davranışlar kazandıran tutum olacak.

OĞLAK: AZİZE- YILDIZ- JOKER-MAHKEME

Sezgilerinizin yolunu izleyeceğiniz bu ay boyunca zaman tamamen lehinize çalışacak. Hislerinizin peşinden giderek büyük bir dileğinizi gerçekleştirecek, ruh eşinizi tanımak veya ilişkinizi en iyi formda sürdürmek ya da ilişkinizi ailelerin bilmesini sağlamak gibi sevinçler yaşayacaksınız. Bir şekilde risk aldığınızı düşünseniz bile hiçbir şey sandığınız gibi korkunç olmayacak. Hatta herşey tahmininizden daha iyi ve kolay gelişecek. Tam olarak kurtuluşunuz ve huzura ermeniz ise ay sonunu bulacak. Tüm olumsuzluklar ve yalnızlık ay sonunda vedalaşacağınız şeyler. Keyfiniz yerine geliyor.

KOVA: ÖLÜM- İMPARATORİÇE- KULE- YILDIZ

Bitişler her zaman yeni bir başlangıca davetiyedir. Bu kez bitirmeniz gereken partnerinizin baskısı veya saygı beklentiniz. Yanlış bir tutuma son vermek sizi daha ileriye taşıyacak. Değişeceksiniz, yenileneceksiniz, ilişki sizi yenileyecek ve yıkılan duvarların ardındaki gerçek dünyanın özgürlüğünün tadına doyamayacaksınız. Ne kadar özgür ve yenilikçi olursanız o kadar kazanırsınız. Büyük bir dileğiniz ay bitmeden gerçekleşecek. Mutlu günler ve iyi bir aşk sizinle.

BALIK: ASILAN ADAM- AZİZE- GÜNEŞ-İMPARATOR

Her zamanki gibi fedakarlık eden tarafsınız. Yalnızlık haddinden fazla uzadıysa veya ilişkiniz artık bunaltıyorsa bir sırrın ortaya çıkışını beklemelisiniz ki ay ortasına dek beklenen haberi alacaksınız. İşte o andan sonra güneş yüzünü gösterecek, içinizde çiçekler açacak ve bir çok sorunun yanıtını bulmuş olacaksınız. Ay biterken partneriniz biraz uzak ve soğuk davransa da destekleyici tutumu devam edecek. Elbette bu ilişkinin tüm sorumluluğunu tek başına üstlenmiş de olabilirsiniz. Sorunlar çözülse de tavırlar değişmeyebilir. Onu böyle kabul edeceksiniz.

SU KARAKUŞ

Tarot eğitimcisi

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59