Shamballa ile satışlar nasıl artar?

Su hanım ya da içimden gelen haliyle Su ablacım,

Bu maili yazmak için biraz daha bekleyecektim ama Shamballa sayesinde hayatımdaki değişiklikler devam edicek ve ben sana bu konuda gene yazıcam biliyorum. İlk bildirimimi geciktirmek istemiyorum daha fazla.
Önceki mailleşmelerimizden hatırlarsınız, berbat bir haldeydim. Dünyanın en mutsuz insanıydım, intiharı bile düşünüyordum. Shamballa’ya sarıldım dört elle. İlk 21 günlük seansımdan geriye dönüp baktığımda, şu halimle o zamanki durumum arasındaki farkı gördükçe çok şaşırıyorum. Ben ne ara bunalımımdan, tüm mutsuzluğumdan, hırçınlığımdan arındım, inanın farkında bile değilim ? Enerji gönderdiğim somut dileklerden öte, ilk önce kendi içimin arınması, iç huzurumu bulmam, o korkunç olumsuzluğu üzerimden atmam kocaman bir mucize benim için. Teşekkür ediyorum sana. O dileklerime ise, yılmadan enerji göndermeye devam ediyorum. Çünkü Shamballa sayesinde başarabileceğimi biliyorum.
Bir de, ufak bir şey daha var. Erkek arkadaşım satış işinde. Çok detaya inmeden şunu söylemeliyim, satış hedeflerinin yanında kârlılık hedefleri de var. En yüksek primi alabilmesi için her iki hedefi de gerçekleştirmesi gerekiyor. Ancak bu ay, kârlılık hedefini gerçekleştiremeyeceğini ve yüksek bir mebladan olacağını söylüyordu, çok üzülüyordu haftalardır. İnanır mısın, durumu için 3 gece shamballa gönderdim ve her 3 gecenin ertesi günü o kadar imkansıza yakın kârlı satışlar yaptı ki, şimdiden hedefi tuttu. İnanamıyo, mucize gibi bir şey bu diyo. Shamballa’yı hayatımıza dahil eden siz sayesinde!
Yılmadan işim ve ilişkim için olan dileklerime shamballa göndermeye devam edicem. Çünkü, evet, mucizeler gerçekleşiyor işte ?
Sevgiyle kalın.F.K