Şifa Bekleyen Hastalarımız

Sevgili Reiki ve Altın Üçgen Öğrencilerim. Kanser hastası Cem Özkardeşler henüz 45 yaşında. Kanser hastası İsmail bey ağrılarına artık dayanamıyor, 6 aylık bir bebek tuvalet ihtiyacını 10 günde bir giderebiliyor. 60 yaşlarında bir beyefendi şeker hastası ama ayağa kalkamıyor kanser şüphesi ile hastaneye yatıyor. Kasığında  portakal büyüklüğünde bir şişlik ( teşhisi konulamadığı için) ve onun yarattığı ağrılarla evden dışarı çıkamayan Naime hanım. Ayrıca ruhsal tedavi görüyor. Benimle hastalarımızı şifalandırmaya 21 gün boyunca enerji göndermeye katılır mısınız?

Cem Özkardeşler: Prostat kanseri teşhisiyle, ameliyat oldu.Radyoterapi ve hormon tedavisi görmekte, Tedavinin yan etkileri nedeniyle oldukça zorlu zamanlar geçiriyor.

Arzu Masal CANCI – 6 aylık kız bebek. 10 günde bir tuvaletini yapabiliyor (büyüğünü) ayrıca uykusu çok kısa aralıklı. 15 dk gibi uyuyor uyanıyor, iştahı iyi aslında ama çok kısa emiyor 5 -10 dk gibi. büyümesi normal kilosu iyi ama sürekli yatır kaldır annesi çok yoruluyor.

uykusu biraz artarsa annesinede zaman kalır..

 

 Naime AVCIER – 63 yaşında annem. sağ bacağında kasığa doğru şişme oluyor. sebebi net bulunamadı. çok ağrısı olduğu için üstüne basamıyor.

ameliyat riskli dedikleri için şimdilik bekliyoruz. sürekli yatmak zorunda kalıyor.belindede fıtık var ve ikisi birden zorluyor. ayrıca 94 yılından beri annem

psikolojik tedavi görüyor.dönem dönem intihar teşebbüsleri oldu.doktorlar tamamen iyileşmez bir iyi bir kötü gider diyorlar. sürekli doktor kontrolünde.

hangisi daha öncelikli bilemedim..

 

 Hasan SADIKOĞLU – 60 küsürlü yaşlarda. Kendisi şuan hastanede yatıyor. iki hafta en az kalacak tahlilleri için. yüksek şekeri var. son dönemde çok hızlı kilo kaybetti. birkaç tahlilden sonra farklı şeyler söylendi kanser gibi..midesinden su alındı. çıkmıştı hastaneden fenalaştı tekrar yatırıldı. sonuçları bekliyoruz.

İsmail Yılmaz: prostat kanseriydi, son 10 aydır kemoterapy verilemiyor geçirmiş olduğu ameliyatlara istinaden , son yapılan incelemelerde lenflerde yeniden büyüme görüldü , PSA da yükselişe geçmiş durumda ama buna rağmen kemoterapy verilemedi ; çünki almış olduğu kemoterapynin hali hazırda zaten yan etkileri fazlasıyla yaşandı. Şu anda bacaklarında ve anladığımız kadarıylada vücudunda düzenli şekilde ağrıları oluyor. Lütfen şifa gönderin.