Shamballa Çoklu Şifa Nasıl Çalışır?

Öğrencilerin bir kısmı uyumlandıktan sonra sorular soruyor, anlamaya çalışıyor. Bu en sevdiğim öğrenci türü. Çünkü onlar enerjiyi bırakmıyor, kullanıyor, yararlanıyorlar. Hiç soru sormayan, uyumlandıktan sonra ortadan kaybolanların enerji çalışmalarını sürdürmediklerini düşünüyoruz. İlgili öğrencilerimiz sormuş paylaşıma açıyorum..

“Shamballa” sözcüğü, “ŞAMBALLA” diye mi okunuyor?

Şambala diye okunur.

Enerjiyi gönderdiğimiz ortamın, uyumlama sırasındaki ortam gibi elektronik araçlardan uzak durması şart değil sanırım?

Enerji gönderirken telefonunuzun kapalı olması gerekmez. Televizyonun çalıştığı bir odada olmanızın sakıncası yok. Fakat şu da bir gerçek ki ne kadar izole ve elektronikten uzakta olursanız enerji o kadar güçlü ve hızlı akar. Bedeniniz daha hızlı enerjiyle dolar. Dilekleriniz daha hızlı gerçekleşir.

Dileklerimize gönderme yapabilmek için önce 21 gün boyunca bedenimize mi enerji gönderip 21 gün sonrası mı dileklerimize göndermeye başlayacağız?

Dileklerinize enerji göndermeye uyumlanır uyumlanmaz başlayabilirsiniz. Her gün 15 dakika bedeninize enerji doldurmanız, 5 dakika dileklerinizi yazdığınız kağıda avuçlarınızın arasına alarak enerji göndermeniz kısa sürede harika sonuçlar almanızı sağlayabilir. Bu sırada gözleriniz kapalı olmalıdır.

Dileklerimize enerji gönderirken ellerimizi hangi pozisyonda açıyoruz? “Dur” biçiminde mi yoksa klasik dua eder biçimde mi?

Shamballa formal bir enerji sistemi değildir. Neyi nasıl yaptığınızdan ziyade dileklerle ve niyetle ilgilenir. Daha mutlu ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını açmaya, geçmişin travmalarınızdan arınmanıza çalışır. Bir dileğinizin gerçekleşmesi için önemli koşullar; sizin hayrınıza olması, o dileğin önündeki geçmişten gelen tıkanıklıkların giderilmesidir.

Dileğinizin önündeki engel inançlarınız ise inançlarınızı değiştirmekle işe başlar. Geçmiş yaşamdaki kalıplaşmış düşünceleriniz ise geçmişin acı izlerini siler. Şimdiki yaşamınızdaki kötü deneyimleriniz ise kötü deneyimlerin travmalarını temizler. Bu nedenle her dileğin belli bir sürece ihtiyacı vardır.

Dileğinize dur işareti yaparak veya bir kağıda yazıp kağıdı avucunuzda tutarak enerji gönderebilirsiniz. Dileğiniz sağlıkla veya bedeninizle ilgiliyse ellerinizi kendi bedeninize çevirmeniz de uygundur.

21 günlük enerjiyi bir kereye mahsus almamız yeterli mi ya da hangi periyodlarla tekrarlamak gerekli?

21 günlük bedeni enerjiyle doldurma çalışmasını ilk uyumlandığınız günden başlayarak yapmalısınız. Bedeninizde  enerji akışı yavaşladığında dilerseniz tekrar doldurabilirsiniz fakat bu kez 21 gün çalışma yapmanız gerekmez. Bir-iki günlük çalışmalar yeterli olur. Büyük bir sağlık probleminiz varsa 21 günlük çalışmayı yaptıktan sonra 3-4 gün mola verip tekrar 21 gün başlamalısınız.

Aynı tempoyu dilekleriniz içinde kullanmalısınız. Önemli bir dilek için 21 gün enerji gönderdiniz ve hala dileğiniz gerçekleşmediyse birkaç gün mola verip tekrar 21 gün enerji yüklemesi yapmalısınız.

ÇÖZÜMSÜZ SANIYORSANIZ YANILIRSINIZ: ÇÖZÜM KAYNAKTA.

Günaydın nasılsınız umarım çok iyisinizdir. Ben sayenizde iyiyim bunun için size çok teşekkür ederim. Yakın zaman önce bel ve sırt ağrılarımdan bahsetmiştim siz bana “sorunun kaynağınaShamballa göndermemi” söylediniz 2 gün içinde hiç ağrım kalmadı. Bazı dileklerim tılsım yapsamda, Shamballa yapsam da olmuyordu. Ben artık dileklerimin belki de geçmişten gelen blokajları vardır diye kaynağına enerji gönderiyorum umarım bu sorunda düzelecek. Fakat Shamballa yaparken dikkatim dağılıyor odaklanamıyorum. Sabahları servisi beklerken bazen işte molalarda aklıma geldikçe yapmaya çalışıyorum. Bana yol gösterdiniz ağrılarımdan kurtuldum sevgiler. G.Ö

Bu e-postada anlatılan durumu yaşıyorsanız soruna uygun gördüğünüz çözüm için değil, sorun için değil, sorunun kaynağı için Shamballa göndermelisiniz. Bütün enerji sistemleri için öncelik sorunun kaynağına enerji göndermektir. Sorunun görünen yüzü ile derinliği, sebebi yani kaynağı farklı olabilir. Buz dağının görünen yüzü ile derinliğinin farklı oluşu gibi.

Başınızdaki ağrı için enerjiyi başınıza gönderdiğinizde ağrı kesilmiyorsa kaynağına- yani sorunun sebebine- gönderdiğinizde ağrı nerden/neden kaynaklanıyorsa enerji oraya yönelecektir. Örneğin; bacağınız ağrıyor. Bacağımın ağrısının geçmesine diye enerji gönderebilirsiniz. Eğer ağrı bacaktan kaynaklanmıyorsa sorununuz geçmeyebilir. Bacak ağrımın kaynağına enerji gönderiyorum diyerek gönderdiğinizde ağrı apandist sebebiyle varsa apandistiniz ortaya çıkar, ağrı aşırı yürümekten oluyorsa daha çok oturarak çalışacağınız bir işe sahip olursunuz, ağrı varisler nedeniyle oluşuyorsa varisleriniz için iyi bir doktora tesadüfen rastlarsınız.

Benzeri şekilde ilişkimdeki sorunların kaynağına diye enerji göndermek daima iyileştirmeyi kökten sağlar.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59