Çocuğunuza, eski ilişkinize ve kayıplarınıza Shamballa

Çocuğunuza, eski ilişkinize ve kayıplarınıza ShamballaÇocukların Okul Dönemi için Enerji Çalışmaları

Su Hanım Merhaba, 
 
11 yaşında 5. sınıfa gidecek bir oğlum var. Oğlum yengeç burcu. Okul açılacağı için şu an çok karmaşık duygular yaşıyor. Arkadaşlarına kavuşacağı için çok sevinirken, ders ve sınavlardan dolayı son derece gergin olabiliyor. Bu güne kadar tek bir öğretmenden eğitim alırken şimdiden sonra bir çok öğretmenden eğitim alacağını bilmek onu hem heyecanlandırıyor hem de strese sokuyor. Onunla defalarca konuşmaya çalıştım ama çözüm üretemiyorum ve çok üzülüyorum. Siz beni reiki ve shamballaya uyumlamıştınız. Ona reiki y ada shamballayla nasıl yardımcı olabilirim. Ya da bana önereceğiniz başka bir enerji sistemi var mı? İlginize şimdiden çok teşekkür ediyorum. Sevgiler….

 

Çocuğunuza her gün birkaç dakika Shamballa enerjisi gönderebilirsiniz. Bunu dokunarak yapabileceğiniz gibi, uzaktan karşısında otururken de, hiç görmediğinizde de yapabilirsiniz. En etkili olanı dokunarak yaptığınızdır. Oğlunuz rahat bir yere uzansın. Yüksek benliğinden izin isteyip, ruhsal rehberlerinizi yardıma çağırıp önce baş bölgesine enerji verin. Bu onun düşüncelerini pozitif yönde tutacak ve sorunlara kolay çözüm bulmasını, olayları çabuk kavramasını ve değerlendirmesini sağlayacaktır. Sonra ayak tabanlarına kadar gözler, kulaklar, iç organlar, dizler diye devam edin. Her bölgede birkaç dakika durup enerji verin. Bu çalışmayı haftada bir yaparsanız ve diğer günlerde ona dokunmadan aynı odada otururken enerji gönderirseniz kısa sürede çocuğunuzda büyük bir değişiklik gözlemlemeye başlayacaksınız. Okul sezonu boyunca da her gün baş bölgesine ve derslerine, arkadaşlarıyla ilişkisine, öğretmenleriyle ilişkisine enerji gönderebilirsiniz. Başarı grafiği yükseleceği gibi, ilişkileri de iyileşecektir.

Aynı çalışmayı Reiki ile de yapabilirsiniz. Ancak reikide enerji verme süreniz her bölgede en az 5 dakika olmalıdır. Tüm beden çalışmasını 45 dk.dan önce bitirmemelisiniz. Çocuğunuz sıkılabilir. Bu nedenle Shamballayı tercih edebilirsiniz. Shamballa ayrıca çocuklarda ve büyüklerde özgüveni yükselttiği için daha etkilidir. Shamballa ile çocuğunuzun geçmiş yaşamından getirdiği negatif duygu ve düşünce kalıplarını da kısa süre de etkisiz hale getirebilirsiniz. Veya negatif kalıpların yerine pozitif kalıplar koyabilirsiniz. Sadece enerji göndermeniz yeterlidir. Bunları Shamballa kendiliğinden yapar. Sevgiler

……………………………………………………..

Eski Eşi Tekrar Kazanmak için Enerji Çalışmaları

Merhabalar,
 
Ben bundan yıllar önce eşimden ayrıldım. Ayrılmayı tercih eden bendim. Eşim benden ayrılmayı hiç istememişti ve istediğim zaman kendisine dönebileceğimi, ne zaman dönersem beni kabul edeceğini, beni çok sevdiğini söylemişti. Aradan yıllar geçti. Eski eşimle hala arkadaş olarak görüşüyoruz. Hala her şeyimizi paylaşabiliyor, birlikte çok gülüyor eğleniyoruz ama sadece arkadaş olarak. Ondan ayrıldığıma açıkçası çok pişmanım. İlişkimizin eski saf sevgimizle yeniden başlamasını çok istiyorum. Aradan geçen bunca yıldan ve yaşanmış kırgınlıklardan sonra açıkçası korkuyorum da. Birleşme olursa eski kırgınlıklar gündeme gelir mi,  gelirse o sorunları aşabilir miyiz aşamaz mıyız diye. Korkularıma rağmen ona bir mektup yazdım. Mektubumda onunla yeniden bir araya gelmek istediğimi açıkça söyledim. O da aradan yılların geçtiğini ve artık benimle bir birliktelik düşünmediğini olamayacağını açıkça söyledi. Oysa ki konuşmalarımızda kendisi bana seninle bu kadar gülüp eğleniyoruz, her şeyimizi paylaşıyoruz bu evlilik düzelemez miydi, sorunları boşanmadan çözemez miydik gibi sözler söylüyordu. Şimdi sorum şu Su hanım. Eski eşimle birleşmek için, onun beni benim onu eskisi gibi sevebilmemiz için, yuvamı geri kazana bilmek için reiki ya da shamballa yaparsam olabilir mi. Ben açıkçası kişilerin haberi olmadan gönderilen enerjilerin doğru olup olamayacağını bilemiyorum. Doğru olur derseniz reiki mi yoksa shamballamı kullanmalıyım. Nolur bana yardım edin..

