Shamballa Ne Kazandırır?

Shamballa Ne Kazandırır?Berlin’den, Londra’dan, Mersin’den, İstanbul’dan yurdun, Dünya’nın dört bir yanından yazan öğrencilerin büyük çoğunluğunun mazereti aynı.

“Shamballaya uyumlandım ama çok yoğun çalışıyorum, yorgun gelip şifa çalışması yapamıyorum. İş yerinde negatif enerjili insanlar, evde eşimin istekleri, çocukların kaprisleri, dersleri, hastalıkları Shambalaya zaman kalmıyor. Hevesle başlamıştım ama benim hayatımda hiçbir şey değişmedi çünkü çalışmaları yapamadım.”

Oysa tamda bu nedenlerle sadece 15 dakikanı alan Shamballa çalışmalarını yapmalıydın.

*Yoğun çalışıyor ve altından kalkamıyor musun? Shamballa şifa gönder her şey kolaylaşsın.

*Yoğun çalışıyor ve yoruluyor musun? Shamballa şifa gönder yorgunluk hissetme.

*Eve geldiğinde şifa çalışmasına zaman bulamıyor musun? Zaman bulabilmek üzere şifa gönder 1-2 dk gönder ve sonucu izle!

*Çocuklar derslerde başarısız mı veya zorlanıyor mu?  21 gün boyunca hergün 1-2 dk şifa gönder.

Örnek Shamballa Şifa cümleleri:

“Derslerinde ve sosyal yaşamında başarılı olması için”, “başarısızlığın kaynağını şifalandırmak için”, “sınav anında zihninin açık olması için”, “ sağlıklı ve dürüst bir birey olması için “ “ çocuğumun başarılı olabilmesi için ne bilmem gerekiyorsa karşıma çıkması için”

Shamballa Ne Kazandırır?*Eşinle ilişkinde sorunlar mı var? “İlişkimizi şifalandırıyorum” diyerek Shamballa şifa gönder ve kanayan yaralar kabuk bağlasın, sorunlar kökten çözülsün.

*Hayatın değişsin mi istiyorsun? “Değiştirememe nedenlerini bulmak için” şifa gönder önce. Ve sonra nedenleri bulduğunda, her bir nedeni ayrı ayrı şifalandır. Bak nasıl değişecek yaşamın.

*Diyelim ki arkadaşın telefonda zırıl zırıl ağlıyor.  İlişkimiz saçma sapan bir nedenle bitti diyor! Hemen O’na şifa gönder. “X ile Z’nin ilişkisini şifalandırıyorum” diyerek, her ikisininde yüksek benliğinden izin alarak yapacağın 3 dakikalık çalışma bil ki bir aşkı kurtaracak veya tam tersine hayırsız bir ilişkiden acısız kurtaracak. Dene bakalım neler olacak?

*Eşin eskisi gibi kazanamamaktan mı yakınıyor. Onun para durumunun iyileşmesi için 21 gün boyunca kensintisiz yapacağın 2şer dakikalık şifa gönderimi işleri iyileştirecek, daha çok kazanmasını sağlayacak. Kazanamama nedenlerini şifalandırmayı da unutma.

Tüm bunları yapabilmek için:

Shamballa’ya Uyumlanmış olmanız gerekir. Uyumlama Shamballa şifayı kullanabilir hale gelmek demektir.

Shamballa Şifa 4 aşamadır.

1.aşama: Shamballa ile tanışma ve kendinizi, başkalarını iyileştirmeye başlamak

2.aşama: Shamballa ile ileri seviyede çalışmaya başlamak ve yaşam biçimi haline getirmek.

3.aşama: Ruhsal gelişim yolunda Shamballa ile çalışmaya ve öğretici olmaya hazırlanmak.

4.aşama: Master yani öğretici olmak. Başkalarına uyumlama yapmak.

Her bir aşama ayrı ücretlendirilir ve her bir aşamaya geçiş için öncesinde 42 günlük enerji ve şifa çalışmalarını tamamlamak gerekir. Aşamaların hepsi veya 2. si birden alınamaz. Bunu teklif eden master olduğunu söyleyen kişilerden kuşku duymak gerekir. Aşamalara uyumlama teker teker yapılır ve bir master tüm aşamalarda uyumlama yapabilir.  3.aşamaya geçmek isteyen  öğrencimle ben bu geçişe karar veririz bu nedenle web sitemde 3. aşamanın fiyatını göremezsiniz. 4.aşamaya geçen 3 öğrencim oldu şimdiye kadar. Darısı başınıza diyelim.

Topraklama yapıldı mı? Nedir bu topraklama?

Shamballa şifa sanatına uyumlanırken 10 kez topraklama yapılır. Topraklama uyumlamadan ayrı bir şey değildir. Topraklama her şifa ve terapide kullanılan Dünya ile ruhsal düzey arasındaki iletişimi dengeleme metodudur. Ayrıca yapılamaz. Uyumlamaya eklenir ve gözler açılmadan önce tekrar edilir.

Topraklama konusunda bir başka makalede detaylı bilgi vereceğim.

Sağlıklı, huzurlu, bolluk bereket dolu günler dilerim.

Su Karakuş

Shamballa master

Youtube/ twitter/ instagram/ facebook: sukarakus

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59