Beden ve Ruh Sağlığı İçin Mucize Teknik: Shamballa

Beden ve Ruh Sağlığı İçin Mucize Teknik:ShamballaMerhaba Su Hanım  Nasılsınız.. beni hatırlayamayacağınız için geçmiş maili yanıtlayarak yazmak istedim. 

Ben shamballa uyumlaması 1. Seviye enerjisi aldım sizden ve Satürn tılsımı. Shamballa bir mucize gibi dokundu hayatıma 1 senede değişen şeyler benim hayatımı bilenler için dudak uçuklatıcı. Geçmişle boğuşup günümü mahvettigimi bilmeden geçirmişim ömrümü.  Artık delirmek üzereyken hatta canımdan vazgeçmişken Shamballa ışık oldu her zerreme.  Öncelikle cilt hastalığım vardı 3 sene doktor doktor gezdim uyumlama sonrası şimdiki doktoruma gittim. Enteresan cildim tedavide son aşamada fakat ruhumu parçalayan duygulara da şifa verdi. Nasıl mı psikolojik tedavini de ben ustlenecegim dedi ve bir ilaç verdi eski ben değilim artık. 

Şunu anladım Shamballa sabrı öğretiyor ve ney bize şifa verecekse maddesel olarak karşımıza çıkarıyor. Sanki Shamballa ile yaramaz iki çocuk gibi arkadaş olduk. En ufak şey de birşey kaybetsem dilimde  o da üşenmeden geliyor buluyorum. Ve sanki ikimizde muzipçe kıkırdıyoruz. Bazende öpüyorum  Size ve Shamballa ya minnetimi her davet ettiğim enerjide yineliyorum.  Satürn tılsımı öncelikli idi haritamda ve aldım 1 sene de 4 kere yapabildim. Yapamadığım engel çıktığında hiç yıpratmadım kendimi sakin ol o sana geleceği günü biliyor dedim. Haklı olsam dahi haksız olan ben kıymeti bilinir oldum.. sen de değişiklik var dedi yakın çevrem.  Size önce de yazmak istedim. Bugün savunmacı ve gergin halimden kurtulmak isteğiyle geldim eve sıradaki almam gereken tılsım a bakerken mars tılsımı almam ile ilgili cümleniz dikkatimi çekti ve işte bu dedim. Hep şunu sormak istedim Shamballa 2. Seviyeyi almak için hazır olduğumu nasıl anlarım ? Bunun içinde bekle o gün  gelinde Shamballa sana bu soruyu sordurur dedim. Sizi sosyal medyada da takip ediyorum . Teşekkür ediyorum size ..

sevgiler.Ç.G.Y