Shamballa Geribildirimleri

SHAMBALLAYLA TANIŞTI BAKIN NE OLDU?

Aynen dediğiniz gibi oldu:) Bir de hiç ummadığım, uzun zamandır bağlantımın koptuğu önemli  insanlar tarafından aranmaya başladım. Taksici bile yol açık diye kalbiniz çok temizmiş demeye başladı. Geçen hafta yemek yediğimde miğdem bulanmaya başlıyordu. Özellikle son 2 gündür eser kalmadı. Henüz 5 günde bu sonuçları aldık birlikte 21 gün sonra bakalım neler olacak:)) Bence özel seans önermeniz de çok isabetli oldu. Umarım alerjimden de kurtulup yıllar sonra güzel bir yaz geçiririm. A.K

Merhabalar,

ben shamballayı çok sevdim, hem de çok kolay.
ne yalan söyleyeyim, reikiden daha kolay, tabiki reikiyi de göz ardı etmemek gerekiyor
iyi ki ikisine de uyumlanmışım.
Haftasonu kardeşime ve anneme her iki uygulamayıda yaptım, pek inanmak istemiyorlar ama sonuç karşısında şaşırmadan da edemediler ?

ben uyumlama alırken, yarım saat oturmak ve hareket etme isteği nedeni ile arada ellerimi yukarıya doğru kaldırdım. geçenlerde de denediğimde ellerimi daha da yukarıya kaldırdığımda enerjinin vücuduma gelişini daha iyi hissediyorum. dün akşam yatağıma yattığım esnada, kollarımı iyice yukarıya kaldırıp ellerimi dua eder gibi açarak, shamballa ve mahatma matrasını 3’er kez fakat bi kaç defa tekrarladığımı fark ettim. bilinçli yaptığım bir şey değildi.
daha sonra kollarımda müthiş bir ağırlık çöktü ve kollarım iki yana doğru açılmaya başladı, ben kollarımı kapatmaya çalıştıkça daha da büyük bir kuvvetle kollarım açıldı ve tüm vücuduma reikide hissettiğim gibi bir akımın vücudumda dolaştığını hissetmeye başladım. ve öylece uyuya kalmışım.
bu nasıl bir şey anlayamadım doğrusu,
ben tılsım çalışmalarında bile halen ışığı görememiş birisi olarak, reiki ve shamballa çalışmalarında ki
enerjiyi çok çabuk hissetmek harika bir deneyim.
özellikle shamballayı inanan herkes almalı diye düşünüyorum. A.P

………………

İYİ AKŞAMLAR

SEVGİLİ SU HANIM

SİZE UYUMLANMAMDA YAŞADIKLARIMI ANLATMAK İSTİYORUM

21.30 DA YATAĞIMA UZANDIM.

ÖNCE KALP ATIŞLARIMDA BİRAZ BİR ARTIŞ OLDU.

SONRA AYAK PARMAKLARIM ÇITLADI.HER İKİSİ DE.

DERKEN BEN DERİN DERİN NEFES ALIP VERMEYE BAŞLADIM.SONRA VÜCUDUMDAN

SESLER GELMEYE BAŞLADI.SONRA BİR GÜÇ ÖNCE SAĞ SONRA SOL ELİMİ YAVAŞ YAVAŞ

VÜCUDUMA DOĞRU BİTİŞTİRDİ.BU ARADA HANİ AĞLARSINIZ DA BOĞAZINIZ DÜĞÜM

DÜĞÜM OLUR YA İŞTE ÖYLE BİR YOĞUNLUK YAŞADIM NEFES ALIP VERİRKEN. BENİM TÜM YOĞUNLUĞUM BOĞAZ BÖLGEMDEYDİ.  GÖZÜMDEN

BİR KAÇ DAMLA YAŞ DÖKÜLDÜ.SONRA BİR GÜÇ BAŞIMI ARKAYA DOĞRU ÇEKTİ.BU ÇOK

MÜTHİŞTİ. SONRA BENİM NEFES ALIP VERİŞİM YAVAŞ YAVAŞ NORMALE DÖNDÜ.O GÜÇ SANKİ AYAĞIMDAN GİRDİ BEDENİMDEN BOĞAZIMA ORDAN DA BAŞIMA DOĞRU KAYIP ÇIKTIP GİTTİ.

