Reiki mi, Altın Üçgen mi Öğrenmeliyim?

Reiki mi, Altın Üçgen mi Öğrenmeliyim?Reiki ve Altın Üçgen eğitimleri ve randevu için:

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Reiki; bir şifa sanatı, aynı zamanda hızla kişisel gelişim sağlayan, yaşamın her alanına uygulanan bir teknik.

Altın Üçgen; hızla iyileştirme sağlayan bir şifa sanatı. Aynı zamanda uzun süreli uygulamalarda mutluluk hissi veriyor. Hatta bu his öyle kuvvetleniyor ki hayata gülerek bakmanızı sağlıyor.

Reiki sembolleri, her çeşit olumsuzluktan korunmanızı, paranızı çoğaltmanızı, ağrılarınızı azaltmanızı, ruh, beden, zihin sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olurken, Altın Üçgen sembolü mutluluk enerjisinin öncelikli tutarak, beden, ruh ve zihinsel sağlığınızla ilgili iyileştirme sağlar. Reiki sembollerle çalışırken, Altın Üçgen de daha çok imajinasyon yeteneğinizi kullanmanız gerekir.

Reiki; kişisel gelişiminizle ilgilidir ve ağır bedeller ödeyerek ders almanıza yardım eder.  Altın Üçgen kişisel gelişiminize ağrısız ama ders almadan katkı koyar.

Reiki’nin uygulaması kolaydır ama 21 günlük bir çalışmayı mutlaka yapmak gerekir ve günde en az 20 dakika ayırmak gerekir. Yoğunlaşma, odaklanma zorunlu değildir. 21 günün sonunda bırakabilir veya mola verebilirsiniz, ihtiyaç duydukça devam edebilirsiniz.

Altın Üçgen’in uygulaması çok kolaydır; en az 1 ay, her gün birkaç dakika ayırmanız yeterlidir. Bıraktığınız anda mutluluk enerjisi hızla sizden uzaklaşır. Her seferinde yeniden başlamanız gerekir. 1 ayın sonunda da bırakmadan devam etmeniz gerekir.

Reiki ile dileklerinizi gerçekleştirmek mümkündür; 21 gün uygulanan birkaç teknikle dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Olmazsa bir süre mola verip yeniden 21 günlük ikinci bir seans yapabilirsiniz. Yine gerçekleşmezse o dilek ya yanlıştır ya da hayırlı değildir.

Altın Üçgen için bir süre sınırı yoktur. İmajinasyon yeteneğinizin gücüne bağlı olarak 1 aylık bir süreçte dilekleriniz gerçekleşir veya siz o dileğin hayırlı olmadığını anlarsınız.

Her iki şifa sanatını da bir başkasının kötülüğü veya olumsuz bir dilek için kullanamazsınız. Her ikisi de sadece pozitife çalışır.

Reiki 3 aşamalıdır. Altın Üçgen tek aşamalıdır.

Ben ikisini de ayrı alanlarda kullanıyorum. Bir seçim yapmak zorunda olmadan ikisini de kullanmanızı öneririm. Bununla birlikte öncelik hangisi derseniz ilişki veya para sorunları yaşıyorsanız Reiki ile başlayın, genel olarak karamsar ve mutsuz bir yapınız varsa önceliği Altın Üçgen’e verin derim.

SU KARAKUŞ