Reiki Plüton’a Benzer

Reiki Plüton’a BenzerReiki’ye uyumlandığınız andan itibaren yaşamınızda köklü ama yumuşak değişimler başlar. Astroloji de Plüton’un yaratabileceği dönüşümü, şifa sanatı Reiki canınızı yakmadan sağlar.

Chiron, Plüton’un uydusudur ve işlevi şifa vermektir. Plüton ise köklü geri dönülemez değişimleri yapmamızı sağlar. Örneğin evlendiğinizde bekarlığa geri dönemezsiniz. Boşansanız bile sosyal statünüz “boşanmış-dul” olarak değişir. Yıllardır sürdürdüğünüz işi bırakmanız ve başka bir dalda uzmanlaşmanız köklü bir değişim, dönüşümdür. Plüton’un her olumsuz açısında, doğum haritanızda yer alan Plüton her tetiklendiğinde yaşantınız geri dönülemez değişimlere bir kez daha açılır. Süreç daima sancılıdır. Chiron şifa ve yardım arayışlarınızı yanıtlar veya engeller. Nasıl bir tetiklenme içinde olduğu önemlidir.

Benzeri ve daha hızlı bir dönüşümü kendiliğinden ve canınız yanmadan Reiki ile yaşarsınız. Uyumlandıktan sonra karakteriniz sihirli bir el dokunmuşcasına değişir. Sivri köşeleriniz biraz daha yumuşar. Uyku düzeniniz yerine gelir. Kilo kontrolü sağlarsınız. Kötü alışkanlıklarınızla zorlanmadan ve yavaşça vedalaşırsınız. Bunların hepsi harika ama değişime ne kadar istekli olduğunuza ve ihtiyaç duyduğunuza da bağlı. Reiki’ye başlarken değişmeye de başlarsınız. Son nokta mutluluktur. İşe başlamanın, para kazanmanın mutluluğu değil. Reiki 3 düzeyine geldiğinizde daha fazla gülümsemeye de başlarsınız. Master olmanın anlamı tüm beden katmanlarınızda mutluluğu hissetmektir.

Mutluluk anlardan ibarettir ve Reiki ile o anları uzatmayı başarırsınız. Mutsuz anlarınızı daha kısa tutarsınız. Bedeniniz ve ruhunuz arındıkça mutluluğa daha fazla yer açılır yaşantınızda. En hüzünlü anların bile gizli anlamını keşfedersiniz. Artık, endişeler minimum ve işlevsel bir yer tutar çünkü hayatın güvenilmez yanlarıyla baş etmeyi öğrenirsiniz. Nasıl mı? Kendiliğinden.

Reiki kendiliğinden çeki düzen verir ruh halinize, tutumlarınıza ve davranışlarınıza. Çok büyük bir dönüşüm sağlar, tıpkı Plüton gibi.”Eskiden olsa bu şekilde tepki vermez agresyon gösterirdim”, “Reiki’den önce bu tür şeylere çok üzülürdüm, şimdi anlayabiliyorum”, demenizin nedenleri çakralarınızı temizliyor olmanız ve değişime açılmanızdır. Reiki Plüton’unuzu ve Chiron’unuzu en verimli şekilde kullanmanızın tek kaynağıdır.

Bol ışıklı günler.