Jüpiter’le Şans Koçum, Reiki İle Doktorum olan Su hanıma

Su hanım size minnet borcum var..öncelikle bayramdan önce tansiyon ilacını kullandığım halde 15-9 altına düşmüyordu artık ağrıkesicilerde fayda etmiyordu…vücudum çok halsizdi yürüyecek dermanım kalmıyordu ağrılardan artık kendimden korkmuştum kötü bir rahatsızlığım var diye…Birden aklıma siz geldiniz Su hanımdan REİKİ istesem dedim ve size mesaj attım Tansiyon sıkıntımdan doğan baş ağrım geçsin ve artık halsizliğim bitsin lütfen ölüyorum diye yazmıştım…inanın 5dk içinde sizin bana REİKİ gönderdiğinizi hissettim bütün vücudum yandı, terledi ve gevşedi işte o an birden dengem değişti…baş ağrım halsizliğim ağrılarım uçtu sanki….bu güne kadarda gönderdiğinizi hissettim, hayatı bana yeniden bağışladınız ve çoooookkkkk daha iyiyim…yinede bekliyorum REİKİNİZİ….sizide çok özledim inanın en kısa zamanda geleceğim yanınıza….

Su hanım Haziran ayında Jüpiter Tılsımına katılmıştım sizde ameliyatımdan sonra ilk görmüştünüz beni….Jüpiter Tılsımı sayesinde Kış döneminde “karın gerdirme” ameliyatı olmuştum. Haziranda Tekrar Jüpiter Tılsımına katıldım ve hediyeler gelmeye başladı…Laptop istiyordum alamıyordum aniden bir firmadan hemde en baba marka laptop hediye geldi. Birde kasa bilgisayarım vardı evde ekranı yanmıştı LCD ekran hediye geldi yine bir firmadan..bende anlayamadım inanın sanki ihtiyaçlarımı firmalar duyuyordu..tekrar Laptop için özel masalar var ondanda hediye geldi tam düşünürken..belki okuyanlar atıyorum sanacak fakat bunlar bir mucize…..Su hanım Size REİKİ istemek için mesaj attım ve siz reikiyi gönderdikten iki saat sonra işyerimden bir haber aldım…devletin bize üç yıldır ödemesi gereken bir para varmış onun ödeme haberini aldım ve ödendi 1.900.00TL olarak süper oldu ilaç gibi geldi borçlarımı ödedim biraz….

Hep sizden Tılsım CD almak istiyordum paramı ayarlayamıyordum birden sizin 30 Kasım günü için CD 50.00TL. yazmıştınız sitenizde hemen Füsun Hanıma mesaj atıp Jüpiter-Ay-Satürn CD siparişi verdim….bir CD fiyatına 3 CD almış oldum buda bir Jüpiter şansı bana alma fırsatı verdi ….5 Aralık günü akşamı Jüpiteri yaptım şimdi bekliyorum mucizeleri….

Daha önceki jüpiterden beklediklerim var sizin güzel REİKİ gönderiminizle bu hafta aksiliklerin çözülmesini ve beklediğim şeyin bana gelmesini bekliyorum…size olunca hemen yazacağım önemli benim için enerjinize ihtiyacım var….

Bu arada Hafta içi Füsun hanımlada telefonla görüşüp hep reiki istedim onada çok teşekkür ediyorum…Su hanım bir mucize daha oluyor Sizden’ de istiyeceğim…..Füsun hanımdan istiyorum gönderiyor…Erkek Arkadaşım Felç geçirmişti anlatmıştım size konuşma yeteneğini 2 yıl kaybetmişti sonrasında terapilerle açıldı fakat çok az zor kelimeleri tam çıkaramama kalıntısı olmuştu fusün hanımdan REİKİ istedim konuşmasının tamamen düzelmesi için inanın olumlu sonuç alıyoruz kendisine dedim oda fark etti daha iyi kelimeleri söylüyorum diyor…oda size ve ekibinize teşekkür ediyor….sizinde reikinizi bekliyor…adı nufusta Mirati bizler Murat diyoruz.

Bu haftada güzel enerjinizi bekliyoruz “aksiliğin ve tersliğin çıktığı işimizde” enerjinizle düzelip beklediğim şeyin bana gelmesini istiyorum.

Ben ve Arkadaşımda sizin ve Fusun hanımın Reikilerini bekliyoruz daha sağlıklı olmak için.

İnanın artık Yaşam Koçumsunuz benim sizi ve evdeki güzel çocuklarınızı sonsuz sevgiyle kocaman öpüyorummmm….en kısa zamanda görüşmek üzere.

Yelda Uysal

Sevgiyle kalın