Sorunlar Boyunuzu Aştıysa İşte Çözüm

Boyunuzu aşan sorunlarınız var veya aşırı stres altındasınız. İçinde bulunduğunuz durumdan bir an önce kurtulmanız gerekiyor ama ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Neye elinizi atsanız sanki elinizde kalıyor. Hayatınız 4 koldan baskı altında. Sevgilinizden ayrıldınız ve aynı günlerde işten atıldınız. Üstelik kiranızı da ödeyemeyecek durumdasınız. Böylesi çoklu problemler yaşıyorsanız Gezegen Sihir Çalışmalarıyla olduğu gibi, Reiki’yle tanışmanız gerekir.

Aşırı stres altında ve endişeliyken ya da çok acele çözüm arayışındayken enerjinizi sıkıştırırsınız. Bir başka deyişle kendi kendinizi bloke edersiniz. Beyniniz “ kötü giden bir şeyler var ve hiçbir şey düzelmeyecek, ya düzelmezse, mahvolurum, mahvoldum bile” enerjisi yayar. Beyin olumsuz cümleleri komut olarak algılar. “MAHVOL”
Bu evrene verdiğiniz bir mesajdır ve mahvolursunuz. Sonuç olumsuzluğu kendinize çekmektir. Yeni sorunlar gelir yaşamınıza. Baş etmek gün geçtikçe zor olur.
Birlikte yaşadığınız kişiler arasında sizden daha negatif ve kaygılı birisi varsa ve sizin için endişeleniyorsa evrene iki kişilik olumsuz mesaj gönderiyorsunuz demektir. İkisini birden değiştirmek birini değiştirmekten daha zordur.
Bu tür durumlarda önce enerjinizi sakinleştirmeniz gerekir. Enerjinizi yani olumsuz duygu ve düşüncelerinizi önce nötrlemeniz gerekir. Nötrlemek aman sakin olayım, kızmayayım, endişelenmeyeyim, kötü düşünmeyeyim, olumlama yapayım” demekle olmaz. Olumlama alt yapısı boş olduğunda paranoya yaratır. Olumsuzdan olumluya geçiş teknik olarak imkansızdır. Önce sıfır noktasına yani nötr olduğunuz bir noktaya ulaşmalısınız.
Bu da ancak bir teknikle olur. O teknik REİKİ dir.
REİKİ mucizesi, kısa bir zaman diliminde hem enerjinizi dengeler, hem kaygıdan kurtarır hem de ilerleyen aşamalarda dileklerinizi mucizevi bir şekilde gerçekleştirir.
Gezegen Sihir çalışmalarına katılmak istiyorsanız ve sorunlarınız büyük bir yumak oluşturduysa önce Reikiyle tanışmanız kurtarıcı ve hızlandırıcı bir etki yaratır.
Reiki sanılanın aksine sadece sağlığınızı iyileştiren bir alternatif tıp tekniği değil, aynı zamanda ilişkinizi, para durumunuzu, ruh sağlığınızı, derslerinizi, projelerinizi, çocuklarınızın sorunlarını, partnerinizi de iyileştiren bir şifa sanatıdır. İki kişilik sıkıştırılmış enerjinin nötürlenmesi ancak Reiki ile mümkündür.
Reiki’yle tanıştığınızda dünyadaki en büyük hazine sandığına ulaştığınıza emin olacaksınız. Korunma, şifalanma, olumluya yönelme, iyileşme, iyileştirme, kazanma,sabırlı olma, dengelenme, evlenme kelimelerinden bir dileklerinizi anlatıyorsa Reiki’ye uyumlanmakta geç kalmayın.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ, BAŞKA YERDE BAŞKA İSİMLE YAYINLANAMAZ.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59