Uzaktan Uyumlama Nedir?

Su Hanım Merhaba,

sıcağı sıcağına uzaktan tılsım uzaktan uyumlama etkilerini anlatmak istiyorum.

Herşey tamamen gerçek ve doğrudur.
Web sitenizde paylaşabilirsiniz.

Saat tam 20.00’da başladık.

Yatağıma uzandım tam uyumlama saatinde ayak parmaklarımda ve el parmaklarımda karıncalanmalar başladı.
İlk bu karıncalanmalar başladığı zaman nabız atışım hızlandı 3-4 dakika sonra normale döndü.
Sonra gözüm kapalıyken mor renk şimşek çakıyor karartı bitiyor ve çok güzel bi ışık beliriyor devamlı onu gördüm.
Çok güzel bi mordu. Karıncalanma ayak parmaklarımdan yukarı doğru ilerleyerek bel hizama kadar ulaştı.
Ellerimdeki karıncalanma ayak parmaklarımdaki karıncalanmalarla birleşerek omuz başıma kadar ilerledi hatta omuz başımı da geçti boynuma kadar geldi.
3 defa çok derin sanki sıkıntı çıkmış gibi istem dışı nefes aldım.

Karın ve mide bölgemde müthiş bir rahatlama hissi oldu.
Sanki birisi ile konuşuyormuş gibi düşündüğüm herşeye olacağını biliyorum yapacağımı biliyorum gibi cümleler kurdum beynimde bunlar çok yoğun hislerle oluştu.
Bu uzaktan uyumlamadaki etkiler tam tamına 19 dakika vücudumda ve beynimde kaldı.

Kendiliğinden karıncalanmalar aşağı doğru inmeye başladı omuz başlarımdan aşağıya ve belden aşağıya doğru inmeye başladı ikiside aynı anda oluyordu yavaş yavaş gözlerimi açtım bi rahatlık ve huzur belirdi içimde bunu hissettim. Şu an başım bomboş gibi yani rahatlama var ve şu an hiç negatif bişi hissetmiyorum.

Sanki bana sorular soruldu bende herşeyin güzel olacağını biliyorum bunları yapacağımı biliyorum bunların olacağını biliyorum gibiydi.
Ayağa kalktıktan sonra kendimi yere basıyorum basmıyorum gibi hissettim sanki sert bi yere basmadan yürüdüm pamuk tarlasında gibi.

Sn.Su Karakuş güzel enerjiniz ve pozitif etkiniz ve güzel uyumlamanız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Bir de belirtmeden geçemeyeceğim bende tam bir hayvan severim sizi bu konuda da tebrik ediyorum.
Bende evimde 2 sokak köpeği ve 7 kedimle beraber yaşıyorum ve onlarla tam bi aile olduk.

Sevgilerimle,
Sema Tüzül
…………………
Su Hanım

Benim hissettiklerim diğer geri bildirimlerden biraz farklı. Reiki 1 ‘e uzaktan uyumlandım. Hiçbir şey hissetmedim diyemem sadece karıncalanma ve belli belirsiz bir mor ışık, aydınlık oluştu gözlerimin önünde.
21 gün Reiki uygulamamı kendime başımdan aşağıya yaptım. Günler geçtikçe elimdeki enerji artmaya başladı. Şimdi gözlerimi kapatıp kendime Reiki verirken o kadar güzel görüntüler oluşuyor ki anlatamam. Daha 21 günüm dolmadan 6-7 kişiyi şifalandırdım ve iyileştiklerini biliyorum. Bunlar çok ağır hastalar değildi. Baş ağrısı, diş ağrısı, adet sancısı gibi sorunları vardı. Ağrının bu kadar çabuk kesilmesi yinede büyük mucizeydi. Her gün cüzdanıma Reiki verdim, dükkanımın köşe noktalarının negatif enerjisini temizledim. İşlerim öyle bir açıldı ki sanki yaz sezonu değilde kış sanırsınız. Bizim işlerimiz kışın daha çok olur.

Yazacak daha çok şey var ama daha sonra geniş yazacağım. Şimdi çevremdeki herkes Reiki’ye uyumlanmak istiyor. Beni gördükçe özeniyorlar. Kardeşim ve eşim için ödememizi yaptık. Uyumlanmayı bekliyorlar. Güzel enerjinizi onlarada verin lütfen.
Şerife K.
…………………………

Altın Üçgen’e uyumlanırken hissettiklerimi paylaşmak istiyorum.

Sevgili Su Hanımdan Mayıs sonunda uyumlama aldım. O akşam 20.00 de yatağıma uzanıp bekleyecektim. Daha uzanırken bir anda içimden kahkahalar atmak geldi ve bütün vücudumu hızla bir enerjinin kapladığını hissettim. Duvardaki saate baktım 20.05 di. Ben uyumlama için uzanmaya geç kalmıştım ve hemen gözlerimi kapattım. İnanılmaz bir duygu yoğunluğu, mutluluk içimi sardı sarmaladı. Uzandığım halde alnımın tam ortasından bir kuvvetin beni ittiğini hissettim. Daha sonra notlarda okuyunca bunun olması gereken bir şey olduğunu anladım. 15 dakika geçti sanarak gözlerimi açtığımda tam yarım saat boyunca uzanıyor olduğumu fark ettim. Uyumlama çabuk bitse de etkisi bitmiyor.

Altın Üçgeni anneme, babama, arkadaşlarıma uyguluyorum. Daha mutlu hayata pozitif bakan sık sık kahkaha atan biri oldum. Yüzüm gülmeye başladı. Annemin hiç beklemediğimiz bir hastalığı çıktı ortaya erken teşhis edildi. Gerçi tehlikeli değil ama Altın Üçgen olmasaydı tehlikeli boyuta gelebilirdi. Altın Üçgen’e ve size binlerce teşekkür.
A. Karakoçan