Reiki Uygulama Yaparak Pekişir.

Reiki öğrenmek konusundaki talep inanılmaz boyutlarda. Ve herkesin ortak isteği, Reiki gruplarının oluşturulması. Düzenli uygulamalarla eğitimin pekiştirilmesi. Bu konuda her Perşembe ve Cumartesi dilediğiniz gruba katılabileceğiniz duyurusunu yayınladık. Hatta hastalar da öğrenciler gibi katılımcı olabilir dedik. Grup enerjisinin size de yönleneceği bilinciyle mutlulukla bu daveti kabul edeceğinizi düşündük. ( Fotoğraf: Ankara Reiki Grubu

İstanbul da ne yazık ki 1 kişi başvurdu. Reiki’yi tek başınıza uygulayabilirsiniz elbette. Ama grupla çalışmanın keyfi ve eğiticiliğini bir kez yaşamalısınız. Hastalıklarınızda kendi kendinize Reiki vermek ile grup enerjisini almak arasındaki farkı bilmelisiniz. Başkalarının ilginç deneyimlerini dinlemelisiniz.

Başvuruyu yapan o tek kişinin telefonda anlattıklarını yazıya dökmesini rica ettim ve paylaşımınıza açtım. Işıkla ve sevgiyle buluşmak üzere:

Sevgili Su Hanım;

Reikiye uyumlandıktan sonra yaşamış olduğum mucize gelişmeler için teşekkürler. İyi ki varsınız. İsteklerim tek tek gerçekleşti. Aynen sizin dediğiniz gibi artık daha fazlasını istiyorum.

Evrene vermiş olduğum siperişler listesi:

1. Hemen sizin değerli bilgilerinizden daha fazla yaralanmak, 
2. Mucizelerin devamı için diğer reiki öğrencileriniz ile birlikte grup çalışmalarına katılmak, grup çalışmasında oluşan daha büyük, daha güçlü enerjiyi hissetmek,
3. İnsanlık adına herkese, her ihtiyacı olana enerjiyi vermek ve göndermek,
4. Biz reiki öğrencilerinize grup çalışmaları, seminerler düzenlemeniz.

Not: Sayfayı takip eden reiki öğrencileri lütfen sizde benin gibi evrene siparişlerinizi verin. Su hanım yoğun işlerinden bizler için daha fazla zaman ayırsın. Değerli Hocamızdan daha fazla yararlanalım. Sizlerden destek bekliyorum. Su hanımdan talepte bulunalım seminer ve grup çalışmaları için. 

Asuman