Büyülü Shamballa Bakın Neler Yaşatmış

Shamballa uyumlama, özel seans ve şifalandırma için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Su hanım ilk defa böyle bişey yasadım ınanamıyorum harıka bıseydı!

Ilk once K. İle ilgili cok guzel seyler gordum evlendık bıle sonra gülmeye basladım ardından görduklerım karsısında hem gulup, hem agladım ılk defa mutluluk gözyası doktum:) yada ben oyle sanıyorum bılmıyorum cok ılgınctı aglamanın ardından yıne guldum cok guzeldı ya:)) Hepımız için bu yüksek enerjiler birer şifa oluşturuyo.sizde bu enerjilerle tanışmamızı sağlıyosunuz, ıyıkı varsınız:) herşey için çok teşekkür ederim.

Y.Ç.

…….

Şifalandırmayı yoğun olarak hissetim ve bittiği anda gözlerimi açtığımda süre dolmuştu. İlk etkileri daha çok ruhsal oldu.uzun zamandır üzerimdeki endişe ve korkular gitti ve ilk defa rahatlamış hissetim kendimi.Fiziksel etkileri (rahatsızlığımla ilgili)gözlemliyorum ve umarım çok güzel bir mr sonucu alacağım. .Bugün ilk defa uzun bir aradan sonra pozitif uyandım. Ş.A

…………

İyi günler ,

Hatırlarsanız perşembe akşamı Şambala enerjisine uzaktan uyumlanmıştım. Deneyimimi paylaşmak ve birkaç soru sormak istedim. Gerçekten inanılmazdı. Ben Tılsım seminerlerine birkaç kez katılmıştım ancak hiç uzaktan uyumlanma almamıştım.
Uyumlanma sırasında sanki başımdan ve gözlerimden birşeyler çekiliyor gibiydi. Çenem uyuşmuş ağzım kilitlenmişti sanki.
Dişetlerimde hassasiyet vardı son zamanlarda sanırım bu enerji sayesinde şifalandım. Uyumlanma sonrası dişetlerim rahatlamış ve hafiflemiştim. O günden beri ruhen de bir rahatlama ve dinginlik hissediyorum.

Bu olumlu durumun devamı için kendim de Şambala enerjisini hem kendimi hem de başkalarını şifalandırmakta kullanabilir miyim?
Herşey için teşekkürler…İ. P.

…………

Gezegen tılsımına uyumlanırken çok güzel enerji yaşadım.Daha sonra detaylı olarak anlatıcam.Akşam dediğiniz saatte büyülü şambalaya uyumlanmayı beklerken enerjinin başladığı ve bittiği saniyeye kadar hücrelerime kadar muhteşem enerjiyi aldım. Omuzlarımdan sanki bir insan tutmuş beni sürekli büyük bir hızla sallanıyordum.gözlerimi açtım bedenime baktığımdan enerjiyi hissetmekle kalmayıp bedenimin

büyük hızla sarsıldığını gördüm. Bu hareketler bazen omuzları hızla oynatma bazen öne arkaya hızla gidip gelmeler engellenemez şekilde büyük bir güç benim tüm vucuduma hükmediyordu.Ayrıca karnım şınav çekmiş gibi gerilip inanılmaz derecede

karın hareketleri gerçekleşti. Bütün vücudumu bu güzel enerji yönetiyordu bir ara elimi oynatmak istedim fakat yapamadım.Uyumlanırkende şifalanırkende bedenimde aynı şeyleri yaşadım.Herşeyden önemlisi tarif edilmez mutluluk ve huzur içindeyim. Mutluluktan ağlamanın ne demek olduğunu hayatımda ilk kez yaşıyorum.O anda kendime bir söz verdim ki bende imkanlarım doğrultusunda yardıma ihtiyacı olan her canlıya maddi ve manevi gereken herşeyi yapıp bana bu güzel enerjinin getirdiklerini paylaşıcam. Hepinize çok teşekkür ederim.Su hanım benim bütün gezegen tılsımlarına ihtiyacım varmış 3 tanesi hariç hepsini aldım ve uyguluyorum.En kısa zamanda onlarıda almayı  ve size güzel haberler vermek istiyorum.Ayrıca yıllardır astrolojiye ve tarota saygılı ve inanan bir insan olarak maddi imkanım olduğu anda bunların eğitimine katılacağım.İzmir seminerlerinizide hiç kaçırmayan bir insan olmak isterim.Yazdılarımı ismim hariç yayınlayabilirsiniz.Sizinde karşınıza hep güzel insanların çıkmasını dilerim

G. Ö.

……..

Merhaba Su Hanım

Şifalanmadan sonra size yazamadım aklım hep yarında.

Şifalanma sırasında kendimi uykuya geçmek üzereymişim gibi hissettim. Avuçlarımda karıncalanma ile başladı, başımda tepe ve alın çakramda birşeyler hissettim. İçimden sürekli birileriyle tartışıyordum. Ama bu tartışmayla ilgili hiçbirşey hatırlamıyorum. Sol bacağımın dizüstünde kalp atışı gibi kaslarımda birşeyler oldu bunu reikide de bazan yaşıyorum. Gözlerim kapalıydı sürekli. Rengarenk ışıklar gördüm.Sanki kalbim bomboştu. Duygu bazında yüreğimin içi boşaltılmış gibiydi. Şu an yarına odaklandığım için kalbimi derin dondurucuya yerleştirmiş gibiyim.

Size çalışmalarızda kolaylıklar diliyorum. Sevgiyle kalın.

O.G.

……

Merhaba Su Hanım;

Dün uyumlama sırasında yaşadıklarımı anlatabilmek için kullanabileceğim tek kelime sanırım “Kusursuz” kelimesi olurdu.Korktum, merak ettim, sordum… çok karışıktı duygularım…yaşadıklarımı anlatamayacak kadar karışık…Hayatım boyunca böyle bir şey yaşamamıştım…Bununla tanışmamı sağladığınız için çok Teşekkür ediyorum.

Bilgilendirme mailinde uyumlamanın 15 dakika süreceğini söylemiştiniz. Ancak benim yaşadığım enerji akışı neredeyse 3 saat sürdü. Bu kadar uzun sürmesi beni şaşırttı ve korkuttu. o üç saat boyunca bedenim o enerjiye teslim olmuş gibiydi. Bunun nedenini anlayamadım. Yanlış giden bir şeyler olduğunu düşündüm önce ancak mailinizde enerji akışı bitene kadar oturun dediğiniz için kendimi o enerjiye bıraktım. Bu kadar uzun sürmesi, yanlış giden bir şeyler olduğu anlamına mı geliyor? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ne olursa olsun dün yaşadığım o inanılmaz deneyim için tekrar teşekkür ediyorum…

Sevgiler…

Y. Ş.