Terk Edilme Korkunuzu Bakın Nasıl Yenebilirsiniz…

Terk Edilme Korkunuzu Bakın Nasıl Yenebilirsiniz...Sevgilileri tarafından terk edilmekten korkarak acı vereni onur kırıcı ilişkilere katlanan kaç tanıdığınız var? Ya da siz bu tür ilişkilerde savrulan ve bir türlü vazgeçemeyenlerden biri misiniz?

Terkedilme korkusu çocukluğa dayanır. “Yetim arketipi” hayatta kalamama, terk edilme, korkularından doğar. Yetim arketipiyle simgelenen kişi şanssız, Tanrı’nın terk ettiği bireyi simgeler. Bu sorun kök çakrayla ilgilidir. Çözümü son derece kolaydır.

Reki bireyin içindeki büyümeyen çocukla bir ebeveyn şefkatiyle ilgilenir. Tanrısal baba beklentisini dengeleyerek, terk edilme korkusuyla baş edilmesini sağlar. İçinizdeki çocuk kendi kendine ayakta kalmayı, hayatta kalmayı başarabileceğini, bunun sandığından daha kolay olduğunu Reiki ile kendiliğinden öğrenir. Bunu anlayan “yetim” içine doğduğu cenneti, yeniden kurabileceğini, özgür iradesi ile her şeyin üstesinden gelebileceğini de anlar.

Reiki 2 aşamada geçmişe, geleceğe, doğum anına gönderilen şifa enerjisi bu tür sorunların kökten çözümünü getirir. Kişi kendiliğinden açılan bilinci ve farkındalığının gelişmesi ile bir ay gibi kısa bir sürede bağımlı ilişkiler geliştirmekten, terk edilme korkusu duyumsamaktan kurtulur daha sağlıklı ilişkiler geliştirir. Ama öncesinde Reiki 1 aşamasında hayata ve kendine güven gelişir. Kök çakraya ve diğer çakralara bir çeşit şarj uygulanarak 21 gün boyunca dolum yapıldığında bağımlı ilişkilerin, terk edilme korkusunun bir çeşit sorun olduğu fark edilir. Bu konuda çeşitli kaynaklar karşınıza çıkar ve nedense kaynaklara özel bir ilgi duymaya başlarsınız. Okuduğunuz bir cümle hayatınızı değiştirir. Bütün bu aşamalar Reikinin bilindik, tanıdık gelişim evreleridir.

Terk edilmekten ölesiye korkuyor, başka hiç kimsenin sizi sevemeyeceğini sanıyorsanız Reiki ile tanışmanız gerekiyor olabilir.

Su KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59