Bir Uyumlama ve Bir Şifa Mucizesi

Shamballa ve gezegen tılsımları hakkında bilgi almak için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Merhaba Su Hanım,

Uyumlama için teşekkürler. Uyumlandığımı kesinlikle hissettim. Bu plasebo etkisi gibi psikolojik bir şey mi bilemem ama, bildiğim ne olursa osun üzerimde çok güzel bir etki yarattı. Eğer bu güç gezegen tılsımlarının etkilerini etkilerse güzel sonuç  almamak mümkün değil. Cumartesi akşam kararlaştırdığımız saatte duşumu alıp, karanlık, sessiz yatağıma uzandım. Öncesinde şamballa uyguladım, evrenin pozitif enerjilerini kabul ettiğimi ve sizin göndereceğiniz enerjiyi uyumlamayı kabul ettiğime dair özbenliğimle irtibata geçtim. Saat gelince uyumlanmayı bekledim. Önce bir şey hissetmedim ama ne kadar geçti bilemiyorum; enteresan bir şey oldu ayak uçlarımın havaya kuş gibi hafifleyerek taa göğüs bölgeme kadar zorlanmadan kalktığını hissettim. Sanki yerçekimi kalkmış ve bedenim özgürlüğüne kavuşmak üzere idi. Daha önce astral seyahat denemelerim vardı. Yıllar önce bıraktım, çok gençtim, korktum. Bu biraz daha farklı bir deneyim oldu. Ona benzer, fakat biraz daha fiziki bedenimin farkında olduğum bir olaydı. Neler oluyor diye düşünmeme rağmen, gözlerimi açıp, uyumlanma sürecini riske atmadım. Ancak böyle düşünmesem devam edip havaya kalkarmıydım diye şu an içimden geçmiyor değil. Bu psikolojik bir etki dahi olsa inanılmaz bir tecrübe oldu. Yok gerçekten sizin özel güçleriniz var ise; süper bir olay. Bir saat 15 dak. sonunda saatimi kurduğum için uyandım. Ancak bedenim kuş gibi rahatlamıştı ve bir haftadır tüm vücudumda ağrılar vardı, sayamayacağım kadar sorunla geziyordum.(Şamballayıda ihmal ediyorum bir süredir benim hatam. Bu arada Şamballa’yı uzaktan gönderdiğim sevdiğim insanlar iyileşiyor, benim gönderdiğimi bilmeselerde etkiyi hissedip, telefon açan arkadaşlarım bana enerji mi gönderdin, şu saatte ağrılarımdan kurtuldum diyen var. Şaka gibi. Biri söylese, hadi be bu kadar da atma derdim. Ben bir Bilim insanıyım, mesleğim gereği ispat edilmemiş şeylere inanmamalıyım oysa ki. ) Sihirli bir şey oldu ve tüm olay bedenimi terk etti. Hala iyiyim. Bu tesadüfse çok süper, bunun bu kadar tesadüf olamayacağını hissediyorum, istatistik bilen biri olarak tesadüf olması milyarlarca ihtimalden sadece biri. Tılsımları tek tek denemek ve sonuçları görmek istiyorum. Onlardan da olumlu netice alırsam, size yazacağım. Dahası sonrasında sizinle Reiki ve Altın Üçgen çalışmalarına katılmayı düşünürüm. Her şey için teşekkürler.  Yayınlamak isterseniz S.Ç imzası ile yayınlayabilirsiniz.

………………….

Su hanım selamlar nasılsınız?

Ablam 7-8 sene önce ayrılmıştı eşin den çocuklarıyla görüşmesi hep bir şekilde engellenmişti eski eşi tarafından . 1 ay öncesinde kızı tatile geldi yanınave sonrasında 1 hafta öncede çocuk tamamen annesinin yanına yerleşti
ŞÜKÜRLER OLSUN..
Birilerine gerçekten ihtiyacı olan birilerine sizlerinde yardımıyla yardım edebilmek güzel bir duygu karınca kararınca elimden geldiğince bütün kalbimle inanarak ablama yardım etmeyi çok istemiştim. Onun haberi olmadan da shamballa gönderdim mutlu olsun diye ve sonucu güzel oldu.

sevgiyle kalın Ş.Y