İlişkinizde Sorun Yaşıyorsanız!

Sevgili Su KARAKUŞ

Hayatımın dönüm noktası sizin sayenizde oldu diyebilirim. Yaklaşık 3 yıl önce sitenizi tesadüfen keşfettim. Reiki ile ilgili yazınızı okurken ;

‘İlişkinizde sorunlar yaşıyorsanız,hayatınız sürekli bir kısırdöngü içindeyse Reiki alma zamanınız gelmiş demektir.” cümlesine yakın bir cümleydi sanırım, dikkatimi çekti. Hemen Reiki ile ilgili araştırmalara başladım.

Gönül isterdi ki Siz Reiki Masterım olasınız. Fakat İstanbul’dan farklı bir ilde yaşadığım ve o zamanki şartlarda İstanbul’a gelemeyeceğim ve ayrıca o dönemlerde uzaktan uyumlama servisiniz olmadığı için , bulunduğum ilde reiki eğitimini aldım. Düzenli uygulama sonucunda hayatımda değişiklikler başladı. Önce çalıştığım iş yerim değişti. Çok daha güzel bir yere geçtim. Çevrem değişti. En önemlisi yeni birisiyle tanıştım ve şimdi evlilik hazırlığı yapıyoruz. Ve daha birçok maddi manevi değişiklikler yaşadım ve hala yaşıyorum.

Reiki ile hayat bambaşka. Çok daha mutlu, çok daha sağlıklı bir yaşam .

Birçok sitede Altın Üçgen ile ilgili yazıları okumama rağmen , ancak sizin sitenizdeki Altın Üçgen uyumlanması ile ilgili yazıyı okuyunca ilgimi çekti. Özellikle uyumlayan siz olunca hiç tereddüt etmeden uzaktan uyumlama kararı aldım. Sizi hiç görmedim ama size güvenim sonsuz.

Vee dün ortamı sizin belirttiğiniz gibi hazırlayarak, 5 dakika önceden yerime oturup beklemeye başladım. İlk önce ayak tabanlarımda bir karıncalanma hissettim. Enerji akışı başlamıştı. Daha sonra tüm vücuduma yayıldı. Ara sıra hafif bir kalp çarpıntım oldu. Boğazımda yanmalar hissettim. Özellikle alın bölgesinde ve şakaklarımda enerji akışı inanılmazdı. Sanki adeta birileri o bölgelere masaj yapıyordu. Bu anın hiç bitmesini istemedim.30 dakika nasıl geçti anlamadım. Uyumlama sona erdiğinde kendimi kuş gibi hafiflemiş hissettim. Fakat uyumlama esnasında altın üçgen ve parlak ışıklar göremedim.

Size ve asistanınız Füsun Hanım’a teşekkür ediyorum. Sevgilerimle