Reiki İle Sorularınıza Yanıt Bulmak Çok Kolay

Merak ediyorsunuz; olup olmayacağını, ne zaman gerçekleşeceğini, doğru bir karar olup olmadığını, O’nun doğru kişi olup olmadığını merak ediyorsunuz. Reiki’ye uyumlandıysanız sorularınıza kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz. Öncelikle birkaç gün boyunca sorunuzu/ sorununuzu içinizden geçirin düşünün, sorunu kısa ve öz bir şekilde netleştirin.

Reiki 1 derecesinde iseniz bir kağıda sorunuzu yazın. Bu bir soru olmaktan çok çözüm aradığınız bir sorun da olabilir. Kağıda her gün Reiki vermeye başlayın. Birkaç gün içinde bir ses, bir düşünce olarak veya  bir arkadaşınızın önerisinde, tv.de izlediğiniz bir replik içinde sorunuzun yanıtını bulacaksınız.

Reiki 2 derecesinde iseniz imajinasyon gücünüzü kullanarak sorunuza her gün Reiki vermeniz yeterli olabilir. Bir kağıda yazma yöntemini de kullanabilirsiniz. Sorunuz duygularınızı etkiliyorsa uzaklık sembolünün yanı sıra, mental sembolü kullanmalısınız. Sorunuz somut ve finansal bir konuda ise uzaklık sembolünün yanı sıra güç sembolünü de kullanmalısınız.

Reiki ile mutlu ve ışıklı günler…