ilişkilerde karma temizliği ve mutlu son

İlişkide Karma Temizliği ve Mutlu Son

İlişkide Karma Temizliği ve Mutlu SonOnunla Yeniden Birlikte Olmanın Sırrı.

İlişkinizde yaşadığınız her ayrılık sizde ve partnerinizde bir karma yaratır. Bilmeden, bazen bilerek incitirsiniz, kırarsınız, kızdırırsınız. Onun ruhunda travmalara neden olursunuz. Ya da tam tersi; partneriniz sizin ruhunuzu yaralar, başkalarına güvenemez hale gelirsiniz.

Her ayrılık ayrı bir öğretici dönemdir ve bir o kadar acı verir. Başlarda özgüven yüksektir. Kızgınlıklar sevgiyi hapseder ve  kendinizi onsuz olmaya kararlı sanırsınız. Aradığında vereceğiniz cevapları düşünür, bir daha asla geri dönmeyeceğinizi içinizden tekrarlarsınız. Hatta bu ilişki yüzde yüz bitmiştir sizin için. Günler geçtikçe aranızda geçen güzel şeyleri hatırlarsınız. Günler geçtikçe kızgınlık azalır, güzel anılar daha fazla yer tutar aklınızda. Günler geçtikçe özlem başlar. Aramıyorsa, özlem öyle dayanılmaz olur ki hemen koşup sarılmak istersiniz ama bunu yapamazsınız. Günler geçtikçe tekrar ona sarılmak için çareler ararsınız. Aklınızın bir köşesinde dönseniz bile O’nun değişmeyeceği, hiçbir şeyin daha iyi olmayacağı duygusu olsa da, artık sizde O’nun haklılıklarını anlamaya başlamışsınızdır. Günler, haftalar, aylar çabuk geçer ve O aramadıkça sizi sevmediğine, istemediğine emin olursunuz. Ayrılık nedeni saçma bir bahane gibi gelmeye başlar.

Ruhunuz olgunlaşmaya tam da bu noktada adım atar.

Onu anlamak kendinizi ve başkalarını anlamaya giden yolun başıdır. İlişkilere aşka, birlikteliklere bakış açınız değişir. Aşk bu başınıza vura vura size de öğretir.

İlişkideki kırgınlıkları onarmak, ayrılıkları mutlu sonla taçlandırmak ve bir öğreti dönemi olarak kalmasını sağlamak düşündüğünüz kadar zor değildir aslında. Kişisel deneyimlerime göre Reiki ve Shamballa birlikte kullanıldığında ilişkide tam bir karma temizliği sağlanıyor, partnerinizle birbirinizi affediyor ve yeniden bir araya geliyorsunuz. Ve yine deneyimlerime göre bu noktada Magic Of Love hiç olmadığınız kadar yakınlaşma ve içtenlik sağlıyor.

Reiki İle İlişkiyi Şifalandırma

Onun size geri dönmesini istiyorsanız duygularınızı anlatan, size geri dönmesi gibi ileri bir adım yerine karşılaşmak gibi daha önceki bir adımı anlatan, çok basit bir cümle kurun.

-İlişkimizi şifalandırıyorum ..gibi.

-Cümlenize duyarlı olduğunuz bir evrensel konuyu dilek olarak ekleyin.

-Dünyada huzur ve refahın artmasını istiyorum ..gibi.

-Reiki ruhsal rehberlerinden yardım isteyin.

Bu cümleleri bir kağıda yazın veya ezberleyin. Kağıdı her gün ellerinizin arasında 5-10 Dk. tutarak enerji verin. Bunu yapabilmek için en az Reiki 2 seviyesine uyumlanmış olmanız gerekir. “Mental sembol”ü mutlaka kullanmalısınız. Uyumlama almadıysanız  bu ritüeli yapmanıza gerek yoktur. İlişkiye veya bir kişiye enerji yüklerken onun yüksek benliğinden izin almayı unutmamalısınız.

Shamballa ile Karma Temizliği

Onun adını ve soyadını bir kağıda yazın.

-İlişkinin ayrılık nedeni olan şu olayından dolayı karma temizliğine niyet ediyorum diye ekleyin.

-Shamballa rehberlerinden yardım istiyorum diye her seferinde mutlaka içinizden geçirin. Veya bu cümleyi de yazın.

-Evrensel bir dilek mutlaka ekleyin. Hayvanların insan zulmünden korunmasını diliyorum gibi..

Kağıdı avuçlarınızın içinde 2-3 dk tutarak enerji verin. Bunu öylesine değil o anı hissederek yapmalısınız. Şifalandırırken birbirinize yarattığınız karmanın başına dönmeye, yok edilmesine içtenlikle niyet ediyor olmalısınız. Bu ritüel sırasında varsa onun bir fotoğrafını kullanmak çok daha etkileyici olabilir. Ve bir başkasına şifa, enerji gönderirken o kişinin yüksek benliğinden daima izin istemelisiniz. Yüksek benlikten izin istemek kişinin kendisinden açıkça izin almak demek değildir.

Shamballa ile ilişkinizin karma temizliğini yapabilmek için Shamballa 1 seviyesinde uyumlama almış olmanız yeterlidir.

Her iki şifalandırmayı da 21 gün boyunca her gün en az 1 kez yapmalısınız. Tekrar bir araya gelseniz bile 21 günü tamamlamadan şifalandırmayı sonlandırmamalısınız.

Su Karakuş

Shamballa-Reiki Master

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59