Reiki ve Altın Üçgen’le Neler Başarabilirsiniz?

Reiki ve Altın Üçgen’le Neler Başarabilirsiniz?Öğlene doğru cıvıl cıvıl sesiyle Asuman hanım aradı. Bir sürü bomba haberi varmış. Neler yapmış Reiki ile ne mucizeler ortaya çıkmış Altın Üçgenle.. Birer birer anlattı. Anlattı çünkü klavye ile arası iyi değildi. O anlattı ben not aldım. Aklımda kalanları paylaşıyorum. Detaylara dikkat edin. Benim diyenin aklına gelmez!

Varan 1-Sabah dışarı çıktım. Çıkarken alt kattaki mağaza sahibinin beli tutulmuş, sarmış. Bankaya gidiyordum hemen Reiki yaptım. Banka dönüşünde sardığı kuşak tamamen çıkmıştı. Mağazacı tamamen iyileşmişti.

Varan 2- Geçen hafta beyin kanaması geçiren ve yüzünde felç kalan bir tanıdığıma hem Altın Üçgen hem de Reiki verdim. Sembollerimin tamamını kullandım. 1 Haftada ağzı düzeldi, konuşması anlaşılır şekle geldi ve tamamen iyileşti. İçtiği suya bile Reiki gönderdim. Reiki ile enerji yüklediğim tesbihi eline verdim egzersiz yapması için. Koku alma duygusu gelişsin, derin nefes alsın ve kanama geçiren beyne daha fazla oksijen gitsin diye Reiki ile temizlediğim, şifalandırdığım tütsüyü götürdüm. (Bu bölümde Asuman hanıma hayranlık duydum. Reiki ile hastasını öyle bir çepeçevre sarmış ki iyileşme sürecini iyice hızlandırmış)

Varan 3- Almanyadan bir akrabam aradı. Kanser hastası olduğu için aşırı ağrısı vardı ve o ağrı ile uçağa binmek zorundaydı. Elbette tedirgindi, korkuyordu. Ona da Reiki ve Altın Üçgen gönderdim anında ağrısı geçmiş.

Varan 4- Beyin kanaması geçiren hastamızın kızı da böbrek hastası ve diyalize giriyor. Diyaliz zor bir süreç ve kan temizlendikten sonra hasta halsiz, bitkin oluyor. Kan basıncı aşırı derecede düşüyor. Diyaliz öncesinde Reiki ve Altın Üçgen enerjisi verdiğimiz hastamız bir miktar fenalaştı. Aşırı hava alma ihtiyacı doğdu. Ve diyaliz sürecinden sonra merdivenleri bile rahatlıkla çıktığını bildirdi. Halsizliği o derece azalmıştı ve kan basıncında aşırı düşme olmamıştı.

Asuman hanım anlattıkça anlatası geliyor ve mutluluktan havalara uçuyordu. Reiki 2 ‘ye uyumlanalı çok fazla olmamasına rağmen bu kadar başarı göstermesi, insanların minnetle ona dönüp geri bildirimde bulunması, teşekkür etmesi onu sınırsız bir mutlulukla kuşatıyordu. Ben de sırrı söyledim: Altın Üçgen sizi bu kadar mutlu eden şey. Verdikçe kullandıkça hayatta her şey daha keyifli gelir. Ağzınız kulaklarınızda gezersiniz.Vermenin mutluluğu ayrı. Hastaların iyileşmesinin sizde yarattığı mutluluk paha biçilmez. Ama Altın Üçgen bu keyif ve mutluluğu her hücrenizde hissetmenizi sağlar.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINTI YAPILAMAZ BAŞKA YERDE YAYINLANAMAZ.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59