Shamballa Çoklu Şifa ve Reiki Deneyimleri

Su hanım merhabalar,

Shamballa enerjisine uyumlanmadan önce gerçekten ciddi anlamda her ay maddi açıdan sıkıntı çekiyordum yani ay sonu gelmeden benim maaşım bitmiş ve açık oluyordu her zaman yetiştiremiyordum ama bu mucize shamballa enerjisine uyumlandığımdan beri bu sıkıntım ortadan kalktı artık öyle bir sorun olmuyo 3 aydır ben parasız kalmıyorum allaha şükürler olsun bir şekilde çözülüyor yani ya bana borcu olan geri ödüyor v.s ve bir şekilde elime para geçiyor bu mucize  birşey birde annem için üzülüyordum ciddi bir kalp sorunu vardı ama 1 hafta önce filmin sonucunu doktora gösterince ciddi anlamda düzelme var çok beğendi  filmin sonucunu annem ile ilgili sadece guatr ameliyatı kaldı inşallah onuda sorunsuz bir şekilde atlatıcaz size bir sorum olacak shamballa’ya uyumlandıktan sonra gelen iş teklifleri benim kafamı karıştıyor şuanki işimden memnunum ama neden daha iyisi olmasın bu konuda yardımcı olurmusunuz bana ne gibi bir yol izlemem gerekir 2 senedir aynı yerdeyim açıkcası biraz korku var değiştirmekle ilgili

Sevgilerimle…M.T

Merhaba,

Shamballayı düzenli bir şekilde bedeninize yüklediğinizi biliyorum. Bu sayede kısa sürede dileklerinizle ilgili de sonuç aldınız. Yeni teklifler kafanızı karıştırıyorsa “en doğru en hayırlı iş teklifini seçmem için” diyerek Shamballa gönderebilirsiniz. Korkularınıza ve endişelerinize de ayrıca Shamballa gönderip şifalandırabilirsiniz.

Sevgiler

………………..

İnternetten uzaktan bolluk bereket reikisi yapan biri beni uyumladı. Ama hala karamsarım ve hiçbir dileğim gerçekleşmiyor. Bana yardım edebilir misiniz? Ö.

Selamlar,

Birçoğu aynı şeyi yazıyor veya telefonla arayıp söylüyor:

-Büyük bir grupla birlikte bolluk bereket reikisi aldım. Hiçbir gelişme olmadı. Ne yapmalıyım? Bolluk bereket reikisini siz veriyor musunuz?

-Telefonla reikiye uzaktan uyumlandım ama en küçük bir gelişme olmadı.

-Telefonla reikiye uyumlanan arkadaşlarımın başarısızlığını gördüm. Çalışmayan ve mantıksız bir enerji.

 

Şifa tekniklerine ve gezegen tılsımlarına uyumlamaları elektronik eşyalardan uzakta yapmalıyız. Ben kendi yaptığım uyulmamalarda özellikle uzaktan uyulmamalarda, telefon tv yanınızda olmasın diye uyarırım. Telefonun dalga boyutu ile uyumlamanın frekansı farklıdır. Hem telefonla konuşup hem uyumlama yapılmaz eşyanın tabiatına aykırı. Fakat birçok katılımcı bana” telefonla mı uyumlama yapıyorsunuz?” diye soruyor. Muhtemelen telefonla yapılan uyumlamayı  daha inandırıcı buluyor.

Elbette uzaktan uyumlama yapan birinin uyumlamayı yapıp yapmadığına emin olamazsınız. Ve telefonla konuşmak o anda kişinin size odaklandığının bir kanıtı gibi görünebilir. Kanıt ararken bu büyük hata yapılır uyumlama gerçekleşmez.

Ya inandığınız birinden uyumlama alacaksınız ya da inanmadığınız kişiye teslim olmayacaksınız.

