İş Arıyorsan Çözüm Shamballa…

İş Arıyorsan Çözüm ShamballaMerhabalar,

Uzun zamandır sizlere yazmıyorum,

İşten ayrılıyorum demiştim ya, Sonradan düşündüm, ben her Cumartesi işe giderken “Allahım n’olur Cumartesi günü mesaisi olmayan bir işim olsun” diye sızlanıp duruyordum. Aslında bir önceki yerden ayrılmayı ben seçtim :)İşten ayrıldığımda mevcut ortamda tanıştığım bir firmayla iş konusunda görüştük. ve bana ay başında başlamamı teklif etti.

Uzun zamandır tatil yapmıyordum, ani bir kararla tatil beldesinde evi olan bir arkadaşıma telefon açtım ve onun yanına gittim, enazından 2 hafta kadar kalmayı planlıyordum ki, görüştüğüm firma telefon açıp Pazartesi iş başı yapmamı istedi. Benim en büyük korkum, artık iş hayatında daha genç personel alımından ötürü iş bulamamaktı ki sizlerin sayesinde bu ortadan kalktı. En azından boşta kalmadım. Hatta daha da komiği, tatil dönüşü işe geleceğim sırada yaklaşık 1 yıl önce görüştüğüm ama o sıralarda bana cevap dahi vermeyen firma sahibi beni arayıp kendi firmalarında çalışmamı istediler ve söyledikleri söz ” İnşallah çalışacağınız yer ile anlaşırsınız ama ay başına kadar bakın olmazsa biz sizinle çalışmak istiyoruz”

Ve bir gelişme daha, başka biri aracılığı ile farklı bir firma ile de yarın görüşmeye gideceğim.

İmkanları daha iyi olan firma elbet tercihim olacak. Şuan ki işyerim sadece işsiz kalmamamı sağlıyor, birde c.tesi günü çalışmam demiştim. :))

şimdi 5 yıl önce bunlardan bir tanesi bile olsa havalara uçardım, ne oldu da isteklerim bu şekilde yerine geliyor olabilir.

Çok basit, benimle paylaştığınız o güzel enerjiler.

Shamballayı çok çok sevdim, ve tılsımlarım. 

Tamam belki henüz tam rayına oturtamamış olabilirim ama bu olmayacak anlamına gelmiyor.

Sayenizde herşey çok daha güzel olacak buna inanıyorum.

Sevgiyle kalın A.P