Shamballa ile Tanışmak…

Merhaba Su Hanım,
Umarım iyisinizdir. Sizi bir süre  email trafiği ile  rahatsız etmemeye çalıştım.
Kitapçığı okudum 1.kitapçıkta yer alan çakra dengeleme işlemlerini yapabilmem için çok erken olduğuna karar verdim. 2.ekte yazanları ve diğerinde yer alan şekillere uygun bedene enerji yükleme üzerinde çalışabiliyorum.
Kişinin imgelem gücü de çok önem taşıyormuş. Bilgiyi okuyunca başlangıçta yani uyumlamada yaşadığımın ne olduğunu anlayabildi. Ben de ağırlık oluştu çok uykum geldi bu saatte ne uykusu deyip kendimi ayakta kalmaya zorladım. Galiba nezle ya da grip olacağım demiştim. Yapmam gereken uykuyu reddetmemekmiş.
Parmaklarımda sonraki günler yoğun bir akım hissettim önce sağ elimde, dün sol elimde. Ve bence Siz cumartesi, pazar, p.tesi her akşam 19.30 da beni meditasyona çağırdını. Her seferinde çağrıya uydum..
C.tesi hayvanat bahçesine gitmek istedim, hayvanların haline aşırı üzüldüm, kendimi zor dışarı attım diyebilirim..
Pazar günü çok duygusaldım geçmişle ilgili bir duygusal salıverme yaşadım epey ağladım.. Gönderdiğiniz şifa çok yoğundu. P.tesi daha iyiydim, bu arada sokaktaki kedileri ve balkonda da güvercinleri beslemeye devam ediyorum. Bana iyi geliyor:)
Dileklerimi bir kağıda yazıp son on dakika ellerimin arasında tutuyorum, hedef gözetmeksizin “benim için en iyi olan işi istiyorum” demeyi daha doğru buldum, geçmişi istemediğimi kavradım, kafam çalışmaya mı başladı nedir ?
Ancak her seferinde hatta mantrayı söyler söylemez çok esniyorum ve gözlerimden yaşlar akıyor, biraz sivilcelenme oluştu cildimde. Bu şekilde özetleyebilirim yaşadıklarımı..
Ağırlık hissedip esnemeyle ilgili yada başka konularda önerileriniz varsa seve seve uygularım ,herşey için minnettarım.Teşekkürler.
E. E izniyle yayınlanmıştır.