Shamballa Yapanlar Neler Başardılar…

Shamballa Yapanlar Neler BaşardılarPOLİTİKAYA ATILMAK İSTİYORDU..SHAMBALLADAN DESTEK ALDI.

Merhaba Su hanım,

Uzun zamandan beri size yazamıyordum, çalışmalarımın sonucunu alıyor olmak bana keyif verdi, bugün sonuç aldım. Shamballa enerjisine uyumlanırken yaşadıklarımı sizinle paylaşmıştım, çok dileklerim var ama bir tanesi benim için önemli demiştim, ona odaklanmamı mutlaka sabırla enerji göndermemi söylemiştiniz.

Bıkmadan sabah akşam Shamballa enerjisi gönderdim, bu enerji ile çalışmak bana inanılmaz keyif verdi. Sonuçlarını ivedilikle görmek ve yaşamak benim gibi aceleci insanlar için inanılmaz güzel bir nimet..

Bence birçok kişi tereddüt etmeden hemen, muhteşem enerji ile sayenizde tanışmalı.

Size sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum, sizi seviyorum, iyi ki varsınız.

Sizin de özellikle belirttiğiniz gibi; “ – Kendi dileklerimizi isterken, evrensel dileklerimizi de mutlaka belirtmeliyiz ki istediğimiz dilekler hemen gerçek olsun…”  M.D

……………..

YÜKSEK MAAŞLI İYİ BİR İŞ İSTİYORDU. SHAMBALLA ALDI BİR SÜRE SONRA HİSSETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ, ÖNERİM. ÇALIŞMALARA YILMADAN DEVAM ETMESİYDİ..

Su hanımcığım merhaba
Sizden eylül gibi  uyumlama almıştım o zaman maddi manevi çöküntü içindeydim,  dediklerinizi uyguladım yeni işe girmiştim çok düşük bir ücret alıyordum bir hafta sonra maaşıma zam geldi.Yaklaşık 3 ay sonra bir iş teklifi aldım ve şu an tam 3 katı maaş alıyorum halen inanamıyorum size maaşımı aldıktan sonra yazmak istedim .Size ne kadar teşekkür etsem azdır hayal bile edemiyeceğim mutluluklar yaşıyorum tabiki maddi anlamda sadece aşk hayatım şu an çok olumsuz ama ben yılmadan ümidimi kesmeden devam ediyorum hayırlısı diyorum.
Size çok ama çok teşekkür ediyorum.
Sevgiler
N. T.

…………….

ARTIK AĞLAMIYOR…

Merhaba,

Uyumlamada ben hiçbir şey göremedim diye üzülmüştüm ama kendime enerji gönderirken bir defasında mor ardından siyah mor yine siyah şeklinde bir şerit geçer gibi oldu.Başka bir gün tam olarak benzemesede fosforlu yeşile benzeyen bir renk gördüm.Kendimi rahatlamış ve huzurlu hissediyorum.Çok çabuk sinirlenen bir insandım ki bu huyumdan bende rahatsızdım son zamanlarda sinirlendiğimi hatırlamıyorum canımı bir şeye sıksam bile tepkilerim aşırı olmuyor.Daha sakin olduğumu düşünüyorum.Artık ağlamıyorum(her gün ağlıyordum oysa),tuhaf ama o çok sevdiğim insanın hayatımdan çıkmış olması çok koymuyor vardır bunda da bir hayır diye düşünmeye başladım.Derslerime odaklanamamak üzüyordu beni ama 7-8 gündür çalışmaya da başladım.Her şey düzeliyor daha da iyi olacağına inanıyorum. Shamballa ile tanıştırdığınız için çok teşekkür ediyorum size

D. K.

………

NİŞANLISINDAN AYRILDI..ÇOK ÜZGÜN..ANNESİ HASTA..SHAMBALLA VE TAROT ALDI. TAROT EĞİTİMİ DEVAM EDİYOR. ARTIK FALCILARA GİTMİYOR.

Su hanım iyi akşamlar, annemdem güzel haberler geldi kendimi artık daha iyi hissediyorum işim ve nişanlımla ilgili konularda da artık daha iyi hissediyorum ve yeni kararlar aldım, sanırım daha iyi hissediyorum ve böyle sürecek.

Y. Ç.

………

ZEYNEP

BAKTIĞI KÖPEĞİ AYLADIR SAHİPLENDİREMİYORDU. SHAMBALLA ALDI SAHİPLENDİRME BAŞARILDI..