Bugün Kendinize Bir İyilik Yapın: Reiki’yle Tanışın

geçmiş yaşam terapisiyle geleceği değiştirmekKendimizle ilgili her şeyi  merak ederiz;

Bu aşk olacak mı? Teklif sunduğum iş olmayacak mı? Doğru kişi mi? Beklediğim terfiyi alabilecek miyim? Hedeflerim, isteklerim ne zaman gerçekleşecek? Kendimizden bazen o kadar uzaklaşırız ki dışarıdan itici bir güç bekleriz, beklentilerimizi oldurması için.  Oysa soruların yanıtı olan hayatı yönetme anahtarı sizin elinizde. Şaka değil hakikaten ellerinizde!

Reiki yaşam enerjisidir. Kendiniz ve geleceğiniz için yapacağınız en iyi yatırımdır.  Uyumlamadan  sonra hayatınızda köklü ve yumuşak değişimler başlar. Karakteriniz sihirli bir el dokunmuş gibi değişime uğrar, sivri köşeleriniz törpülenir, duygusal travmalarınızın acısı azalır. Böylece sizi asıl ”SİZ” ile tanıştırır. Reikiden sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.  Çünkü aklınızdan kalbinize huzur dolu yeni bir yol açmışsınızdır. Değişimizle birlikte yükselen frekansınız, gerçek ihtiyaçlarınızı bulmanızda yardımcı olur.

Ruhumuzu, bedenimizi arındırarak evrenle bütünleşir, dünyanın, başka canlıların, sevdiklerimizin iyileşmesine katkı sağlarız. Çocuğumuz, eşimiz, annemiz, babamız, sokakta ve evde yaşamımızın vazgeçilmezi hayvan dostlarımıza da şifa gönderebiliriz.

Kendiniz için bir iyilik yapın ve hemen Reiki Şifa Enerjisi ile tanışın. Yılların biriktirdiği tüm yorgunlukları, hayal kırıklıklarını iyileştirmeye niyet edin. Dileklerinizi gerçekleştirmek için avucunuzdaki anahtarı kullanın.  Önce siz değişin, sonra hayatınız.

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59