Büyülü Shamballa Gençleştirir, Hayatınızı Değiştirir.

Su Hanım ben Kastamonu’dan yazıyorum. Sizi tanımadan önce bir sürü Reiki uzmanı, astrolog ve çok isim yapmış bilinçaltını etkileme yöntemleriyle çalıştım. Sizi tanıdıktan sonra başta çok istekli olmamama rağmen sadece merakımı gidermek amacıyla Reiki I’e uyumlandım. Uyumlandıktan sonra anladım ki bu enerjilerle tanışmakta çok geç kalmışım. Şimdi adeta mutluluktan uçuyorum. Çevremdeki tüm insanlar enerjime hayran oluyorlar ve son zamanlarda ne kadar güzelleştiğimi söylüyorlar. Kalbimdeki mutluluk ve rahatlama yüzüme yansıdı sanırım. Bana reikiyi sabırla tanıtıp anlattığınız için, hayatıma yaptığınız güçlü dokunuşunuz için size ve sizi karşıma çıkaran Allah’a sonsuz teşekkürler ediyorum. Reiki II’ye yeni uyumlandım. Şimdiden sonra da Reiki I’deki en sembolüyle çalışacak mıyım. Bir de Reiki II’de de eller Reiki I’de olduğu gibi karşıya çevrili mi olmalı.  Aynı dilekler için aynı gün içinde Reiki I, Reiki II ve Shamballa enerjilerini kullanmamda sakınca var mı. Eğer sakınca varsa bu enerjilerden en güçlüsü hangisidir.

Reiki 1 sembolümüz olan EN’i -master olduğum halde ve başkaca bir çok sembol kullandığım halde-hala çok severek kullanıyor, yararlanıyorum. Reiki 2 olduğunuzda 1.seviyenin sembollerini kullanmaya devam edin.

Aynı dilek için birden fazla enerji kullanmanızın sakıncası yok ama enerjileri karıştırmak yerine belli bir enerjiyle belli bir süre çalışmanız daha yerine olur. Sonra diğerine geçersiniz. Sabah Reiki, akşam Shamballa veya bir gün Reiki diğer gün Shamballa ya da bir dilek için Reiki diğeri için Shamballa kullanabilirsiniz.

Ruhsal gelişim teknikleri yani şifa enerjileri gençlik ve güzellik iksiri gibidirler. Hem bedeninizi hem ruhunuzu gençleştirir. Öte yandan Shamballa özgüveni aşırı yükselten bir etkiye sahip olduğundan dik duruş ve hayatla daha kolay başa çıkma yeteneği de kazandırır. Bu rahatlık bedeninize yansır, dünyayı algılayışınız değişir. Bakışlarınız canlanır çünkü dünya artık korkulası bir yer olmaktan çıkar. Düşüncelerinizi daha rahat ifade ettikçe çakralarınız açılır. Dolayısıyla işler  yoluna girer. İlişkiler düzelir.

Shamballa karmanızı temizlediği için geçmiş yaşamlarınızdan günümüze taşıdığınız tüm negatif etkilerden kurtulursunuz. Nedenini bilmediğiniz kişilik özelliklerinizden, önüne geçemediğini öfkenizden, olayları subjektif değerlendirmekten, anlayamamaktan, anlaşılamamaktan, korkularınızdan ve değiştiremediğiniz sabit davranış biçimlerinden kurtulursunuz. Dünyaya açılır, yaşadığınız hayatın tadına varırsınız. Aynı hataları tekrarlamaktan, kendinize engel olmaktan vazgeçersiniz. Büyülü Shamballa yaşamınızı büyülü ışıkla kaplar. Shamballa şifa enerjisi bu hayatın en büyük hediyelerinden biridir. Bir kere size dokunduğunda artık hayatınız değişmektedir.

Shamballa eğitim ve uyumlamaları yüzyüze ve uzaktan yapılabilir. Yüzyüze uyumlamalar için;

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINAMAZ ALINTI YAPILAMAZ DAĞITILAMAZ ÇOĞALTILAMAZ