Reiki

reikiReiki kelime anlamıyla “yaşam enerjisi” demektir. Yaşam oluştuğundan beri var olan, her şeyi, durumu, kişiyi, ilişkiyi iyileştiren bir şifa enerjisi. Reiki yaşamın zorluklarıyla baş etmemiz için bize sunulmuş Tanrısal bir enerji olmakla birlikte hiçbir dinle ve inanışla ilgisi yoktur.

Reiki’yle tanıştığım günden bu yana 10 yıldan fazla oldu. Reiki’yi kullanmadığım bir gün bile geçmedi. Uzun süredir Reiki masterım ve eğitimler veriyorum. Eğitimlerde dikkatimi çeken ilk şey kişilerin kendi enerjilerini, inanışlarını Reiki sanmaları oluyor. Kendi düşünce güçleriyle iyileştirdiklerini sanarak başlayan pek çok öğrencim zaman içinde Reiki’nin hiçde o kadar basit bir çalışma sistemi olmadığını, işte tamda bu nedenle yüzyıllardan beri günümüze geldiğini kavrıyorlar. Bu muhteşem enerji kısa bir sürede, kişisel gelişiminizde yumuşak ve hızlı bir yükseliş sağlıyor. Önce yaşamsal kaygılarınız, öfkeniz, endişeleriniz, kırgınlıklarınız anlamsız gelmeye başlıyor. Size neler kaybettirdiğini keşfediyorsunuz. Sonra bir rahatlama ve mutluluk süreci başlıyor. Bazen bu mutluluk öylesine yoğun oluyor ki Reiki yapmadan duramayanlara rastlıyorum.

Reiki’yle meraktan ya da ihtiyaç duyduğunuz için her ne sebeple tanışmış olursanız olun mutlaka sadece bir tek nedenle başlıyorsunuz ve zaman içinde hayatın her alanında, her saniyesinde kullanmayı öğrendikçe şaşırıyor, daha çok seviniyorsunuz. İlişkilerinizi iyileştirmeyi, iş görüşmelerinizin olumlu geçmesini, parasal kaynaklarınızı arttırmayı, sınavlarda başarınızı yükseltmeyi, trafikte yolu açmayı başardıkça elinizde bir sihirli değnek oluğunu düşünmeye başlıyorsunuz. Reiki uyguladıkça çoğalan bir enerji. Kişileri veya hayvanları ya da yaralı bir bitkiyi iyileştirmek size mutluluk veriyorsa Reiki karşınıza iyileştirilecek bir canlıyı her gün mutlaka çıkarıyor. En azından ambulanslara rastlıyorsunuz. Ağır hastalıkların hızla iyileştiği gördükçe düşünce gücünüzün ötesinde ilahi bir yardım aldığınızı fark ediyorsunuz.

Bütün Reiki uygulamacıları gibi dünyadaki her canlının Reiki’yle tanışma şansı bulmasını dilerim –ki böylece mutlu ve yardım seven insan sayısı artsın, savaşlar, dünyayı yok eden kirlilikler, açlık ve susuzluk kalmasın.

Reiki’yle tanışmanın yaşamınızı kolaylaştıran, iyileştiren bir güç olduğunu, Reiki’nin hayat enerjisi olduğunu, sizi bir çok olumsuz durumdan koruduğunu en kısa zamanda keşfetmelisiniz. Reiki’den öncem ve sonram diyenlere katılmalısınız.

Reiki uyumlaması 3 dakika, eğitimi mastera göre değişen bir süreçtir. Ben ilk eğitimi kısa tutarım, kafa karışıklığı yaratmak istemem. Sonraki eğitimlerin ücretsiz ve sürekli olmasını sağlarım.

Uyumlama ve eğitim uzaktan da yapılabilir. Yani öğrenci ve master birlikte uyumlama anını kararlaştırır, öğrenci belirtilen gün ve saatte uyumlanır, master bilgileri e-posta ile gönderir ve öğrenci ile master arasındaki karmik bağ başlar. Yüzyüze olan eğitimlerde de süreç aynıdır.

Reiki öğrencisi olmak için her hangi bir özelliğinizin bulunması, konsantrasyonunuzun güçlü olması gerekmez. İhtiyaç duyuyor olmanız yeterlidir. Hatta kendinizi çaresiz, sıkıntılı, ne yapacağını bilmez hissediyorsanız daha başarılı olursunuz.

Reiki eğitimlerimize katılmak için astrolojikulubu@gmail.com adresinden kişisel randevu isteyebilirsiniz.

Mutluluğa giden ışıklı yolda buluşmak üzere.

Su KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59