Reiki İle Mekan Temizliği

İyi günler diliyorum Su Hanım

İzmir deki Reiki seminerinden sonra dediğiniz gibi uygulama yapmaya başladım .Ancak odaları ve çalışma ortamını anlattığınız şekilde her gün temizlemem mümkün olamıyor, iş ortamında odamın kalabalık olması, evde ise yeterince zaman ve sessiz ortam olamaması nedeniyle düzenli olarak temizleme işini yapamıyorum. Birkaç sefer yaptım kendimi çok yorgun hissettim. Sadece sık kullandığım odalara uygulayabildim onda da yaptığım hareketler evdekilere garip geldi. Temizlemeyi söylemiş olduğunuz gibi göz ile yapabilir miyiz? Ayrıca oda köşelerinde vitrin, dolap vb eşyaların olması uygulama yapmaya engel midir? Öncelikle bunu sormak istedim. Neyse ki dolaplarımın içini, yatağımı ve kendimi şarj etmeye devam ediyorum. Uygulamaya bu şekilde devam etsem yinede fayda sağlayabilir miyim ? Daha yeni başladık biliyorum ancak negatif düşüncelerimden kurtulamıyorum. İlk fırsatta gezegen tılsımlarınızdan da faydalanmak istiyorum. Mucizelere ihtiyacım var! Görüşmek dileğiyle. Sevgiler ve saygılar
…………………
İzmir de, Ankara da ve İstanbul da harika Reiki grupları oluşturduk. Reiki eğitimlerinin ilk aşamasında yaşama ve çalışma mekanlarını şimdiye kadar biriken negatif enerjiden temizlemeyi öğretiyorum. Sizi ziyaret edenlerin bıraktıkları negatif enerji, evinizde çalışanların veya sadece musluk tamirine gelen ustanın bırakabileceği negatif enerjiden..Mekan temizliği bazen aylarca sürebilir. Temizledikçe mutluluğunuz ve bereketiniz artacaktır. Duvarları, tavanı ve tabanıda temizlemeyi unutmamalısınız.

Reiki yapabilmek için sembollerle çalışmamız gerekiyor. Sembollerimizi açıkça kullandığımızda Reiki konusunda hiçbir şey bilmeyenler tuhaf bir görüntü ile karşılaşacakları için elbette yadırgayacaklardır. O nedenle sembolleri elimizle değil gözümüzle çizmeyi, imajine etmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Hayal ederek de çalıştırabildiğimiz semboller avuç içlerimizden değil tüm çakralarımızdan gerekli yere akacaktır.

Temizlik sırasında eşyaların varlığının önemi yok. Bir köşeye yerleşen dolap o köşeyi bloke etmez tam tersine dolabı da temizlemiş oluruz. Nede olsa tüm dolapları temizlememiz gerekir.

Negatif düşünce ve duygulardan kurtulmak için baş ve beyin bölgenize daha uzun süre Reiki vermelisiniz.

NOT: İstanbul da her hafta Salı sabahları Reiki grubumuzla toplanıyor uygulamalı eğitimlere devam ediyoruz. Eğitimlerin sonrasında ihtiyacı olan katılımıc ve öğrencilere Reiki gönderiyoruz. En son olarak da hayvan barınaklarından birini seçip Reiki ve Altın Üçgen gönderiyoruz. Uzaktan bize eşlik etmek isteyenlerden her Salı saat 12.00 de bir hayvan barınağı için Reiki veya Altın Üçgen göndermeye davet ediyoruz.