Ya sihirli değnekse elindeki…

ya sihirli değnekse elindekiYA SİHİRLİ DEĞNEKSE ELİNDEKİ!

Shamballa uyumlama-eğitim uzaktan ve yüz yüze çalışmalar, özel seans hakkında bilgi için;

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Sevgili Su hanım, öncelikle sizi güzel yanaklarınızdan öpüyorum, sizi sizinde insanları ve hayvanları doğayı merhametle ve erdemlerle dolu bir şekilde kucakladığınız gibi sevgiyle kucaklıyorum. Bugün sayfanızdaki iletişim numaranızdan sizi aradım fakat yoğunluğunuzu tahmin edebiliyorum, güzel sesinizi duyamadım ama olsun ..

Sevgili Su hanımcım , geçen yıl  tam da bu zamanlara  yakın beni danışanınız olarak kabul etmiştiniz ve sihirli Shamballa için bana kucak açmıştınız.

İlk önceliğim evimdi biliyorsunuz iki kızımla ve hayvanlarımızla kimseden hiçbir destek almadan bir hayat mücadelesi veriyordum, üstelik göğsümde sürekli yavrulayan portakal büyüklüğünde bir kistle ..ve kan değerlerim Akdeniz anemisi olduğum için sürekli sınır seviyenin altındaydı .

Sizinle shamballa çalıştıktan sonra bana söylediğiniz gibi bende akşamları kendi shambalamı tam yirmi bir gün çalıstım . Ama sonra bir daha hiç vaktim olmadı olamadı . Neden biliyor musunuz, sihirli shambalanın  sihirli değneği bana değdi, önce ablam over sea’dan ( deniz aşırı bir ülkeden demek istemiş) geldi supriz ve ımkansız  bir zamanda shamballanın 21 gununü yapmıstım eylül ıkı bın onbeşti, ekimde ablam süpriz yaptı hemde hiç olmıycak bir zamandı .

ya sihirli değnekse elindekiBana shamballa yaptıgınızda artık herseyden umudumu kesmiştim, sadece cocuklarım ve ablam ıçin hayatta kalmaya çalışıyordum .. Her yıl aslında ben giderdim ablama bu yıl gıdecek gucte sartta değildim ..ablam geldı ,benı çok guzel genıs ve ferah bır eve taşıdı ,sonra gogsumdekı kist tedavı ıste tam olarak yaklasık bır yıl surdu ve tamamen ıyılestım ,benım en cok ıstedıgım su ankı hayat sartlarımda bu ıkı seydı .. tedavım yorucuydu, çocukların okulu, hayvanlarımızın bakımı hersey tek basıma benndeydı yorgunluktan artık koltuklarda uyuyakalıyordum o yırmıbırgunden sonra ı daha hiç shambala yapamadım, yalnızlıktan o kadar yakınıyordum kı, aşkı hiç dusunmedım eski nişanlım geldi aslında biz ayrıldıktan sonra ben başka bırıne aşık olmuştum ama eski nişalımla ortak işyerimiz var dıye o adam benı terketmıstı ve benı asla affetmedı bunu sakladıgım ıcın .. ama hastalıgımın en agır evresıydı hem işe hem hastaneye hem cocuklara yetısemıyordum artık, o sırada eski nişanlımın annesıyle karsılastım ,benı gorunce cok sevdındı oglunun herseyden once benım ıyı dostum oldugunu bu zor gunlerde bırak sana yardım edelım dedı ,eski nişanlım ve annesi evde cocuklarımla ılgılenmeme ve dısardakı işlerimde bana çok yardımcı oldular, zaten gerek sevgı dostluk ve emek ve ıyılık oyle guzeldıkı, aşk acısını dusunmuyordum ama arkadaslarım sureklı bana acı verdıler, herkes aşık degılsın oburune aşıksın ama o senı hıç sevmıyor ve dusunmuyo dedıler, sureklı baskalarıyla  gezıp kısa surelı ılıskıler yasıyor ve onun arkadasları benı sucluyor ..bu aşk mevzusu dısında hayatımdakı hersey tam anlamıyla harıka, size nasıl tesekkur etsem ,shamalaya nasıl tesekkur etsem azdır .. bılıyorum ask acısınıda atlatacagımı bılıyorum,belki bu konuda yıne uygun gorursenız bir danısmanlık uygun bır tedavı durumu gezegen çalısması  olarak uygun gordugunuz bır sey yaparız. Bılıyorumkı kalbım yalnız ıyılık ve sevgıyle emek ve sabırla  yol alıyor ..sabırlı olmayı zamanı kullanmayı bılıyorum artık sayenızde ..

işte tam bır yıl olmak uzereyken hayatımda olan bıtenler boyleydi su hanımcım..şimdi hastalıgım suresıne yıpranan bedenımı toparlayıp kendı işime donmek ıstıyorum bunun için yeni bir çalışma yapabılır mıyız eger uygun gorursenız yıne bana yardımcı olur musunuz

bir de sevgili su hanımcım benım ıcın bu kadar guzellık yapmıs ablam ıçin bır dogum harıtası hedye etmek ıstıyorum ona ,eğer uygun gorursenız kabul edersenız tabıkı..şimdiden en içte sevgilerimle ve saygılarımla sizi sevgiyle kucaklıyorum .. sevgilerimle A.G