Yatarak Reiki Gönderilebilir mi?

Yatarak Reiki gönderilebilir mi? Yatan insana Reiki yapılabilir mi?

Reiki’ye başlarken “ayak tabanlarının yere basarak”, başka bir deyişle bacak bacak üstüne atmadan yani enerji akış kanallarınızı kapatmadan enerjiye açılmayı ve göndermeyi öğrenmeniz gerekir.

Uyumlama dahil, oturarak yaptığınız tüm uygulamalarda üzerinizde metal olmaması ve ayak tabanlarınızın yere basması esastır.

Bu durum kimi zaman yanlış anlaşılır ve kendinize veya bir başkasına Reiki gönderirken oturması gerektiği düşünülür. Oysa yatağınızda uzanırken veya yatarken Reiki gönderebilirsiniz. Ayak tabanlarınızı yatağa koymanız iyi olur ama bu durumda uykuya geçemiyorsanız uzanabilirsiniz. Yine bacak bacak üstüne atmadan yani kök çakranızı kiltlemeden enerji göndermeniz gerekir. Aynı şekilde yatan birine veya bir hastaya Reiki gönderilebilir, uygulanabilir. Hatta 21 günlük ilk çalışmanızı uykuya dalmadan hemen önce yapmanız tavsiye edilir, çünkü ilk aylarda Reiki hem uyumanızı sağlayacak, hem uykularınızı düzenleyecektir.

Reiki gönderirken kalıplaşmış niyet cümleleri kullanmaktan daha önemlisi niyetinizdir. Bir başkasının zararına kullanılmayan Reiki tamamen pozitif bir enerjidir. Hatalı bir şey yapmanız söz konusu olamaz. Ve sembolleri yanlış çizmişseniz bile ruhsal rehberlerimiz tarafından düzeltilir. Bununla birlikte sembolleri doğru şekilde ezberlemek Reiki’ye uyumlanan her öğrencinin sorumluluğudur.

Yatak odanızın enerjisini temizlemek, canlandırmak veya eşinizle fiziksel, ruhsal temasınızı güçlendirmek içinde Reiki gönderebilirsiniz.

HER HAKKI SAKLIDIR. ALINAMAZ, KOPYALANAMAZ, İZİNSİZ BAŞKA YERDE YAYINLANAMAZ.

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59