Tılsım ve Shamballa Mucizeleri

Su Hanım merhaba;

Öncelikle tatiliniz öncesi size yazdığım saçma sapan mailler için çok ama çok özür diliyorum. Bunca iş yoğunluğunuz içinde biliyorum ki saçma sapan sorulara ve maillere tahammülünüz yok.Sizi anlayamadım ve sanırım biraz imalı mailler göndermişim şimdi tekrar okudum ve duruma bir tek kendi açımdan baktığım için çok utandım. Shambala’ya uyumlanmıştım ve taktım bir ışık görmeye durmadan size yazdım durdum bu ışıklar nedir diye.Ne kadar saçmalamışım gerçekten çok ama çok özür diliyorum. Benim hayatımda kayıplarımı yaratan tek şey bu zaten, anlık duygularla hareket etme, öfke kontrolsüzlüğü ve ne yazık ki takıntılarım.Farkına vardığımda ise iş işten geçmiş oluyor ve sevdiklerimi üzüyorum.

Doğum haritamı inceledikten sonra söylediğiniz tılsımları cd lerimi yavaş yavaş ala ala harfiyen uyguluyorum. Her zaman dert yanmak istemedim. Bu sefer hayatıma kattığınız güzellikleri sizinle paylaşmak istedim nacizane.
Sizi ilk aradığımda o kadar çaresizdim ki. İntihar bile etmiştim. Hatta içimden bunu bile beceremedin sen bu hayatta hiç bir şey beceremessin, artık bitti güzel şeyler yok, seni seven dostların yok, işin yok, paran yok, hayallerin bile yok diyordum. Bir dünya borcum vardı evime gelen hacizler çoktu. Telefonum çalmıyordu. Çaldığında da ancak avukata düşen banka borçlarım yüzünden avukatlar arıyordu. Her şeyimi feda ettiğim sevgilim dahi beni problemli bir insan olduğum için artık istemiyordu. Zaten çocukluğumdan gelen sıkıntılarım,hayatı daha 25 yaşındayken 60 yaşında gibi yaşama mecburiyetim, sırtımdaki sorumluluklarım her zaman bir gölge gibi başımda dururdu hep.Yani kısacası cümlenin sonuna artık nokta konulmuştu benim için….

İlk olarak Jüpiter tılsımını uyguladım. Nerde çalışsam kendi işim gibi sahiplenip değer kıymet görmüyordum ve bir şekilde en güzel sandığım anda bir problemle karşılaşıp işten ya çıkıyor ya da çıkarılıyordum. Bu yüzden artık kendi işimi kurmak istiyordum ama maddi durumum buna kesinlikle imkan vermiyordu. Jüpiter’i uyguladığımda bunu dilemiştim. İmkansızdı….Hayaldi. Kurban bayramında uyguladım ve ben şu an bunca imkansızlıklara rağmen kendi işimi kurdum. Ummadığım bir yakınımın beklentisiz bir maddi yardımını görerek işimi kurdum ve hatta ondan gördüğüm maddi desteğin yarısını ona geri ödedim. Tılsımımı ”bunlar için bana ne gerekliyse bana onu ver” diye bitirmiştim. Ve işimle ilgili neye ihtiyacım varsa en ufak bir bağlantı, dükkan tutmak için emlakçı vb.her şey önüme geldi ve çok küçük paralarla her şeyi hallettim. Yasal takibe düşen tüm borçlarımı ödedim. Hayatımda ilk defa borcum yok ? inanamıyorum.

Bunun yanısıra erkek arkadaşımla beni anlamadığı için ayrılmıştım. Ailesiyle ilgili ciddi problemlerimiz evlenmemize mani oldu tam 3 senedir. Ondan ayrıldığıma çok pişman olmuştum ve artık kesinlikle bana güvenmiyor beni istemiyordu. Venüs uyguladım ve hayırlı olanı diledim. Halen daha beraber değiliz ama ufak ufak ta olsa beni aramaya beni merak etmeye başladı. Sonu ne olur bilemiyorum ama bu bile moral olarak düzelmeme yardım ediyor. Her şeyin dışında kendime iyi gelebilmek için Shambala’ya uyumlandım. Uyumlandığım günde sizinle birebir tanışma imkanım oldu.Bu bile benim için hayatın küçük bir hediyesidir. Shambala’ya uyumlandığımdan beri hayat daha kolay.Evet can sıkıcı şeyler ya da problemler olmuyor değil.Ama daha küçük acılarla daha kısa sürede atlatabiliyorum her şeyi.Önüme daha umutla bakıyorum ve hayatımda ilk kez kendime çok güveniyorum.Korkularımdan sıyrıldım.Acabalar yerine daha net kararlar alabiliyorum.Hayatımın kabusu olan migrenim bile tutmuyor artık. Shambala ile otobüs yolculuklarında durmadan ağlayan, annelerini strese sokan fakat yolcuların sadece öfleyip pöflediği ,acaba bir yeri mi ağrıyor diye düşünemediği bebişleri yolculuk esnasında ağlamalarının kaynağı neyse ona enerji göndererek ağlamalarını susturuyor , sakin bir yolculuk yapmalarını sağlıyorum.Hayatıma kattığınız mucizeler için size minnettarım çok ama çok teşekkür ederim.Bunu isterseniz yayınlayabilirsiniz Su Hanım.

Tek problemim şu;
Shambala için 21 günü bir türlü tamamlayamıyorum. Çünkü shambala yaparken kendime enerji gönderdiğimde çok fazla odaklanmamdan mı kaynaklıdır bilemiyorum ama uyuya kalıyorum.Kendime enerji gönderirken çok fazla rahatlıyor vücudum ve yanan tütsü kokusu,mumlar ve enerji gönderirken dinlediğim hafif müzikte sanırım bununla birleşiyor ve uyuyorum.Buna bir türlü mani olamadım.Bunun için bana bir tavsiyeniz olabilirse çok mutlu olurum.Çok uzun bir yazı oldu kusura bakmayın iyi çalışmalar diliyorum. Z.K