İmkansız Aşkım Geri Döndü Ama Nasıl?

Merhaba Su hanım,

Öncelikle o güzel, ışıklı kalbinizden ruhunuzdan öperim. Sizi 2006 yılından bu güne ilgiyle takip ediyorum ve nihayet 2009 yılında tam dibe vurduğumda tanışma fırsatım oldu ve İzmir seminerlerine katıldım. 2 gün içinde Altın Üçgen, Reiki ve Venüs tılsımına katıldım, ihtiyacım olan tılsımlar belirlendi ve birde tarot yorumu aldım. Geçen zaman zarfında tılsımları ve altın üçgen şifa enerjisini kullandım ve uyguladım ama gerçekten ihtiyacım olan tılsımları yapamamıştım, Şartlarım ve ekonomim elvermediği için. Bütün şartları zorladım ve yeniden bir tarot yorumu ve ihtiyacım olan tılsım dvd lerini aldım.

Ve olağanüstü gelişme; bir tarot yorumu bu kadar mı erken çıkar! İmkansız olarak gördüğüm aşkım geri dönmek için çareler arıyor. İki diplomam olduğu halde istediğim gibi iş bulamıyordum, bulsam da çok mutsuz edici iş oluyor, orada bir aydan fazla çalışamıyordum ve bir de haset edenim çok oluyordu. Ay ve Satürn tılsımlarını yaptım ve işten istifa ettiğim gün tam üç tane iş teklifi aldım. Biri yüksek maaş ve ev kiramın yarısın ödeyecekler Bodrum’dan çok istediğim yerden.

Ben şimdilik bulunduğum kentte, çok sevdiğim, sevildiğim mutlu olacağım insanların arasında ki iş teklini kabul ettim. Maaşım düşük olmasına rağmen. Bu Plüton tılsımını yaptıktan sonra gerçekleşti.

Jüpiter ve Venüs tılsımlarından sonra bir çok ciddi evlenme teklifi aldım. Ve almak istediğim her şey, en uygun fiyata karşıma çıkıyordu. Ayrıca beş parasız olduğum günlerde sürekli yerde madeni ve kağıt paralar buluyordum ve herkes benim işimi yapmak, yardımcı olmak için yarışıyordu. Ben “3 S”yi temsil ediyorum; sağlık spor ve sanat.

Daha önceleri her şeyi o kadar zorlukla başardım ki bu güne tırnaklarımla kazıyarak geldim ve başarılarımı da güç elde ettim. Eski bir Türkiye şampiyonu, milli atletim. Edebiyatla çok yakın ilgiliyim. Merkür ve Ay tılsımlarımı yaptıktan sonra bana karşı başarılarıma karşı haset, kıskançlık içinde olan tüm kişiler şimdi yardım etmek için peşimden koşuyorlar. Bana iş teklifleri, söyleşi, dinleti teklifleri, kaliteli sitelerde yazma şiirlerimi yayınlama teklifleri getiriyorlar.

İki gün önce çok ilginç bir olay oldu, yaşadığım kentte benim hakkım olmasına rağmen Ali Cengiz oyunlarıyla “Uluslararası Dünya Şiir Günü”ne başka bir kız arkadaşım katıldı, kendini dahil ettirdi. Ben konuk ve kitapsız şair olarak katıldım. akat ülkenin duayen şairlerinden AHMET TELLİ, CEZMİ ERSÖZ, ATAOL BEHRAMOĞLU ve uluslararası şairlerden çok büyük ilgi gördüm. Ahmet Telli kimseye şair demez ve bunu çok iyilere ancak söyler. 2.gün boyunca yan yana düştük; yemekte, dinleti ve söyleşilerde, şiirlerimin çok iyi olduğunu, olgunluk çağı şiirleri olduğunu, Ankara’da bir kaç söyleşi ve dinleti yapmam için öneriler götüreceğini söyledi. Daha önce de güzel şiirler yazıyordum ama değeri bilinmiyordu. Bir şiirim “Ezginin Günlüğü”nden Feyza tarafından seslendirildi. Amerikalı bir caz sanatçısı tarafından bestelendi, yakında müzik marketlerde olacak. Dostluk adına bu şiiri ve sözleri hediye ettim.

Nazar değmesin diye ve tılsımlarımı rahat yapayım, kıskançlığa hasede gelmeyeyim diye adımı yazmıyorum. Bu iletiyi okuyan çevremdeki kişiler beni hemen tanıyacaktır ama olsun. Daha bir çok dileklerim gerçekleşince geri bildirimlerim olacak. Su hanım biz sizinle görüşüyoruz facebook da arkadaşız. Ulusları Şiir Günleri albümü ve resimlerini de yayınladım sayfamda, beğeninizi de gördüm, çok teşekkür ederim.

Yazdıklarım harfi harfine doğrudur ve yaşadığım güzelliklerin çoğunu yazamadım daha, başka sefere.

Bu siteyi ve geri bildirimi okuyan arkadaşlara eş dosta tavsiyem, öncelikle Reiki ve Altın üçgen şifa enerjisi uyumlanmaları ehil ve bilinçli birinden(bilimselliği ve aynı zamanda ruhsal gelişimi yüksek birinden)tabiii ki bir numara Su hanım’dan. İkincisi ihtiyacı olan tılsımları almaları ve uygulamaları ikisi de birleşince muhteşem etkiler yaratıyor.

Tarot yorumunu da keza bilimselliği, spirütelliği olmayan, ehil ellerden almayın,tarot yorumunda da yorumcu akaşik kayıtlarınıza giriyor(gerçek bir yorumcuysa)bilinç altınızı olumsuz etkileyecek, cahil kişilerden tarot yorumu almayın lütfen ucuz diye.

Şimdilik bu kadar, daha yapacağım tılsımlar var ve gerçekleşecek dileklerim. SU hanım Alex’e ve diğer çocuklara kucak dolusu sevgiler, tekrar öpüyorum o ışıklı güzel kalbinizden ruhunuzdan en kısa zamanda İzmir seminerlerin de görüşmek üzere,hep sevgimle….N.E