kozmik sihir ajandası

NEGATİF ENERJİYLE NASIL BAŞ EDİLİR?

kozmik sihir ajandasıBir çok insan, zaman zaman anlamlandıramadığı deneyimler yaşar. Beklenmedik olaylar gerçekleşir. Bir açıklaması olmayan, hiç bir şekilde mantığın almadığı, bilinen, öğrenilen hiç bir şeyle ilişkilendiremediğiniz olaylar.. Hemen hepiniz bir kez karşılaşmışsınızdır. Bazen bunun adı negatif enerjidir, bazen daha masum enerjilerdir bazen haritanızı tetikleyen Satürndür. Genellikle Satürndür ama benim şöyle bir deneyimim oldu.

Yıl 2012. Köpeğim Cuni yeni evimize taşındığımızda üst kata çıkıp koridordaki avizeye havlamaya başladı. Bu havlama seansı günlerce devam etti. O kattaki odalardan birinin kapısı sıkı sıkı kapattığım halde açılıyordu. Dahası gündüz gece fark etmiyor, odanın ışığı kendiliğinden açılıyordu. Sonunda kapıya kilit taktık. Ertesi gün üst kata çıktığımda kilit parçalanmış yere düşmüştü. Cuni koridordaki avizeye havlamaya devam ediyordu. Bir kaç gün sonra avizeyi paramparça halde yerde buldum. Bu tür olaylarda metanetliyimdir çünkü bir çok şifa sanatıyla çalışıyorum ve şifaların koruyuculuğuna güvenim sonsuz.

Ev sahibiyle konuştuğumda eşinin öldürüldüğünü, o evden bu nedenle taşındıklarını anlattı. Eşi evde değil başka bir yerde, bir akrabasını korumaya çalışırken yanlışlıkla vurulmuştu. Kapısı sürekli açılan oda da eşinin annesi yaşıyormuş. Hep birlikte taşındıklarında muhtemelen eşinin ruhu adresi bulamamıştı. Ben her gün şifa öğretileriyle çalışan biri olarak orada bulunduğunu düşündüğüm ruhla konuştum: “bu evde artık ben ve çocuklarımız yaşıyor ve ödediğimiz kirayla senin eşin ve çocukların geçiniyor. Bizi korkutursan, eşyalarımıza zarar verirsen taşınmak zorunda kalırız bu da ailenin hiç hoşuna gitmez. Onlar artık burada yaşamıyor. İstiyorsan çok yakında oturuyorlar beni takip et sana evi göstereyim. Ama artık bizi korkutma, rahatsız etme” dedim. Bunu bir hayli yüksek ve gergin bir sesle söyledim. Sonra ev sahibini arayıp bir kahve içmeye uğrayacağımı söyledim. Çok sevindi. Arabayı kullanırken yavaştım, beni takip etmek isterse edebilsin istedim. En azından hissedebilsin veya algılasın.

O günden sonra Cuni’nin avizeye karşı ilgisi bitti. Kapılar ya da ışıklar açılmadı. Evde bazen birinin varlığını hissetsem de asla rahatsız edici olmadı. Elbette sık sık mekan temizliği yaptım. Shamballa veya Reiki ile yaşadığımız, çalıştığımız mekanların negatif enerjisini temizleyebiliyoruz. Burada benim amacım o masum ruhun da rahat etmesiydi. O nedenle var olduğunu zannettiğim ruhu da şifalandırdım.

Ne zaman yeni bir eve taşınsam eşya ve mekan temizliği mutlaka yaparım. Buna rağmen bu tür deneyimler yaşanabilir ayrıca şifalandırmak gerekir.

Her zaman sorun o evi terk edemeyen arafta kalmış bir ruh değildir. ( Bu arada araf sözcüğü günümüzde son derece yanlış bir anlamda, kararsızım, belirsizlik içindeyim anlamında kullanılıyor! Araf sözcüğünü kullanarak kültürlü, entelektüel göründüğünü zannedenlerin tam tersi bir imaj çizdiğini hatırlatmak isterim. Sık sık kullanıyorsanız sözlük anlamına bir bakınız)

Bazen sorun Satürn çarpmasıdır. Satürn ve ötesi gezegenlerin doğum haritanızı sert etkilediği durumlarda, üzerinizde büyü varmış gibi algılarsınız. her şey o kadar üst üste gelir, o kadar elinizden hiç bir şey gelmez ki, bir başka güç tarafından yönetiliyormuş duygusuna kapılırsınız. Bu nedenle Satürn ve ötesi gezegenlerin her açısı yanlış yorumlanmaya mahkumdur. 28-30 yaş civarında ve 7 yıllık döngüler halinde hayatımız illaki sarsılır. Bazen bu hastalıkla, bazen aşk acısıyla, bazen de daha zorlu travmalarla gerçekleşir. Nadiren bitmeyen bir süreç yaşanır çünkü doğum haritanızda bir çok gezegen ard arda sıralanmıştır her birinin tetiklenmesi yıllarca sürer. Yıllarca süren antidepresan kullanımı da böyle başlar. (Bu arada magnezyum, b vitamini gibi kimi vitamin ve minerallerin eksikliği depresyon yaratır ve antidepresan kullanarak iyileşilemezsiniz. Tam tedavi edilmediğiniz içinde ilacınızı bırakamazsınız. Bu yanlış nedeniyle milyonlarca insan kan değerlerindeki sorunu psikolojik zannederek yaşamaktadır. Kan tahlili yaptırdım diyenlere sözüm: vitamin eksikliği hemogram kan tahlilinde görülmez özel tahliller gerekir. )

Satürn çarpması, vitamin eksikliği ya da negatif enerjiler hayatınızı sarstığında en iyi ilaç Shamballadır. En doğru teşhise, olabilecek en iyi doktora, en doğru tesbite ve tedaviye sizi yönlendirir. Bir kişi Shamballaya uyumlandığında ve nasıl kullanacağını öğrendiğinde içim rahattır artık. O kişinin hayatında koruyan, iyileştiren, olacakların önlemini önceden almasını sağlayan bir şifa vardır. Üstelik bu şifayı sevdikleri için de kullanacaktır. yani bir kişinin Shamballa şifasını kullanmayı öğrenmesi onlarca, bazen yüzlerce insanın, hayvanın, bitkinin yararlanması demektir. Shamballa sadece negatif enerjilerden korumakla kalmaz, maddi dileklerimizle de, travmalarımızla da ilgilenir.

Negatif enerjilerin hayatınızda olmadığı, bolluk, bereket dolu günlere.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş