Koruyucu Kolyelerim

Bu Kolyeler Hediyemizdir.

Reiki de benden uyumlama alanların ilk öğrendiği şey “koruma sembolü”dür. Bu sembol bir çok belalı olaydan uzak kalmamızı ve maddi varlıklarımızı korumamızı sağlar. Evinizin kapısını kapatıp dışarı çıktığınız anda kapınızın üstüne hayalinizden çizeceğiniz bir sembol evinizi, aracınızın üzerine yine hayalinizden çizeceğiniz bir sembol aracınızı korur. Çocuklarınızı ve sevdiklerinizi de aynı şekilde koruma altına alabilirsiniz. İş yerinizdeki kalabalığın negatif enerjisinden korunmanızı sağlar. İnsanoğlu ne yazık ki sadece negatif enerji üretmiyor, dedikodu ve kötülük kaynakları da üretiyor. Sakinlikle çizeceğiniz bir Reiki sembolleri bütün kötülüklere karşı koruyucu bir talismandır.
Reiki metallerle birlikte çalışmaz. Bu nedenle Reiki enerjisini kullanmak istediğinizde üzerinizdeki metal takıları çıkartmanız gerekir. Uzun zaman önce sudan etkilenmeyen ithal ahşap üzerine koruma sembolleri el işçiliği ile işlenmiş kolyemi taktım. Yıllardır üzerimde taşıyorum. Bu elbette ölümsüzlük vaad eden bir kolye değil. Ama beni pek çok kötü olasılıktan koruduğunu biliyorum.
Altın Üçgen tek sembol içeriyor. Sembol son derece basit ve anlamlı. Altın Üçgen metallerle uyumlu çalışan bir enerji. Koruyucu bir anlamı da olan bu sembol mutluluk da veriyor. Kolye olarak taşındığında bile aktif olarak gün boyunca enerjisini aktarmaya devam ediyor.
Pek çok insanla çalıştığım için negatif enerji bombardımanı altında olduğumu biliyorum. Reiki ve Altın Üçgen kolyelerim beni koruduğu gibi pozitif enerjiyle şarj olmamı da sağlıyor. Kolyelerimi sık sık temizliyorum. Tabii yine Reiki sembolleriyle.
Hepinize korunaklı, mutlu günler diliyorum…