ŞU AN KENDİMİ DAHA RAHAT HİSSEDİYORUM.BUNU YAŞAMAK ÇOK MÜTHİŞTİ.

BUNU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM .SONSUZ TEŞEKKÜRLER. C

…………………….

Sizinle internette rast gele dolaşırken tanıştım ve daha sonraki günlerde sitenizde paylaşılanları ilgiyle okudum ve en son shamballa uyumlaması ile ilgili hem sizin yayınladığınız yazılar hem de geri bildirimleri okuduktan sonra karar verdim uyumlanmaya. Ve az önce uyumlanmam tamamladı. Henüz hayatımdaki herhangi bir etkisinden söz etmeyeceğim ama biraz önce yaşadığım deneyimi paylaşmak ve anlamını öğrenmek istiyorum. Bu tür paylaşımlar başka insanları da bu deneyim konusunda cesaretlendirir diye düşünüyorum. Bunu hem sizin emeğinize olan saygımdan dolayı hem de başka insanların nasıl bir şey olduğunu bilmelerini istediğim için paylaşmak istiyorum. Uygun bulursanız açık ismimi vermeden (sadece baş harfler lütfen) yayınlayabilirsiniz.

Uyumlanma anına gelirsem şöyle oldu: İlk anlarda sanki birileri sağ kulağıma çok güçlü bir şeyler söylüyormuş gibi geldi, kulağımda dolgunluk hissi oluştu. Sağ kulağıma fısıldanan veya söylenen her neyse hızla sol kulağıma ve beynimin sol tarafına yöneldi, sanki orada bir şeylere çarpıp tekrar geri döndü. Bu konuda şöyle bir his oluştu içimde sanki sağ kulağımdan bir soru soruldu, o soru sol tarafa hızla gitti ve geriye yanıt olarak döndü. Sonra sizin görüntünüzü gördüm, sanki yerde veya yere yakın bir masada oturmuş bana enerji gönderiyor gibiydiniz. Ancak dikkatimi çeken üstünüzdeki elbisede veya saçınıza taktığınız bir bandanada kırmızı renk vardı. Üstünüzde belirgin kırmızı bir giysi veya aksesuar gördüm gibi (gerçekten var mıydı böyle bir şey çok merak ettim) Kırmızı renk sonra gördüğüm değişik geometrik şekillerin de rengi halini aldı. Daha sonra çok ilginç görüntüler akmaya başladı gözlerimin önünden: Mesela kilise gibi bir yerin içindeydim üzerimden güzel yüzlü bir erkek atla uçarak geçti. Sonra üzerine sanki spot ışıklar yansıtılan çok yaşlı ancak çok güzel gülen bir kadın gördüm. Bütün görüntüler çok büyük bir hızla gelip geçti, öyle ki zihnim bu hızı yakalamakta çok zorlandı. Daha sonra bir sürü kanatları olan melekler hatta içlerinde bebek melekler de olan bir topluluk karşımda öylesine durdu. Yüzleri donuktu, yüz ifadeleriyle bana bir şey anlatır gibiydiler. Sonra yine çok büyük bir hızla mekanlar, olaylar vs gelip geçmeye başladı ve bunların büyük kısmı sanki eski çağlara aitti. Ben bu defa gördüğüm mekanları ve durumları sanki ben yaşamışım gibi hissettim, sanki eski yaşamlarımmış gibi (ama ben böyle şeylere pek inanmam) Tabi uyumlanmamın başından sonuna kadar ellerimde inanılmaz bir enerji yoğunluğu hissettim, yine zaman zaman alnımda ve kaşlarımın arasında da benzer enerji yoğunlukları oldu. Unutmadan, bir de ilk anlardan sonra bir ara yerden yükseliyormuşum hafifliyormuşum gibi bir duygu yaşım. Son olarak kalp hizamda ve ayrık vaziyette olan ellerim engellememe rağmen acayip bir itici güçle birbirlerine doğru çekildiler ve ellerim birleştiğinde gözlerimi açtım çünkü o anda enerji akışının durduğunu hissettim.

Size her şeyi yazmak istedim çünkü bunun ne olduğunu gerçekten merak ediyorum. Tüm bunlar benim hayal dünyamdan örnekler miydi yani kurguladıklarımı mı gördüm veya bunların başka bir anlamı mı var?

24

Sevgiler ve teşekkürler ve teşekkürler

N.Y

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59