Reiki İle Regl Ağrısı ve Panik Tedavisi

Reiki, dayanılmaz regl ağrılarını en iyi ve kalıcı şekilde tedavi etme yöntemidir. Bununla birlikte hayata güven duymamızı, kendimize güven duymamızı sağladığı için panik, kaygı bozukluğu gibi güncel hastalıkları tedavi etmekte hızlıdır. Bir öğrencimiz bu konudaki deneyimlerini paylaşmış.

Tüm güzellikleriyle gelen 2011 yılını bekledim yazmak için.2010 da benim için güzel ve kazançlıydı…Yeni girmiş olduğum iş yerindeki arkadaşlarım sayesinde tanıdım sizi,aradım ve konuştuğum gün burcumla ilgili bahsetmiş olduğunuz olumlu açılar beni mutlu etti.

Reiki her zaman merak ettiğim fakat birgün öğrenmek üzere ertelediğim birşeydi benim için. Yeni bir aya girdiğimde bence en doğru kararı vermiştim. Su Karakuş’u tanımalı ve reikiyi öğrenmeliydim.

Küçük bir kitapçıkla başaldığım reiki sizinle görüştükten sonra bambaşka bir boyut kazandı benim için. Belkide daha önce içimde var olan enerjiyi daha iyi hissediyor ve daha olumlu kullanabiliyordum artık. Daha da önemlisi kısa sürede yaşamımda farklı etkileri oldu. Sanki değişen ortamımla birlikte ben de değişiyorum. İçimde yaşamış olduğum karmaşayla birlikte umut da taşıyorum. Çünkü olumlu şekilde değiştiğimi görüyorum.

Reikiye başlayalı çok zama olmadı ama özellikle söyleyebilirim; regl ağrılarımın azalmış olaması çok güzel, panik halimin bitmiş olması ise paha biçilemez. Kendi haline bıraktım artık hayatımı reikiyle birlikte, zamanla tüm güzelliklerini gösterecek 2011 bana…

Size çok teşekkür ederim. B. ANAFARTA