Ben katılımcılarımın bana inanmadığını hissedersem  kesinlikle kendilerini kabul etmiyorum o uyumlama gerçekleşemez çünkü. Bahsettiğiniz kişi kendince öğrencisini inandırmak için böyle bir yol bulmuş olabilir. Reikinin çıktığı yıllarda telefonla uyumlama yapılmadığı gibi masterlar çok uzun süre öğrencilerini yanlarında gezdirip öğretirlerdi. Şimdi düştüğümüz durum içler acısı. Son olarak telefonda siz bir ses duyup o kişiye inanırken uyumlamanız gerçekleşemez ve tıpkı yazdığınız gibi şifa tekniği hiçbir işinize yaramaz. Skype gibi görüntülü sistemler kullanılarak da uyumlama yapılamaz. Uyumlama dingin bir ruh hali, uyku moduna geçişe müsait bir ortama gereksinim duyar. Başarılı uyumlama tüm benliğinizle uyumlanmanız demektir. Sevgiler

…………………………………

Merhaba Su Hnm,
Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Ben geçen haftaya kadar her gün düzenli olarak ve sık sık şamballa gönderiyordum. Fakat 2 haftadır yapmıyordum,2 gündür tekrar başladım. Kendimi iyi hissediyordum, ilişkim düzelmeye başlamıştı, bir mucize diyordum. Fakat 10  gün önce kötü bir kavgamız oldu, ben fazla üstüne gittim sanırım ve o günden beri konuşmuyoruz, sanırım artık konuşmak istemiyor ve bende nedense o günden beri şamballayı bıraktım. Çünkü bende çok kırıldım ve ne olursa olsun dedim artık.ama çokta üzülüyorum…Tam düzeliyorken hemde mucize bu diyorken yine mahvettim…Tekrar düzeltmek için ne yapmalıyım,öfkesi geçmesi için,ona şifa için şamballa yollamamın faydası olur mu sizce? Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

İşlerim durgunlaştı, bazı altından kalkamadığım ama bir an önce bir yol bulup halletmem gereken maddi sıkıntılarım var, işimden hiç memnun değilim, emeğimin karşılığını alamıyorum. Anlayacağınız kısaca her şey kötü gidiyor. Tam düzelecek derken bozuluyor, sınanıyorum herhalde, bu da son sıkıntıdır diyorum ama bitmiyor, hepsi üst üste gelmeye devam ediyor. Her gün takip ediyorum bildiğiniz gibi yazılarınızı. Orda yazılanlar bana ümit oluyor ve bende doğum haritamı çıkarttırıp tılsım uygulamak istiyorum. Hangi tılsımlara ihtiyacım var bilmiyorum, sizden doğum haritam için ve gerekli tılsımların fiyatını rica ediyorum. En kısa zamanda ayarlayıp İstanbul’a seminerlerinize katılıp sizi görmeyi çok istiyorum. Umarım bir gün olur. Babama çabalarınızı, sonrasında da bana manevi desteğinizi unutmadım. Her babamı gördüğümde içimde bir acı oluyor ve siz aklıma geliyorsunuz, görmeniz, özleminizi biraz olsun giderebilmeniz için dua ediyorum size de. Tekrar teşekkür ederim her şey için size.
Sevgiler. Ş.

 

Merhaba Ş. hanım

dönem dönem herkes bunları yaşıyor sadece sizin sınandığınızı düşünmeyin. İlişkisine her gün enerji gönderip bir şeyler düzelince bozup, sonra enerji göndermek içimden gelmedi deyip, akışa bırakan çok insan var. Burada sanırım bir yanlış anlama var. Aranız bozulduğunda enerjiyi ona değil ilişkinize gönderseydiniz ilişkiniz düzelir veya onun iyiliği için bir şey yapmış olmazdınız. Belki şu anki diledikleriniz gerçekleşirdi mesela sizden özür diler haklı yanlarınızı görür ve sen haklısın derdi. O an şifalandırmak istememe nedenlerinizi düşünün. Shamballayı kırılınca bıraktığınıza göre sadece sizin yaptığınız bir çaba veya ona karşı iyilik olarak görüyorsunuz. Oysa Shamballa hem sizi hem onu hem ilişkiyi şifalandırıyor.

Yine yanlış anlama nedeniyle Shamballayı birinin öfkesinin geçmesi için kullanmak istiyorsunuz. Oysa üst satırdaki mantık geçerli: hem size hem ona hem ilişkinize şifa göndermelisiniz. Kavga anına, sorunların kaynağına şifa göndermelisiniz. Sadece görünen yaraları iyileştirirseniz alttaki esas kaynak tekrar kanar.” İlişkime, kavga anına, tanışma anına, yaşadığımız tüm sorunların  kaynağına, onun ve benim en yüce hayrıma” diye enerji gönderin.