Shamballa Nedir ? Nasıl Yapılır ?

shamballa nedir? nasıl yapılır?Aşağıdaki eğitim notunu Shamballa öğrencilerim için ilk master olduğum gün hazırladım. İstedim ki zor anlaşılan kitapçığın yanısıra anlaşılır bir de eğitim notu olsun. Fakat öğrendim ki bu notu bir şekilde ele geçirmiş master olduğunu iddia eden, kullanan kişiler var. Shamballa ile emek hırsızlığı yanyana olamayacağı için şahsın masterlığından kuşkulandım. Bana bu bilgiyi veren öğrencimizden aldığım duyuma göre şahıs 4 seviye uyumlamayı toptan yapacağını söyleyerek kişi başına 750 Tl parayı babasının banka hesabına istiyor. Uyumlamanızı yaptım diyerek ortadan kayboluyor kaybolmadan önce Reiki notlarını Shamballa notu diye gönderiyor,  yanına da aşağıda okuyacağınız benim hazırladığım bu eğitim sayfalarını ekliyormuş. Bir çok şifa sanatının masterı olduğunu iddia eden bu şahıs sosyal medyadan ucuza uyumlama yaptığını belirterek insan topluyormuş. Uyumlanmak için ödediğimiz bedelden azını almak mantıken imkansızdır. Bir kişi neden 250 Tl uyumlama için ödeyip, kendisi 95 tl ye razı olarak uyumlama yapsın? Nedenini tahmin ediyorsunuz!

Kendisinin master olması kanımca imkansızdır. Her neyse sonuçta şahıs hakkında maliye bakanlığı ve savcılığa öğrencileri tarafından gereken şikayetlerin yapıldığını biliyorum.

Yine de SHAMBALLA EĞİTİM NOTLARIMI açıkça yayınlamak ve bu notu benden başka kullanan biriyle çalışma yaptıysanız çalıntı olduğunu iznim olmadan ve bilgim olmadan kullanıldığını bilmenizi istedim. Kullanan şahsı tanımam, nerden ele geçirdiğini bilemem. Aldığını iddia ettiği eğitimlere bakılınca 100 yaşında falan olmalı zira her bir master olma yolu için en az 4 yıl harcıyoruz. Genellikle çalışmalarımı bana en yakın arkadaşlarım veya en yakın duran öğrencilerim başkalarına açar, internette dağıtır. Hepinizin olduğu gibi benim de “Bürütüs”lerim pek çoktur. Şahıs muhtemelen bana yakın duran, kuşkumu çekmeyen birinden notları edinmiştir.

Yeni notlar hazırladım. Bu eski notları kullanıma açıyorum. Yakında şifa sanatıyla ilgili web sitelerinin tamamında okursunuz. Türkler yaratmayı değil copy-paste yapmayı sever. Buyrun doya doya kullanın. 

 

SHAMBALLA NEDİR?

Şhamballa  çok boyutlu bir şifa sistemidir. Algılama, yaşama ve var olmanın bir yoludur. Kişisel bir gelişim aracı olarak, Şhamballa’nın öğrenilmesi  ve kullanılması çok kolaydır. Sağlık sorunları, fiziksel ve/veya duygusal sorunlar için mükemmel bir şifa enerjisidir. Stresi gidermeye yardımcı olur, iyi bir uyku sağlar. Bir din ile bağlantılı değildir.

İLK ADIM: UYUMLANMAK

UYUMLANMAK NE DEMEKTİR?

Spiritüel bir uygulama olarak Shamballa ona uyumlanan enerjiyi kullanma ve onunla gelen farkındalık ile ilgilidir. Kendi içinizin daha derinlere gitmek ve içeride olanları ortaya çıkarmaktır. Uyumlama bu enerjiyi kullanabilir hale gelmektir.

SHAMBALLA NASIL YAPILIR?

Kullanılması da çok kolaydır. 3kere “Shamballa” deyip istediğimiz dileğimize ve niyetimize gönderebiliriz.

Kendinize bedeninize enerji göndermek istediğinizde eller dua eder gibi yanlarda veya kalp hizasında, başkasına enerji göndermek istediğinizde dur işareti yapar gibi yönlendirilebilir.

Shamballayı  arabada, uçakta, metroda, yolda yürürken veya uzanarak yapabilirsiniz. Ellerinizi kullanmadığınızda da çakralarınızdan akar, dileğinize ulaşır. Enerji akışını kapatmak için ellerinizi yıkamalısınız.

Dileklerinizi bir kağıda yazarak ellerinizin arasında kağıdı tutarak da enerji gönderebilirsiniz. Maksimum 3 dilekle çalışmaya başlamalı, birde EVRENSEL DİLEK( Dünyanın daha iyi bir yer olmasını sağlayacak dilek) belirlemelisiniz. Enerjinin bölünmemesi için dilek sayınızı minimumda tutmalı, bencilce ve egoist bir dilek dilemediğinizi ispatlamak üzere evrensel dileğinizi içtenlikle ve kalbi şekilde dilemelisiniz. 3 dilek+ 1 evrensel dilek için 21 gün enerji gönderin. Bu sırada gerçekleşen dilekleri silip/ çizip yerine yenisini ekleyebilirsiniz. Evrensel dileğinizin sayısını 3 e kadar çıkarabilirsiniz.

Enerji gönderme süresi akışı hissettiğiniz süre boyuncadır, kuralı sınırı yoktur.

BEDENİ ENERJİYLE DOLDURMALISINIZ.

Uygulamaları yaparken sadece dileklere değil kendi bedeninize de 21 gün enerji vermelisiniz. Bu konudaki örnek resimler kitapçıkta mevcut.

