İş ve Para Dünyanızda Şifa Enerjilerinin yeri

İŞ YAŞAMINIZDA, PARAYLA İLİŞKİNİZDE, İŞ ARKADAŞLARINIZ VEYA YÖNETİCİLERİNİZLE İLİŞKİLERİNİZDE ŞİFA ENERJİLERİNİN YERİ..

Shamballa eğitim ve uyumlaması, Reiki eğitim ve uyumlaması, Altın Üçgen eğitim ve uyumlaması için;

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Bolluk bereket enerjisi denilen şeyin Reiki veya Altın Üçgen’le şifalandırma olduğunu artık çoğunuz biliyorsunuz. Kesinlikle işe yarıyor. Ancak biri sizin yerinize şifa gönderiyorsa tıpkı birinin yerine dua okumak gibi, rastgele veya kısmen işe yarayabiliyor. İşte bu yüzden ben size uyumlanmanızı o şifanın kullanımını öğrenmenizi, ihtiyaç duydukça kullanmanızı öneriyorum. Bir başkası şifa gönderirken alıp kabul edin ama önce siz kendinize şifa gönderin diyorum.

Bolluk bereketi en hızlı arttıran şifanın Shamballa olduğunu deneyimlerimle gördüm.

Reiki kesinlikle işe yarar, kısa vadede küçük mucizeler getirir, orta ve uzun vadede beklentilerinizin tamamını gerçekleştirir.

AltınÜçgen’le başarmanız zor değil ama önce 1 aylık çalışma ve güçlü bir imajinasyon yeteneğine ihtiyacınız var. Azla da mutluluk duyumsamayı öğrenirsiniz. Çoksa kazancınız paylaşmayı hatırlarsınız. Sevilesi bir şifadır. Hem kendinizi hem parayı hem işinizi, hem de en çekilmez iş arkadaşınızı veya yöneticinizi sevmenizi sağlar. İnsani boyutunuz artar. Nirvanaya yaklaşırsınız.

Shamballa anlatılması da sonuç alması da en kolay olanı. Birinin size enerji gönderdiğini anında hissedersiniz. Hisleriniz zayıfsa bile! Çünkü bu enerji 9 şiddetinde bir deprem etkisi yaratır ve ardından içinizi huzur kaplar. İşinize, ilişkilere veya paraya enerji gönderdiğinizde 24 saat içinde sonuç almaya başlarsınız. Değişim önce D.N.A’yı sarar sonra geçmişten gelen en olumsuz kalıplar çabucak ayıklanır atılır. Siz neler olup bittiğini anlamadan rahatlarsınız enerjiyi serbest bırakırsınız ve akış başlar.

Hangi şifa enerjisi ilginizi çekerse ona önce uyulmanın. Sonra şifanızı kendiniz yapabilirsiniz veya bir başkasıyla birlikte kendinize şifa gönderirsiniz. Kendiniz adına yapacaklarınız/ düşünecekleriniz/ hissedecekleriniz bir başka tarafından ancak sizin yarınız kadar hissedilir.

Konu her zaman para değil elbette. Mutlu ve huzurlu bir iş yaşamı diliyorsanız şifa sanatlarından biriyle mutlaka tanışın. Size kötülük yapmakla, çekememekle, kıskançlık ve aşırı hırsla engel olanlarla mücadele etmek için Reiki, Altın Üçgen ve Shamballa sarsıcı bir etki yaratır. Onlara göndereceğiniz iyilik enerjisi sarsıntı yaratır ve bir an durup ben ne yapıyorum diye düşünmelerini, yumuşamalarını ve iyiliğin yolunu seçmelerini sağlayabilir.

İş görüşmelerinde başarılı olmak için şifa sanatlarından birine mutlaka katılın. Shamballa adı ilginizi çekiyorsa muhtemelen Atlantis dönemindeki Mor kabilenin bir üyesisiniz. Diğer üyelerle tanışmak için bir an önce Shamballaya katılın. Onlar sokakta, kuaförde, sosyal paylaşım ağlarından birinde karşınıza çıkabilir. Beklenmedik bir şekilde yardım edebilir veya yardımınızı isteyebilir. Onlardan biri iş yaşamınızın en ışıklı yolunu işaret edebilir.

Birinin sizin için bolluk bereket enerjisi göndermesini beklemeyin. Seçin bir enerjiyi uyulmanın ve hayatınızın her alanında doya doya iyileşme yaratın.

Su Karakuş

HER HAKKI SAKLIDIR. BAŞKA BİR İSİMLE YAYINLANAMAZ ALINTI YAPILAMAZ.