 

Eski eşinizle birleşmek gibi adres gösteren bir dilek yerine yalnızlığınızı giderecek, hayırlı, sevgi ve saygı dolu bir beraberlik dilerseniz en doğru kişi ( eski eş veya yeni aşk) karşınıza çıkacaktır.

İlişkilerle ilgili çalışmayı iki türlü yapabilirsiniz. Birincisi bir kağıda dileğinizi yazıp, kağıdınıza her gün enerji vermek. Shamballa ile birkaç dakika, Reiki ile 5-10 dk. Kadar..

İkinci yöntem mutlu bir beraberlik fotoğrafına enerji vermek. Dilek cümlelerinin çokda önemi yok her zaman niyet önemli. Fakat ben sadece hayırlı bir ilişki istiyorum diyenlerin daha kısa sürede en doğru ilişkiyi kendilerine çektiklerine tanık oldum. Bu noktada gezegen tılsımlarıyla doğum haritanızdaki blokajları kaldırmanız da süreci hızlandıracaktır.

……………………..

Kayıpları Bulmak için Enerji Çalışmaları

Çocuğunuza, eski ilişkinize ve kayıplarınıza ShamballaSu hanım, 
 
Köpeğiniz Marcos’un kaybolduğu haberini sitenizden okudum. Sitenizi sürekli takip ediyorum. Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Marcos’a en kısa sürede sağlıklı bir şekilde kavuşmanız için dualar ediyorum. Siz ve Marcos için enerji göndermek istiyorum. Ama hayvanların da özbenliğinden izin almak gerekli mi bunu bilemiyorum. Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla….

Herhangi bir şeye enerji gönderirken yüksek benlikten izin alın veya almadan enerji gönderin. Hangisinde akışı daha rahat hissediyorsanız o şekilde devam edin. Marcos için bende enerji gönderiyorum. Ancak çok büyük endişeler içinde olduğum için enerjinin akışını tıkadığımı da biliyorum. Bu anlamda sizlerin, okurlarımın gönderdiği enerji daha etkili. Bu nedenle minetttarım. Fakat ben buralarda dolaşan, tanıdığım bir acımasız bir köpek satıcı tarafından kaçırıldığına iyice inanmaya başladım. Bu yüzden Marcos’un bağlı tutulduğu yerden kaçıp gelmesi zor. O acımasız adamın insafa gelmesi ve hayvana nede insanlara zarar vermemesi içinde ayrıca Shamballa gönderiyorum. Reiki 2 seviyesinden uzaklık sembolü ile mental sembolüde gönderiyorum ki kalbi yumuşasın veya ne yaptığının farkına varsın. Ayrıca köpeğimi alan kişinin elinden kurtarabilmek için kendime de enerji gönderiyorum ki en doğru şekilde düşünerek ve davranarak bir an önce onu alabileyim. Sadece Marcos’a göndermek yetmiyor. Onu alan ve alan kişiyle mücadele etmek zorunda olan benimde enerji ile donatılmamız lazım. Bazen sorunu çözmek için sorunun kaynağı olan ve sorunla bağlantılı tüm kişilere enerji yüklemesi yapılmalı.

Marcos’un koşarak bana geldiğini düşünüp imajinasyonla desteklemek de enerji çalışmaları için çok iyi bir yöntemdir. Geçen yıllarda Sofi adlı can dostunu Reiki  ile imajinasyon çalışması yaparak bulan bir okurumuzun yazdıklarını paylaşmıştım. Hayal ettiğimizde o hayalin gerçekleşme sürecini başlatmış oluyor.

Sevgiler,

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59