3 Kez Shamballa dedikten sonra ellerinizden enerji akmaya başlayacak. Ellerinizi başınıza, gözlere, kulaklara, cilde, boyna, omuzlara, kollara, göğüs ve mideye, iç organlara, böbreklere, sırta, basenlere ve selülitlere, dizlere, ayak bileklerine ve en son ayak tabanlarına olacak şekilde 1-2 dk.lık beklemelerle bedeninize vermelisiniz. Başınıza düşüncelerinize biraz daha uzun tutmanız yararınıza olur.

Bu şekilde bedeninizi şarj edeceksiniz. Enerji bedene dolduğunda hayatınızda hızlı değişimler başlayacak. Dileklerinizi daha kolay gerçekleştirebileceksiniz.

İLİŞKİNİZE NASIL SHAMBALLA GÖNDERİLİR?

Yeni bir aşkı kendinize çekmek, travmalı ilişkileri düzeltmek kırgınlıkları gidermek ve evlenmek için son derece güçlü  etkili bir enerjidir. İlişkinize her gün 5 dk Şamballa enerjisi göndermeniz  yeterli olacaktır. Başlarken içinizden “ yeni ve hayırlı bir ilişki yaşamaya veya ilişkimin her ikimizinde hayrına olacak şekilde ilerlemesine/ düzelmesine” demelisiniz. 3 KERE “Mahatma” demeniz ellerden ve parmak uçlarından akışı sağlayacaktır. Mahatma “koşulsuz sevgi” demektir ve duygusal ilişkiler için tek başına kullanılabilir.

NOT: Mahatma mantrasını kullanmak zorunda değilsiniz Shamballa mantrası tek başına yeterlidir. Bu nota bilgi olsun diye eklenmiştir.

EVLENMEK İÇİN NASIL SHAMBALLA GÖNDERİLİR?

Evlenmek için bedeninizi, başınızi ( düşüncelerinizi) ve çakralarınız günde birkaç dakika Shamballa ile şifalandırmanız yeterli olur. Başlarken 3 kez “Mahatma” demeniz enerji akışını başlatır. Koşulsuz sevgi anlamına gelen “ Mahatma” dedikten sonra niyetinizi “ hayırlı bir evlilik yapmam için, en doğru kişinin karşıma çıkması için” diyerek dile getirin. Her gün düzenli olarak ve gerçekleşene kadar dileğinizi şifalandırmalısınız.

Mahatma mantrasını kullanmasanızda olur bilgi için eklenmiştir.

SAĞLIĞINIZA NASIL SHAMBALLA GÖNDERİLİR?

Ağrıyan yerinize elinizi koymanız ve 3 kez “Shamballa”, 3 kez de “Mahatma” demeniz ağrının psikolojik ve fizyolojik sebeplerini yok etmek için yeterlidir. Akıllı bir enerji olduğundan şifalanması gereken yere kendiliğinden gidip orayı şifalandırmaya  başlar. Bir başkasına annenize, babanıza, ihtiyaç duyanlara, başka canlılara  veya arkadaşınıza  gönderebilirisiniz. Ağır hastalıklara düzenli olarak hergün 15 dk göndermeniz  yeterlidir. Eller dua eder gibi veya dur işareti yapar gibi konumlanabilir. “Başlarken Ayşe’nin/Ali’nin ağrısının şifalanmasına” diyerek niyetlenebilirsiniz.

Mahatma mantrasını kullanmak zorunlu değildir.

PARA DURUMUNUZA NASIL SHAMBALLA GÖNDERİLİR?

Para durumunuz ilerlemiyorsa, borç içindeyseniz, iş bulamıyorsanız veya var olan işinizde sorunlar yaşıyorsanız, Shamballa’yı iş durumunuzun düzelmesi için  10 dk göndermelisiniz. İçinizden 3 kez “Shamballa”diyerek enerji akışını başlatın. “Borçlarımın ödenmesine, hayırlı ve yüksek maaşlı bir iş bulmam için, doğru işin karşıma çıkması için, doğru kişilerle çalışmak için, istediğim işi kurmak için” gibi cümleler kurarak niyetimizi dile getirmeliyiz. Bu dilekler bir kağıda yazılıp kağıda enerji yüklemesi yapılırsa daha kolay olur. Eller dur işareti yapılarak veya dua eder gibi kullanılabilir.

ENERJİNİN GİTTİĞİNİ NEREDEN ANLARSINIZ?

Shamballa enerjisine uyumlanırken parmak çakralarınız aktive edilir. Enerji akışını başlattığınızda parmaklarınızdan çıkan yoğun, ağır ve dalgalı enerjiyi hissedersiniz. Hissetmezseniz yoğunlaşmanız gerekir. Gözlerinizi kapatıp parmak ve avuç içlerinizdeki enerji akışını hissettiğinizde Şhamballa enerjisi akıyor, hedefe ulaşıyor demektir.

SHAMBALLA NE KADAR SÜREDE ŞİFA VERİR?

Bu sizin enerjiye uyumlandıktan sonra düzenli bir şekilde, her gün, en az 1 ay boyunca bedeninize ve çakralarınıza enerji gönderip, dileklerinizi düzenli şekilde şifalandırmanıza bağlıdır. Shamballa sabırsızlıkla değil, sabırla ve enerjinizi sıkıştırmadığınızda hızlı çalışır. Dilekleriniz 1 saat ile 1 yıl arasında evrenin hayrına olacak şekilde gerçekleşir. Shamballa dileklerinizi gerçekleştiren güçlü bir enerjidir.

SU KARAKUŞ

SHAMBALLA MASTER

HER HAKKI SAKLIYDI ŞİMDİ SERBEST OLDU..